יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

איבדתי את המפתחות של הרכב

שירות שחזור מפתח לרכב לאחר אובדן מפתחות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

איבדתי את המפתחות של הרכב אבד את המפתחות של הרכב police-tag
050-5757-888

כאשר אבדתם את המפתחות של הרכב

לפעמים אני מקבל את השיחה מהלקוח שאומר ”איבדתי את המפתחות של הרכב“. כאשר אני מקבל שיחה שכזו אני מגיע מייד למקום ופוגש שם את הלקוח המבוהל אשר נמצא במצב מאוד לא נעים. בואו נגיד את האמת, כאשר אומרים ’איבדתי את המפתח של הרכב‘ בדרך כלל מדובר בצרור שלם הכולל גם את המפתח של הבית וגם את המפתח הרכב, האזעקה והכול. אבל אין צורך להיבהל, זה לא יעזור בכלום. יוסי המנעולן יפתור את כל הבעיות אחת אחרי השנייה. בעל מקצוע נוסף שיכול לעזור הינו מנעולן רכב בתל אביב.

איבדתי את המפתחות של הרכב - מה עושים?

אז בואו נתחיל מהפתרון עבור הרכב, בהנחה שאין לכם מפתח ספייר. ישנם פתרונות שונים אשר מנעולן יכול לבצע, תלוי בסוג הרכב ונסיבות המקרה. האפשרויות הן שחזור המפתחות או החלפת צילינדר. מנעולן משתמש בכלי מדידה מיוחדים וכלי שיוף על מנת להכין במקום מפתח חדש באמצעות מפתח גולם. זה לוקח קצת זמן ודורש הרבה מיומנות, אבל בסופו של דבר זה מעניק לכם פתרון. אם ברכב אין מערכת אזעקה אז הבעיה נפתרה, אך במידה ויש אזעקה יש צורך בביטול זמני של מערכת האזעקה, עד אשר יתבצע שחזור של השלט. שחזור מפתחות הוא בדרך כלל הפתרון ההגיוני ביותר, הרי מפתח אחד פותח את כל הצילינדרים ברכב, ולא תרצו להחליף את כולם.

אז בפועל מה קורה כאשר אומרים למנעולן ”איבדתי את המפתחות של הרכב“? אם בחרתם ביוסי המנעולן אז הוא מגיע מייד עם ניידת השירות למקום שבו הרכב נמצא. קחו בחשבון שזה יכול להיות באמצע הלילה או בסוף השבוע, לכן חשוב להתקשר למנעולן 24 שעות אשר תמיד יענה ויעניק שירות. לאחר שיוסי יגיע אליכם הוא קודם כל יוודא שאתם אכן בעלי הרכב ולא גנבי רכב אשר מנסים לחפש מישהו שיפרוץ עבורם רכב. לאחר שהמנעולן מוודא כי אתם בעלי הרכב הוא מתחיל במלאכת הפריצה.

ראשית כל יש לנטרל את מערכת האזעקה. לאחר שנוטרלה מערכת האזעקה קיימות שתי אפשרויות לשחזור המפתח. אפשרות ראשונה היא לעבוד לפי קידוד הצילינדר ולשייף מפתח חדש במקום בעזרת מפתח גולם מתאים. אפשרות שנייה היא לשחזר אותו באמצעות התחברות למחשב הרכב. בכל מקרה השלב השני, לאחר נטרול האזעקה יהיה פריצה לרכב. כך ניתן לקבל גם גישה למחשב הרכב וגם גישה לקומבינציית הצילינדר על מנת לשייף מפתח חדש.

המטרה היא לא רק מפתח אשר יכול לפתוח את דלתות הרכב, אלא מפתח אשר בעזרתו תוכלו להניע את הרכב. ברוב הרכבים היום ישנו אימובילייזר בדמות צ‘יפ קטן על המפתח. כאשר אתם מכניסים את המפתחות לסוויץ‘ ישנו סורק קטן שמזהה את הצ‘יפ ומאפשר לכם להתניע. לכן לאחר שיוף המפתח צריך גם לקודד את הצ‘יפ באמצעות התחברות למחשב הרכב.

איבדתי את מפתחות הרכב - ממה להיזהר?

אם איבדתם את מפתחות הרכב הדבר היחידי ממנו עליכם להיזהר הוא חובבנות. היו זהירים ואל תזמינו חובבן וחסר ניסיון. כל תהליכי הפריצה וההתחברות למחשב הרכב דורשים ידע מקצועי, כלי עבודה וניסיון רב. על מנת לפרוץ רכב יש צורך בידע, ניסיון וציוד מתאים. ישנה חשיבות גדולה לבחירת שיטת הפריצה המתאימה לסוג הרכב. התחברות למחשב הרכב דורשת ידע וציוד מתאים, מי שלא יודע מה הוא עושה עלול לגרום נזק רב.

אם איבדתם את מפתחות הרכב אתם בטח יודעים שיש לכם למי לפנות. יוסי המנעולן עומד לשירותכם 24 שעות ביממה עם שירותי פריצה מקצועיים אשר מגיעים עד אליכם.