יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

איזון דלת רב בריח

שירות תיקון ואיזון דלתות רב בריח

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

איזון דלת רב בריח איזון דלת מרב בריח police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לאיזון דלת רב בריח?

מנעולן מעניק לנו שירותים רבים לדלתות הבית, למנעולים ואפילו לעסק ולרכב. בין השירותים שתוכלו לקבל אצל מנעולן ניתן להזכיר שירותי פריצה של דלתות כניסה; תיקון כספות; התקנת אמצעי בטיחות; התקנת מחזיר שמן לדלת בעסק; פריצת מנעול אופניים; חילוץ מפתח שבור ועוד. אחד מהשירותים, שעליו נרצה לדבר הפעם הוא איזון דלת רב בריח. מה זה בעצם אומר וכיצד זה מתבצע?

בעיות בדלת רב בריח

קרה לכם שרציתם לפתוח את הדלת והרגשתם שהיא משתפשפת על הרצפה, ממש נגררת ואולי גם משאירה סימנים ועושה רעשי חריקה? מה בעצם קרה?

דלתות רב בריח מעניקות לנו ביטחון רב. אנו עושים בהם שימוש יום יומי, סוגרים ופותחים עשרות פעמים ביום. באופן טבעי השחיקה הטבעית היא גדולה. עיקר העומס בדלתות רב בריח הוא על הצירים הקטנים המחזיקים את הדלת הכבדה הזו, ולאורך זמו עלולות להתעורר בעיות כתוצאה מכך. זוהי הסיבה מדוע לפעמים דלתות משתפשפות ברצפה. במקרים אלו הפתרון הוא איזון דלת רב בריח. יש להזמין מנעולן על מנת שיבצע עבורנו את העבודה ויחזיר את הדלת למצבה הקודם.

פתיחה וסגירה של הדלת הן פעולות אשר אמורות להתבצע במהירות ובקלות, ללא רעשים, ללא חריקות, ללא נגיעות ברצפה - דלת תקינה נעה בצורה חלקה ושקטה. כאשר יש בעיה בצירים, לא רק שמאבדים את אותה התנועה הקלה והשקטה, יתכנו בעיות של ממש בתפקוד הדלת ולכן חייבים להזמין מנעולן לצורך איזון דלת רב בריח.

כאשר אנו נועלים את הדלת, מערכת הבריחים שלה נכנסת אל תוך מסילות הנמצאות במשקוף. המסילות תואמות בגודלן ובמיקומן למיקום הצירים בדלת. אך כאשר ישנה בעיה באיזון הדלת, הבריחים אינם מסונכרנים עם המסילות בצורה מושלמת ועלולים להיות קשים בנעילת הדלת. אם יש לכם בעיה בדלת, מהרו להזמין מנעולן לצורך איזון דלת רב בריח על מנת להימנע מלהגיע למצב זה.

כיצד מבצעים איזון דלת רב בריח ? מנעולן יכול לבצע זאת בשתי שיטות, בהתאם לנסיבות. לעתים הוא עשוי לבצע איזון של הצירים ולעצים הגבהה באמצעות דיסקיות מיוחדות. המנעולן בדרך כלל מניח מברג בין הדלת לרצפה, על מנת להגביה את הדלת לגובה הרצוי, ובהתאם לכך מבצע את איזון הצירים. איזון דלת רב בריח, בדומה לדלתות פלדלת ואחרות, הוא פעולה מהירה כל עוד מבצע אותה מנעולן מיומן.

איזון דלת רב בריח אצל יוסי המנעולן

אם אתם נזקקים לאיזון דלת רב בריח, כמו גם כל שירותי המנעולנות האחרים בבית, מומלץ לפנות ליוסי המנעולן. יוסי יכול לתת מענה לכל סוגי הבעיות ובהחלט מומלץ לבנות מערכת יחסים ארוכת טווח. ברגע שמצאתם מנעולן אמין תוכלו להמשיך לפנות אליו בעתיד וליהנות משירות טוב ומקצועי. חשוב שתדעו שיוסי הוא מנעולן העוסק במקצוע שנים רבות ויש לו ניסיון רב. אצל יוסי תוכלו גם לקבל מענה למקרי חירום 24 שעות ביממה.