יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

איזון דלת פלדלת

שירות תיקון ואיזון דלתות פלדלת

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

איזון דלת פלדלת איזון דלת מפלדלת police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לאיזון דלת פלדלת?

אם דלת הכניסה לבית, אשר תמיד שירתה אתכם בנאמנות מתחילה פתאום לזייף, יתכן שאתם צריכים להזמין מנעולן לצורך איזון דלת פלדלת. הדלת היא דבר כבד וכל כובד משקלה נשען על כמה צירים במשקוף הדלת. במשך השנים כתוצאה מהשימוש השוטף והמשקל של הדלת היא מתחילה לסטות ממקומה לכיוון הרצפה. כך אתם יכולים להגיע למצב שהדלת משפשפת את הרצפה. למרות שקשה להבחין, הדלת נמצא בזווית שאינה ישרה והדבר עלול לפגוע בסנכרון שבין הבריחים למסילות. זוהי הסיבה מדוע במקרים קיצוניים נוצרת גם בעיה בפתיחת הדלת.

במידה וזו הבעיה הזמינו מנעולן שיבצע תיקון. למעשה בכל פעם שיש בעיה בדלת, עליכם להזמין מנעולן והוא כבר יבדוק את מהות הבעיה ויחליט האם צריך לבצע איזון דלת פלדלת או שמדובר בבעיה אחרת.

כיצד מתבצע איזון דלת פלדלת?

למעשה ישנן שתי שיטות שמנעולן יכול להשתמש בהן. ישנם מקרים בהם הוא מאזן באמצעות הוספת דיסקיות לצירים, כך נוצרת הרמה של הדלת. וישנם מקרים בהם הוא מבצע כיוון של הצירים. כיוון הצירים נעשה במצב שבו הדלת פתוחה (חצי פתוחה), כך נוכל לקבל גישה אל הצירים. עלינו להניח חפץ כלשהו, למשל מברג, מתחת לדלת על מנת להגדיר את הגובה הדרוש. בעזרת פטיש ומברג נשלוף את הפין המאבטח את הדלת עם הציר. לאחר הסרת הפין נוכל להסית מעט את הדלת ולכוון את התותב. לאחר מכן נחזיר את הדלת למקומה. אפשרות אחרת היא להוסיף לצירים דיסקיות מתכת בעובי של 1 מ“מ. נוכל להוסיף עד 3 דיסקיות וכך להגביה את הדלת ב 3 מ“מ.

פעולות אלו של איזון דלת פלדלת אינן נחשבות לפעולות מסובכות, אך אתם זקוקים לכלי העבודה המתאימים וניסיון כלשהו בעבודות תחזוקה. חס וחלילה לא תרצו לדפוק את האצבע עם הפטיש, או שדפיקת הפטיש על המברג תגרום לו להחליק ולגרום איזה נזק לדלת או למשקוף; לא תרצו שהדלת תקרוס עליכם ובכלל לא תרצו לבזבז את זמנכם לשווא. במקום זאת כדאי ללכת על בטוח ולהזמין מנעולן לצורך איזון דלת פלדלת. זה גם מהר יותר, גם בטוח יותר, גם איכותי יותר וממש לא עולה לכם הרבה. זה שווה את ההשקעה.

יוסי מנעולן לתיקון דלת פלדלת

אם אתם זקוקים לאיזון דלת פלדלת, או כל שירות מנעולנות אחר בבית, הזמינו את יוסי המנעולן ותקבלו את השירות הטוב ביותר. הסיבה שמומלץ לעבוד עם יוסי היא העובדה שהוא מנעולן מוסמך, מנעולן באישור משטרת ישראל ומעל לכל יש לו ניסיון של שנים רבות. יוסי מתקן את כל הבעיות בדלת פלדלת, כמו גם כל סוגי הדלתות האחרות ומבצע את כל עבודות המנעולנות. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות לדלת פלדלת 24 שעות ביממה. התקשרו עכשיו ליוסי המנעולן ותקבלו את השירות הטוב ביותר.