יוסי מתקן דלתות 24/7

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מתקן דלתות כניסה / פנים

מתקן דלתות פלדלת, מתקן דלתות רב בריח, מתקן דלתות פנים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

police-tag
050-5757-888
facebook Google plus

תחומי העיסוק של מתקן דלתות

אם יש לכם בעיה בדלת הכניסה מוטב להזמין שירות של תיקון דלתות באופן מיידי. מי שעובד בתחום מכיר את אותו הסיפור שחוזר על עצמו. בדרך כלל מדובר במנגנון הנעילה של הדלת אשר אינו עובד כראוי; כל פעם שאתם חוזרים הביתה אתם נלחמים בו ומשחקים ימינה ושמאלה עד אשר הדלת נפתחת. אנשים רבים נותנים לבעיה להימשך ולא מזמינים מתקן דלתות כניסה עד שהמנגנון מתקלקל באופן מוחלט ולא ניתן להיכנס הביתה. מזל שניתן לקבל שירות של מנעולן 24 שעות ביממה אך חבל להגיע למצב זה. אם יש לכם בעיה בדלת יש להזמין שירות תיקון באופן מיידי ולא לחכות לרגע הזה שבו אתם צריכים להזמין מנעולן בשעות לא שגרתיות ולשלם בהתאם.

ישנם סוגים שונים של דלתות ומנעולים וחשוב לעבוד עם מנעולן אשר מכיר את כל הדגמים ויודע איך לטפל בהם. המנגנונים הפנימיים והצילינדר יכולים להיות שונים. חוסר ניסיון של מתקן דלתות כניסה יכול לגרום ליותר נזק מתועלת ולכן חשוב לעבוד עם מנעולן מוסמך אשר יודע מה הוא עושה.

אנשים רבים גם מחפשים מתקן דלתות פנים על מנת לפתור בעיות בדלתות אשר בתוך הבית. אלו יכולות להיות דלתות החדרים, השירותים או כל דלת אחרת שיש לכם בבית. דלתות פנים הן בדרך כלל דלתות פשוטות יותר לתיקון. מכיוון שאין צורך במנגנוני בטיחות מורכבים בדרך כלל נעשה שימוש במנגנוני נעילה פשוטים יותר. אך לצערנו הרב הם בדרך כלל גם מתקלקלים יותר מהר. כאשר מזמינים מתקן דלתות פנים, יש לשים את הדגש על עבודה איכותית שלא תגרום נזק אסתטי.

אנשים רבים מקבלים את זה כמובן מאליו שכל יום הם יכניסו את המפתח, יסובבו והמנגנון יפעל בצורה תקינה. אבל האמת שיש לתת קצת תחזוקה מידי פעם, דבר קל ופשוט אשר יכול להאריך את חיי המנעול ולמנוע הזמנה של מתקן דלתות כניסה. שימון המנגנון מידי פעם הוא דבר הכרחי, בדרך כלל יש צורך במפתח אלן על מנת לקבל גישה, אך הדבר תלוי מאוד בסוג המנעול.