יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

דלת מגנטית לא נפתחת | דלת מגנטית לא ננעלת

שירות תיקון תקלות בדלתות פנדור

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

דלת מגנטית לא נפתחת דלת מגנטית לא ננעלת
050-5757-888

מה עושים כאשר דלת מגנטית לא נפתחת או לא ננעלת?

ברבים מהבתים נוכל למצוא היום דלתות מגנטיות. למי שלא יודע במה מדובר, מנעול מגנטי הוא מנעול שקט ונוח לשימוש אשר מקובל להשתמש בו בדלתות פנים. במנעול מגנטי אין לשונית כמו בדלתות רגילות, במקום זאת ישנו שימוש בשני מגנטים הנצמדים אחד לשני. כלומר יש מגנט על הדלת ומגנט במשקוף. מנעול מגנטי אינו דורש חור במשקוף כמו מנעולים אחרים שבהם יש לשונית הנשלטת על ידי הידית. במקום החריץ הרגיל ישנו מגנט אשר מושך את הלשונית שבדלת. אך כאשר דלתות עם מנעול מגנטי הן כל כך שכיחות בבתים בישראל, אנו גם נתקלים בבעיות של דלת מגנטית לא נפתחת ודלת מגנטית לא ננעלת.

אם יש לכם בעיה של דלת מגנטית לא ננעלת / דלת מגנטית לא נפתחת, פשוט פנו למנעולן מקצועי אשר יתקן עבורכם את הבעיה. אם אתם גרים בתל אביב מנעולן תל אביב תמיד יכול לעזור ובמיידי. המידע שתוכלו למצוא במאמר זה הוא רק לצורך ידע כללי והבנה של מהות הבעיה. בפועל את התיקון עצמו יש לעשות באמצעות איש מקצוע אשר יש לו ידע, ניסיון וכלי עבודה מתאימים לצורך ביצוע עבודות מסוג זה.

הסיבות בגינן דלת מגנטית לא נפתחת או שדלת מגנטית ללא ננעלת יכולות להיות קשורות למנגנון, לידית ואפילו לחלק הנגדי המותקן במשקוף. למשל אם החלק הנגדי לא מותקן במיקום המדויק יתכן שתהיה בעיה של דלת מגנטית ללא ננעלת. כדאי גם לדעת שלא כל מנעול מגנטי הוא אותו הדבר. ישנם הבדלים שונים, אך ההבדל העיקרי הוא בין מנעולים עם צילינדר, מנעולים עם מפתח אוניברסלי או מנגנון תפוס פנוי.

למי לפנות כאשר דלת מגנטית לא נפתחת?

אם דלת מגנטית לא ננעלת או לא נפתחת, אתם כבר יודעים שיש צורך במנעולן שיתקן את הבעיה. אנו ממליצים לכם לפנות ליוסי המנעולן אשר יש לו ניסיון רב בתיקון דלתות פנים מכל הסוגים, ועם כל מנגנוני הנעילה, כמו גם כל עבודות המנעולנות. יוסי הוא מנעולן ותיק ומקצועי אשר מעניק לכם שירות מעולה ובמחירים משתלמים. שימו לב - אם מדובר בדלת מגנטית לא נפתחת, בדרך כלל קל מאוד לפתוח אותה באופן דומה לפריצת דלת טרוקה. אך בכל זאת עליכם להזמין מנעולן על מנת לפתור את הבעיה ולא לפרוץ את הדלת בכל פעם שתרצו להשתמש בה.

יוסי המנעולן יגיע אליכם ויבדוק מה הסיבה שדלת מגנטית לא נפתחת / דלת מגנטית לא ננעלת ויעניק את הפתרון הדרוש. אולי יש צורך רק במיקום נכון של החלק הנגדי, או שאולי הבעיה היא במנגנון. במידה ויש צורך, יוסי יבצע עבורכם החלפת מנעול מהירה ומקצועית מבלי לפגוע בדלת. במידה ויש צורך בהחלפת המנעול, יוסי יכול לייעץ לכם לגבי בחירת מנעול איכותי ועמיד. לצערנו הרב, בכל הנוגע למנעולים מגנטים, השוק מוצף במוצרים זולים שאינם מאריכים חיים.