יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בפתח תקווה תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בפתח תקווה פורץ מנעולים בפתח תקווה police-tag
050-5757-888

אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים:

  • פריצת רכבים על ידי פורץ רכבים מוסמך
  • פריצת דלתות על ידי פורץ דלתות מורשה
  • פריצת כספות על ידי פורץ כספות מומחה
  • פריצת מנעולים על ידי פורץ מנעולים מוסמך
  • התקנת מנעולים, התקנת מנעול כספת עליון, החלפת מנעולים
  • שכפול ושחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים
  • תיקון והחלפת כל סוגי הצילינדרים ומנגנוני נעילה
  • החלפת מנגון וצילנדר: רב בריח, פלדלת, מנעול מולטילוק, מנעול ייל
לחץ לחיוג - 7 / 24

החלפת מנעולים בפתח תקווה בבית הלקוח

מתי כדאי להחליף מנעול או צילינדר לבית? כאשר אתם עוברים דירה או מאבדים את אחד המפתחות מומלץ להחליף את המנעול לדלת. כמו כן, כאשר מקבלים דירה חדשה מקבלן ו/או שוכרים דירה חדשה כדאי להחליף את המנעול של דלת הכניסה על מנת שנוכל לישון טוב יותר בלילה. חשוב להזמין מנעולן בעל תעודת הסמכה בכדי שיחליף לכם את המנעול.

פורץ מנעולים בפתח תקווה תוך 20 דקות

במידה ונקלעתם לבעיה המתייחסת למנעולים? אנחנו כאן! חברתינו תחלץ אותכם מכל בעיה - פורץ מנעולים מוסמך יגיע אליכם תוך 20 דקות! חברתינו בעלת נסיון של מעל 10 שנים, למעשה אנחנו מומחים בכל סוגי הפריצות. פריצת דלתות, פריצת מנעולים, פריצת רכבים, פריצת כספות, החלפת צילינדרים ומנעולים.

פורץ רכבים בפתח תקווה תוך 20 דקות

הרכב לא נפתח והשלט לא מגיב? המפתחות אבדו? ננעל הרכב ואתם נשארתם בחוץ? התקשרו לחברתינו 24/7 והזמינו מנעולן מוסמך שיגיע תוך 20 דקות ויחלץ אותכם במיידי. חברתינו בעלת נסיון רב בפתיחת ופריצת כל סוגי הרכבים. פתיחת הרכב נעשת על ידי מכשור חדשני. התהליך הינו מהיר מאוד וללא נזק.

פורץ דלתות בפתח תקווה תוך 20 דקות

אבדתם את המפתח? נטרקה לכם הדלת? אנחנו כאן! פורץ דלתות מקצועי חייב להיות בעל נסיון של שנים בכדי להיות מומחה בפתיחת ופריצת דלתות. במידה ונקלעתם לסיטואציה בה אתם אבדתם את המפתח או שהדלת נטרקה לכם, התקשרו אלינו ותוך 20 דקות נגיע ונחלץ אתכם במחיר ההוגן ביותר.


מתי צריך מנעולן בפתח תקווה להחלפת מנעול או צילינדר?

על פי הניסיון שלנו, כל אחד צריך מנעולן ביום מן הימים. במקרים רבים אנשים מחפשים אחר מנעולן בפתח תקווה על מנת לקבל שירות של החלפת המנעול או הצילינדר. אך באלו נסיבות אנשים נזקק לשירות זה ?

לעתים משהו משתבש במנגנון הנעילה של הדלת; אתם יכולים לנעול ולפתוח את הדלת אך משהו אינו עובד כראוי. כל פעם שאתם מכניסים את המפתח אתם צריכים קצת לשחק איתו עם כמה ניסיונות סיבוב עד שהדלת נפתחת. וכך אתם ממשיכים לחיות את החיים וחושבים שהכול בסדר. אבל לא צריך להיות מנעולן מומחה בשביל להבין שמשהו לא בסדר. ככל הנראה המנעול שלכם פגום ובכל רגע נתון עלול לשבוק חיים. אל תחכו ליום הזה שבו אתם חוזרים הביתה ולא יכולים להיכנס דווקא כאשר יש לכם תכניות להמשך היום ועכשיו אתם תקועים. כאשר המנעול שובק חיים איו לכם שליטה על המצב. לעומת זאת כאשר אתם מזהים בעיה אתם יכולים להזמין את שירותיו של מנעולן בפתח תקווה בזמן נוח וללא צורך לשלם מחיר גבוה של קריאת שירות באמצע הלילה. המנעולן יגיע וייתן לכם פתרון לבעיה.

כאשר אתם נכנסים לדירה שכורה בעל הדירה נותן לכם מפתח. זהו אותו המפתח שהוא נתן לדיירים שהיו לפניכם ועוד רבים אחרים שהיו לפניהם. אתם מכירים אותם? סביר להניח שלא. יתכן שישנם אנשים אשר שמרו העתק של המפתח והם עלולים לעשות שימוש לרעה במפתחות הדירה. אל תיקחו שום סיכון, כאשר אתם נכנסים לדירה שכורה התקשרו לפורץ מנעולים בפתח תקווה והזמינו החלפת מנעול או החלפת צילינדר. זוהי הוצאה קטנה ותרומה גדולה לביטחון האישי שלכם.

לפעמים קורה שאנו מאבדים את המפתחות והאמת שכל מנעולן בפתח תקווה יכול לספר לכם שזה קורה הרבה יותר ממה שאתם חושבים. לרוב האנשים ישנו מפתח רזרבי למקרה שמשהו כזה קורה ואז הם יכולים להביא מפתח מבת הזוג, שכנים או משפחה שהפקדתם בידם את המפתחות אך זה עדיין לא פותר את הבעיה. יתכן שאיבדתם את המפתחות בכנסיה לבניין ולגנבים יהיה קל מאוד למצוא את הדירה שלכם ולפרוץ ברגע המתאים. אם איבדתם מפתחות התקשרו מייד לפורץ דלתות בפתח תקווה והזמינו החלפת צילינדר.