יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחיוג - 050-5757-888

מנעולן ברמת השרון תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן ברמת השרון פורץ מנעולים ברמת השרון police-tag
שירות ייעוץ חינם
facebook Google plus

אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים:

  • פריצת רכבים על ידי פורץ רכבים מוסמך
  • פריצת דלתות על ידי פורץ דלתות מורשה
  • פריצת כספות על ידי פורץ כספות מומחה
  • פריצת מנעולים על ידי פורץ מנעולים מוסמך
  • התקנת מנעולים, התקנת מנעול כספת עליון, החלפת מנעולים
  • שכפול ושחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים
  • תיקון והחלפת כל סוגי הצילינדרים ומנגנוני נעילה
  • החלפת מנגון וצילנדר: רב בריח, פלדלת, מנעול מולטילוק, מנעול ייל
לחץ לחיוג - 7 / 24

החלפת מנעולים ברמת השרון בבית הלקוח

מתי כדאי להחליף מנעול או צילינדר לבית? כאשר אתם עוברים דירה או מאבדים את אחד המפתחות מומלץ להחליף את המנעול לדלת. כמו כן, כאשר מקבלים דירה חדשה מקבלן ו/או שוכרים דירה חדשה כדאי להחליף את המנעול של דלת הכניסה על מנת שנוכל לישון טוב יותר בלילה. חשוב להזמין מנעולן בעל תעודת הסמכה בכדי שיחליף לכם את המנעול.

פורץ מנעולים ברמת השרון תוך 20 דקות

במידה ונקלעתם לבעיה המתייחסת למנעולים? אנחנו כאן! חברתינו תחלץ אותכם מכל בעיה - פורץ מנעולים מוסמך יגיע אליכם תוך 20 דקות! חברתינו בעלת נסיון של מעל 10 שנים, למעשה אנחנו מומחים בכל סוגי הפריצות. פריצת דלתות, פריצת מנעולים, פריצת רכבים, פריצת כספות, החלפת צילינדרים ומנעולים.

פורץ רכבים ברמת השרון תוך 20 דקות

הרכב לא נפתח והשלט לא מגיב? המפתחות אבדו? ננעל הרכב ואתם נשארתם בחוץ? התקשרו לחברתינו 24/7 והזמינו מנעולן מוסמך שיגיע תוך 20 דקות ויחלץ אותכם במיידי. חברתינו בעלת נסיון רב בפתיחת ופריצת כל סוגי הרכבים. פתיחת הרכב נעשת על ידי מכשור חדשני. התהליך הינו מהיר מאוד וללא נזק.

פורץ דלתות ברמת השרון תוך 20 דקות

אבדתם את המפתח? נטרקה לכם הדלת? אנחנו כאן! פורץ דלתות מקצועי חייב להיות בעל נסיון של שנים בכדי להיות מומחה בפתיחת ופריצת דלתות. במידה ונקלעתם לסיטואציה בה אתם אבדתם את המפתח או שהדלת נטרקה לכם, התקשרו אלינו ותוך 20 דקות נגיע ונחלץ אתכם במחיר ההוגן ביותר.


מנעולן ברמת השרון 24 שעות ביממה

אז הגעתם לחנייה ואתם עומדים להיכנס לרכב ולא מוצאים את המפתח. אתם בודקים בתיק ובכל הכיסים ולא מוצאים אותו. בדיוק יצאתם מהקולנוע ואתם חוזרים פנימה לשאול אם מישהו מצא מפתחות... אבל כלום. אין לכם איך לחזור הביתה ואתם בבעיה רצינית. גם המפתח הרזרבי כבר מזמן אבד... זהו הרגע שבו אתם צריכים מנעולן ברמת השרון; לא סתם מנעולן אלא פורץ רכבים ברמת השרון. נכון שאפשר לקחת פטיש ולשבור את החלון אבל זה לא מה שאתם צריכים. אתם צריכים פורץ מנעולים ברמת השרון אשר יודע לשחזר את המפתחות, את הקודן ואת כל מה שצריך. שלא יהיו לכם אשליות, לא כל מי שטוען לכתר של פורץ רכבים ברמת השרון יודע לעשות זאת. ההמלצה שלנו היא להיות מוכנים למצב שכזה. אל תחכו שזה יקרה לכם ואז תחפשו אחר מנעולן ברמת השרון. הכינו מספר טלפון של מנעולן אמין מבעוד מועד.

ומה לגבי פורץ דלתות ברמת השרון? בדיוק כפי שאתם יכולים להיתקע מבלי יכולת להיכנס לרכב זה גם יכול לקרות לכם בבית. האמת שבהרבה מקרים זה קורה יחדיו, הרי כאשר מאבדים את צרור המפתחות מאבדים את כל מה שיש בו, כולל מפתחות הבית. בדרך כלל יש לשאר בני המשפחה מפתח לשכפול אך בהחלט ישנם מקרים שאנשים הגרים לבד מאבדים את המפתחות ואין להם יכולת להיכנס הביתה. פורץ מנעולים ברמת השרון הוא האיש שמציל אתכם במצבים שכאלו; הוא מגיע ופורץ את הדלת כך שתוכלו להיכנס הביתה. אבל זה לא מסתיים בזאת; פורץ ברמת השרון גם מתקן את הבעיה או במידת הצורך מחליף את הצילינדר או את כל המנגנון אם יש צורך.

כאשר הרגע מגיע ואתם צריכים פורץ דלתות ברמת השרון או פורץ רכבים ברמת השרון, חשוב שתהיו מוכנים מבעוד מועד עם מספר טלפון של מנעולן אמין. אתם צריכים מנעולן אשר נותן לכם שירות של 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע. אתם אף פעם לא יודעים מתי תצטרכו את שירותיו אבל כאשר זה יקרה אתם תרצו שיגיע בהקדם האפשרי. מנעולן אמין ומקצועי מגיע מהר עם כל כלי העבודה ומלאי של חלקי חילוף על מנת להעניק שירות במקום אשר יפתור לכם את הבעיה או לפחות יתן לכם מענה חלקי עד אשר יוכל להשיג את חלקי החילוף (זאת במקרים בהם התקלה מתרחשת בשעות לא שגרתיות).