יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

איך לפתוח רכב נעול » איך לפרוץ רכב נעול

שירותי פריצת רכבים נעולים עם המפתחות בפנים 24 שעות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

איך לפתוח רכב נעול איך לפרוץ רכב נעול police-tag
050-5757-888

מידע איך לפתוח רכב נעול

לא נעים אבל יכול לקרות לכל אחד המצב שבו הרכב ננעל ואין לכם איך לפתוח אותו. אולי זה קרה כאשר עצרתם לרגע והשארתם את המפתחות בפנים, אולי זה קרה בגלל איבוד מפתח או משהו אחר. בכל מקרה אתם עומדים עכשיו מול הרכב ושואלים את עצמכם איך לפתוח רכב נעול כאשר אין לכם את המפתח. לפני שאדבר על איך לפרוץ רכב נעול, חשוב להבהיר שאין הכוונה למקרי חירום בהם אדם או בעל חיים לכוד ברכב. במידה וזה המצב יתכן כי נשקפת סכנת חיים ויש לפעול באופן מיידי ולא לחפש באינטרנט מדריכים איך לפרוץ רכב. במצב שבו אדם לכוד ברכב תוכלו לשבור את אחד החלונות, עשו זאת בזהירות מבלי לפצוע את עצמכם או את מי שלכוד ברכב. כמו כן השתדלו להימנע משבירת השמשה הקדמית; השמשה הקדמית היא הכי יקרה לתיקון ולא ניתן לנהוג ללא שמשה קדמית. אפשרות אחרת היא להתקשר לכוחות החירום. גם מנעולן הוא אפשרות, אך זאת בתנאי שהמנעולן יכול להגיע בזמן סביר ולפעול מהר.

אז איך לפרוץ רכב נעול?

הדבר הראשון שהייתי מציע לכם לעשות זה לבדוק את הדלתות האחרות של הרכב. אולי במקרה אחת הדלתות נשארה פתוחה ורק דלת הנהג היא זו אשר נעולה. בהחלט יתכן, למשל במקרים בהם שכחתם את המפתחות בתוך הרכב והטיימר נעל אותו באופן אוטומטי, שדלת אחת לא הייתה סגורה טוב ולכן לא ננעלה. לכן הכי פשוט זה קודם כל לבדוק.

פעם ברכבים הישנים יכולתי ללמד אתכם שיטות איך לפתוח רכב נעול. אך במשך השנים מנגנוני הנעילה וההגנה הפכו למורכבים וקשים לפריצה. למעשה, אם אינכם מיומנים ואין לכם את הציוד הדרוש, ישנה סבירות גדולה יותר שפשוט תגרמו נזק לרכב במקום להצליח לפרוץ אותו. למשל אם תנסו להשתמש בקולב מתכת על מנת להכניסו בין גוף הדלת לזכוכית, ברכבים סופר ישנים זה יכל לעבוד - במזדה שלכם, או כל רכב אחר, זה פשוט יקרע חיווט חשמלי עדין…

אז מה עושים? איך לפתוח רכב נעול?

איך לפרוץ רכב נעול? באמצעות מנעולן!

כאשר צריך לפרוץ רכב נעול אין מנוס מאשר להזמין מנעולן מקצועי אשר מנוסה במנעולנות רכב. יש לכך סיבות טובות; נתחיל מזה שיש לו את הידע, הניסיון והציוד המתאים על מנת לבצע את העבודה בהצלחה, במהירות וללא גרימה של שום נזק לרכב. זאת סיבה מספיקה מדוע להזמין מנעולן. אך ישנן סיבות נוספות; ישנו סיכוי גדול שמלבד הפריצה אתם צריכים שכפול מפתחות או שחזור מפתחות… כמו גם השלט והצ‘יפ... אלו הם ממש לא דברים שאתם יכולים לעשות בעצמכם. אז איך לפתוח רכב נעול? פשוט מתקשרים ליוסי המנעולן.

יוסי המנעולן הוא האיש בעל הציוד, הידע והניסיון בשביל לפרוץ את רכבכם ולהעניק פתרון לכל הבעיות הנלוות. יוסי משכפל מפתחות רכב, מבצע שחזור ויודע גם להתחבר למחשב הרכב על מנת לשחזר את הצ‘יפ.

במידה ואתם זקוקים לשירות, לחצו כאן לפתיחת רכב נעול