יוסי שירותי פריצה 24/7

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירותי פריצה לבית ולרכב

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

police-tag
050-5757-888
facebook Google plus

מתי נזדקק לשירותי פריצה?

שירותי פריצה לבית

כמו במקרים של שירותי פריצה לרכב, בנסיבות דומות אנשים מחפשים שירותי פריצה לבית. איבודי מפתחות, תקלות טכניות וכולי. שימו לב שיש להבדיל בין פריצת דלת נעולה לבין פריצת דלת טרוקה אשר ברוב המקרים נחשבת לדבר פשוט וקל. אם יש לכם מנעול חדיש ומודרני לא קל לפרוץ אותו אך מנעולנים יודעים איך לעשות זאת. אם אתם נזקקים לשירותי פריצה לבית או לרכב עליכם לעבוד אך ורק עם מנעולן בעל אישור ממשטרת ישראל. מנעולן שכזה, מעבר לידע הטכני והמיומנות, חייב קודם כל לוודא שאתם בעלי הדירה או הרכב לפני שהוא פורץ. פריצת דלת שלא שלכם היא עבירה פלילית ועל המנעולן להיות זהיר ולא ליפול בפח. לא אחת שמענו על מקרים בהם פורצים ניסו לנצל את תמימותו של מנעולן על מנת לפרוץ עבורם לנכס שאינו שלהם.

שירותי פריצה לרכב

במקרים רבים אנשים מגיעים למצבים בהם הם צריכים שירותי פריצה לרכב. זה יכול להיות בגלל איבוד של מפתחות, נעילת המפתחות בתוך הרכב או בעיות שונות המתעוררות במנעולי הרכב. שירותים אלו ניתנים על ידי מנעולן מוסמך, כלומר אחד שלמד מנעולנות ויודע איך לעשות את העבודה. ישנם סוגים שונים של רכבים ולכל אחד ישנה מערכת נעילה אחרת ובהתאם לכך המנעולן צריך לטפל במנעול. מנעולן מקצועי למד ועבר השתלמויות ומכיר את מערכות הנעילה של הרכב.

שירותי פריצה הם דבר שכל אחד צריך, אם לא היום אז מחר. אלו יכולים להיות שירותי פריצה לרכב או שירותי פריצה לבית ואפילו למשרד. פריצת דלתות נעשית על ידי מנעולנים מומחים ולא על ידי חאפרים. שירותי פריצה נעשים בעזרת כלים עדינים ועל ידי בעלי מקצוע; אל תתבלבלו בין שירותי פריצה של מנעולן לבין פריצה הנעשית על ידי מכבי האש במקרה חירום. מכבי האש פשוט ישברו את הדלת על מנת להיכנס ולחלץ אנשים במידת הצורך וזה דבר שונה לחלוטין, שם המטרה היא להציל חיים. לעומת זאת מנעולנים נותנים שירות "כירורגי" אשר נועד לפתור בעיות במנעול או במקרים של איבוד מפתח.
בכל מקרה בו אתם זקוקים לשירותי פריצה, בין אם אלו שירותי פריצה לרכב או לבית, יוסי מנעולים הוא האיש שלכם.