יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

איך לפרוץ מנעול

שירות פריצת מנעולים ותיקון מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

איך לפרוץ מנעול איך פורצים מנעולים police-tag
050-5757-888

איך מנעולן פורץ מנעול?

פריצה עצמית של מנעול היא אינה דבר מומלץ, אתם עלולים לגרום לנזקים שונים במהלך הניסיון לפרוץ ותמיד מוטב לפנות למנעולן מקצועי. אך אם בכל זאת תרצו לנסות את מזלכם בקצת הרפתקאות תוכלו לנסות לפרוץ בעצמכם.

איך לפרוץ מנעול עם מברג וסיכת ביטחון

שיטה זו עושה שימוש ביישום פשוט של טכניקת הקפצת פינים. לצורך ביצוע הפריצה משתמשים בסיכת ביטחון המוחדרת אל תוך חור המנעול ומברג קטן בעזרתו דוחפים את סיכת הביטחון על מנת לדחוף את הפין ולסובב את הסיכה. אם אתם חושבים ששיטה זו תעבוד בדלת הכניסה לבית, אתם טועים. זוהי שיטה המתאימה למנעולים בעלי פין אחד.

איך לפרוץ מנעול בעזרת קידוח

ניתן גם לפרוץ מנעול באמצעות קידוח המנעול. מה שבעצם עושים זה משתמשים במקדח על מנת לשבור את הפינים שבתוך הצילינדר. אם עשיתם זאת נכון והחדרתם את המקדח בנקודה הנכונה, הסיכוי שזה יעבוד הוא קצת יותר גדול משיטת סיכת הביטחון. אך לאחר פריצת המנעול יש לבצע החלפת צילינדר וכנראה שתצטרכו מנעולן. כמו כן ישנו סיכון שתגרמו נזק למנעול ואז לא יהיה ניתן להסתפק בהחלפת צילינדר, אלא החלפת המנעול כולו.
אך האמת שגם שיטה זו כבר לא ממש יעילה. המנעולים של היום כוללים מנגנוני הגנה מורכבים המגנים עליהם מפני פריצה באמצעי דגדוג וגם מנגנונים נגד קידוח.

איך לפרוץ מנעול - בעזרת מנעולן מוסמך

לפעמים ישנן סיבות בהן אנו צריכים לפרוץ את המנעול של ביתנו, בעיקר כאשר אנו מאבדים את המפתחות. אולי ראיתם כמה מדריכים באינטרנט והתרשמתם שמדובר בפעולה פשוטה יחסית. האמת שהמנעולים של ימינו נועדו להקשות על הפורצים ורוב שיטות הפריצה שתראו באינטרנט אינן רלוונטיות. התשובה האמיתית לשאלה איך לפרוץ מנעול - פנו למנעולן מוסמך!

אם נקלעתם למצב שבו אינכם יכולים להיכנס הביתה אין טעם לנסות לפרוץ בעצמכם. במקום לשאול איך לפרוץ מנעול, כדאי שפשוט תשאלו מה הטלפון של יוסי מנעולים ותיהנו משירותים המקצועיים של יוסי. יוסי הוא מנעולן מוסמך אשר מכיר את כל סוגי המנעולים ויש לו אישור מטעם משטרת ישראל (תעודת יושר).
אל תנסו בעצמכם לפרוץ מנעול וצרו קשר עם פורץ מנעולים. כנסו ללינק - פורץ מנעולים