יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון דלת חורקת בריצפה | דלת רב בריח חורקת

שירות תיקון דלת פלדלת ורב בריח חורקת בריצפה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

דלת פלדלת חורקת בריצפה דלת רב בריח חורקת בריצפה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לתיקון דלת חורקת בריצפה?

זוהי יכולה להיות דלת פלדלת חורקת או דלת רב בריח חורקת, אך כל מקרה בו דלת חורקת בריצפה הוא מקרה הדורש בדיקה של מנעולן ובהתאם ביצוע תיקון דלת חורקת בריצפה. חשוב להבין שזה לא רק אי נוחות מדובר בבעיה של ממש. בשביל להבין מדוע זו בעיה ומה אופי הבעיה צריך להסביר מדוע דלת חורקת.

הבעיה של דלת חורקת ברצפה היא בעיה אופיינית לדלתות כניסה ולכן אנו רואים מקרים רבים של דלת פלדלת חורקת או דלת רב בריח חורקת. על מנת להעניק לכם הגנה וביטחון יש להשתמש בחומרים חזקים ואלו מטבעם גם כבדים. הדלת תלויה על צירים בצד הדלת ועל אלו ישנו עומס רב. והדלת אינה נמצאת במצב סטטי - עושים בה שימוש תכוף בפתיחה וסגירה והדבר מעמיד עוד ועוד על הצירים.

לאורך זמן הדלת שוקעת כלפי מטה. לפעמים קשה לראות זאת מכיוון שמודבר בהבדלים של מילימטרים בודדים. אך כאשר הדלת שוקעת לכיוון הרצפה היא מתחילה להתחכך ברצפה וזה הדבר הגורם לרעש החריקה. כאשר הבעיה קלה ישנו רעש חריקה מטריד. אך ככל שמתעבים בתיקון דלת חורקת בריצפה, כך הבעיה מחמירה ומתחיל להיווצר קושי בפתיחה וסגירה של הדלת. אך הבעיה אינה מסתיימת בזה.

מה שיכול להאיץ את הבעיה הוא טריקות חזקות של הדלת ואפילו תנודות ססמיות (רעידות אדמה) הגורמות לתזוזות קטנטנות במבנה הבית.

שינוי הזווית של הרכב מתחיל גם לגרום לבעיות בבריחי הדלת. הבריחים נכנסים לתוך מסילות מיוחדות הנמצאות במשקופי הדלת. תעלות אלו תואמות למיקום הבריחים. אך כאשר הדלת יוצאת מאיזון הבריחים אינם נמצאים בפוזיציה הנכונה ולכן אינם נכנסים אל תוך הבריחים והדבר יכול למנוע מכם לסגור את הדלת. יתכן גם שהבריחים נמצאים בתוך התעלות, אך בגלל העומס הם פשוט נתקעים שם ואינכם יכולים לפתוח את הדלת. זוהי בעיה המתפתחת בדרך כלל בהדרגה ולא מהיום למחר. אך כאשר מתחילים לשמוע את רעשי החריקה יש להזמין מנעולן לצורך תיקון דלת חורקת בריצפה.

לא כל מקרה של חריקת דלת נובע בגלל החיכוך עם הרצפה, לעצים הצירים עצמם הם מקור הבעיה. בכל מקרה עליכם להזמין מנעולן על מנת לאבחן את מקור הבעיה ולבצע את התיקון.

כיצד מתבצע תיקון דלת חורקת בריצפה?

התיקון מבצע באמצעות הרמה של הדלת. יתכן שניתן לעשות זאת באמצעות כיוון הצירים ויתכן שישנו צורך בהוספת דיסקית הגבהה לדלת. הפעולה הבסיסית שיכולה לפתור את הבעיה בחלק מהמקרים היא הגבת הדלת באמצעות סיבוב התותב של הצירים. המנעולן מרים את הדלת לגובה הרצוי, בדרך כלל באמצעות החדרת מברג מתחת לסף הדלת. לאחר מכן באמצעות מברג ומכת פטיש דוחפים כלפי מעלה את הפין של הציר ומוציאים אותו ממקומו. לאחר מכן ניתן בזהירות להסיט מעט את הדלת ולסובב את התותב שני סיבובים עם כיוון השעון. לאחר מכן מחזירים את הדלת למקום, משחילים את הפין ובודקים אם הביעה נפתרה. במידה וזה לא פתר את הבעיה יש להוסיף דיסקית הגבהה. יש להיזהר שהדלת הכבדה לא תיפול. תיקון פלדלת חורקת / תיקון דלת בריח חורקת, הוא לא דבר שכדאי לכם לעשות בעצמכם - תמיד עדיף לפנות למנעולן.

תיקון דלת חורקת בריצפה יכול להתבצע באמצעות הוספת דיסקיות הגבהה. מנעולנים עושים זאת באמצעות דיסקיות בעובי של 1 מילימטר אותן הם מוסיפים על הציר על מנת להגביה את הדלת. במידה ושילוב שני הפתרונות עדיין לא פותר את הבעיה קיימת האפשרות של קיצור הדלת. קיצור הדלת הוא פעולה מורכבת הדורשת את הסרת הדלת, הקצעת החלק התחתון וחיבור סף חדש.

אם יש לכם בעיה של דלת חורקת בריצפה אל תנסו להתמודד עם הבעיה לבד. זה יגרום לכם לבזבוז זמן וישנו סיכוי גדול שלמרות הכל הבעיה תישאר או יגרמו בעיות נוספות. הזמינו שירות של מנעולן ויוסי יבצע עבורכם את העבודה. ליוסי ניסיון רב בהגבהת דלתות ותיקון בעיות של דלת חורקת.

אצל יוסי המנעולן תוכלו לקבל שירות מהיר של תיקון דלת רב בריח חורקת / דלת פלדלת חורקת או כל סוג אחר של דלת. במידה ויש לכם בעיות נוספות בדלתות הפנים של הבית תוכלו לקבוע ביקור של מנעולן ולתקן את כל הבעיות ביום אחד. חבל לדחות את הטיפול בבעיות הפגועות בנוחות ואיכות החיים שלכם.