יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פתיחת דלת שננעלה, פתיחת דלת טרוקה

שירותי פריצת דלת נעולה ופריצת דלת שנטרקה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פתיחת דלת שננעלה פתיחת דלת טרוקה police-tag
050-5757-888

איך פותחים דלת שננעלה או נטרקה?

מנעולן מעניק שירותים שונים, אחד מהם הוא שירותי הפריצה של דלתות כניסה. במקרים בהם אינכם יכולים לפתוח את דלת ביתכם, עליכם להזמין מנעולן. יכולות להיות לכך סיבות שונות, בסופו של דבר המנעולן יזהה את מקור הבעיה ויבצע את התיקון הנדרש על מנת לפתור את הבעיה. חשוב להבחין בין שני מקרים, מקרה של פריצת דלת נעולה ומקרה של פריצת דלת טרוקה. אז הפעם נדבר על איך פותחים דלת שננעלה ואיך פותחים דלת טרוקה.

איך פותחים דלת שננעלה?

במצב תקין אתם מכניסים את המפתחות, מסובבים והדלת נפתחת. אך בפועל יכולות להתרחש בעיות שונות אשר לא יאפשרו לכם לפתוח את הדלת. למשל זהו יכול להיות בגלל שאיבדתם את המפתחות, או בגלל שהצילינדר התקלקל, כמו גם בעיות אחרות. במקרים אלו יתכן שיש לקדוח את הצילינדר או להשתמש בשיטת הדגדוג, בהתאם לנסיבות. אך שיהיה ברור, במקרים אלו מוטב להתקשר למנעולן אשר יודע לפתוח את הדלת בצורה מקצועית. למנעולן מוסמך יש את הכלי העבודה המתאימים.

השאלה איך פותחים דלת שננעלה קשורה מאוד לנסיבות, לא תמיד נשתמש באותה השיטה ולכן מוטב לפנות קודם כל למנעולן. מבחינתכם נעלתם בבוקר את הדלת ועכשיו היא לא נפתחת, אבל האמת שאינכם יודעים מה הבעיה. בואו נניח שיש לכם כלי עבודה זמינים והחלטת לקדוח את הצילינדר, אבל אז אתם עשויים לגלות שזו לא הבעיה. יתכן שמדובר בבעיה פשוטה יותר אשר קשורה בכלל ללשונית שנתקעה. הימנעו ממצבים מביכים והזמינו מנעולן לפרוץ עבורכם את הדלת. אל תשכחו שעכשיו אתם שואלים איך פותחים דלת שננעלה, אך השאלה האמיתית היא איך מתקנים את הדלת. המטרה היא לא רק לפתוח את הדלת, המטרה היא שלאחר שתיכנסו לביתכם תיהנו גם מדלת תקינה שאפשר לפתוח ולסגור. את זה רק מנעולן יכול לבצע.

איך פותחים דלת טרוקה?

למרות שבאופן עקרוני אני חושב שתמיד כדאי להזמין מנעולן ולא להסתבך בכל מיני הרפתקאות, במקרים של דלת טרוקה אתם יכולים לנסות לעשות זאת בעצמכם. אולי תצליחו ואולי לא, אבל סביר להניח שלא תגרמו נזק. לפני שנסביר איך פותחים דלת טרוקה, בואו נסביר מהו בדיוק המצב של דלת טרוקה. ובכן לדלת ישנה לשונית קפיצית אשר מאבטחת את הדלת במקומה כאשר היא במצב סגור. זוהי אינה נעילה, מכיוון שבאמצעות לחיצה על הידית תוכלו לפתוח את הדלת. אך כאשר מדובר בדלתות שבצידן החיצוני ישנה ידית קבועה, לאחר שהדלת נטרקה לא תוכלו ללחוץ על הידית. הדרך היחידה היא באמצעות המפתח. מצב של דלת טרוקה מתרחש בדרך כלל כאשר שוכחים את המפתח בבית, סוגרים את הדלת ואז כאשר מתכוונים לנעול אותה פתאום קולטים שאין לכם מפתח.

אז איך פותחים דלת טרוקה ?

ובכן כל מה שמונע מכם לפתוח את הדלת הוא הלשונית הקפיצית שאותה צריך לדחוף בחזרה למקומה. הבעיה היא שהלשונית נסתרת, היא נמצאת בין צד הדלת למשקוף ואין לכם גישה אליה. מנעולן מקצועי עושה זאת באמצעות חתיכת פלסטיק גמישה אותה הוא דוחף ברווח הקטן שבין הדלת למשקוף, ובאמצעותה לוחץ על הלשונית והדלת נפתחת במהירות. יתכן שתוכלו לעשות זאת בעצמכם. אתם צריכים חתיכת פלסטיק שהיא דקה מספיק בשביל להיכנס במרווח, גמישה על מנת שלא תישבר, אך גם קשיחה מספיק בשביל לדחוף את הלשונית. יתכן שתוכלו לעשות זאת בעזרת בקבוק פלסטיק. פשוט גזרו מתוך הבקבוק חתיכת פלסטיק קעורה ונסו להשתמש בה לצורך פתיחת הדלת.

באינטרנט תוכלו למצוא מדריכי ווידאו על איך פותחים דלת שננעלה או פריצת דלת טרוקה, אך הפתרון ההגיוני ביותר הוא פשוט לפנות למנעולן.