יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

דלת נעולה עם המפתח בפנים

שירותי פריצת דלתות 24 שעות ביממה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

דלת נעולה עם המפתח בפנים דלת ננעלה עם המפתח בפנים police-tag
050-5757-888

כאשר הדלת נעולה עם המפתח בפנים

הרבה פעמים אנו משאירים מפתח בחור המנעול בצידה הפנימי של הדלת. כך אנו יכולים לנעול את הדלת כאשר אנו נמצאים בתוך הבית. אך לפעמים אנו יוצאים מהבית עם צרור המפתחות שלנו וטורקים את הדלת כאשר מצידה השני המפתח נמצא בחור המנעול. במידה ויש לנו ידית חיצונית קבועה, נוצר מצב שבו איננו יכולים לפתוח את הדלת למרות שלקחנו איתנו את המפתחות. זהו מצב מתסכל ולא נוח. במקרה שכזה יש צורך לבצע פריצת דלת טרוקה, אתם יכולים לנסות לעשות זאת בעצמכם או להזמין מנעולן. ברוב המקרים איננו ממליצים לנסות לבצע דברים לבד, אבל במקרה של פריצת דלת טרוקה באמת מדובר בפרוצדורה פשוטה וישנו סיכוי סביר שתצליחו במשימה מבלי לגרום נזק. אך תמיד יותר נוח להזמין מנעולן שיעשה זאת בצורה מקצועית ובמהירות.

דלת נעולה עם המפתח בפנים - מה עושים?

חשוב להדגיש שמבחינה טכנית הדלת אינה נעולה באמת. למרות שאינכם יכולים לפתוח אותה, כל מה שמחזיק אותה זה הלשונית ולא הבריחים ולכן זוהי דלת טרוקה. אם מדובר בדלת נעולה עם המפתח בפנים אז סביר להניח שיש מישהו בבית אשר יכול לפתוח אותה. אם בכל זאת נקלעתם לאיזו סיטואציה שבה הדלת נעולה עם מפתח בפנים אז לא תהיה לכם ברירה אלא להזמין מנעולן לבצע את הפריצה. אך עבור מקרים שבהם הדלת רק טרוקה תוכלו לנסות לעשות זאת בעצמכם בשיטה הבאה:

מנעולן מקצועי עושה זאת עם קלף פריצה, אך עליכם לאלתר. ניתן לעשות זאת בעזרת גזירת בקבוק פלסטיק. תוכלו לקחת בקבוק שתייה גמיש ולגזור ממנו חתיכת פלסטיק. פחות או יותר תוכלו להסתפק בחתיכה בגודל של 10X15 סנטימטר. הבעיה רק היא שאתם תקועים מחוץ לבית אז כנראה שתצטרכו לחפש בקבוק פלסטיק ומספריים אצל השכנים.

עליכם להחדיר את הפלסטיק בין הדלת לבין המשקוף וכך לדחוף את הלשונית כלפי פנים. פחות או יותר הלשונית נמצאת בגובה הידית, דחיפת הלשונית תפתח את הדלת. בהנחה שמצאתם פלסטיק מתאים ושינו מרווח מספיק על מנת לדחוף את הפלסטיק, יתכן שתצליחו לעשות זאת במהירות. אם אתם מתקשים תמיד תוכלו להזמין מנעולן.

האם ניתן להימנע ממצב זה?

מצב של דלת נעולה עם המפתח בפנים (דלת טרוקה) מתרחש אך ורק בדלתות שבהן ישנה ידית קבועה. למעשה כאשר אתם סוגרים את הדלת אתם חייבים מפתח בשביל לפתוח אותה. אם הייתה לכם ידית חופשית, כל עוד הדלת לא נעולה, יכולתם לפתוח אותה בכל מצב. יש שתי דרכים להימנע ממצבים שכאלו. אפשרות אחת היא להזמין מנעולן על מנת לבצע החלפה של הידית הקבועה בידית חופשית. זהו פתרון אפשרי, אך עליכם לקחת בחשבון שאם תשכחו לנעול את הדלת, כל אחד יוכל לפתוח אותה. אפשרות אחרת היא להתקין מנעול פרפר. מנעול פרפר יאפשר לכם לכם לנעול את הדלת מבפנים ללא צורך בהכנסת מפתח, אלא באמצעות סיבוב קטן של ה“פרפר“. לפתרון זה יש יתרון נוסף, תוכלו בקלות לפתוח את דלת גם אם שכחתם היכן המפתח. זהו יכול להיות יתרון במצבי חירום שצריך לצאת מהבית במהירות. אך שימו לב שגם אם יש לכם מנעול פרפר וידית קבועה, כאשר תצאו מהבית בלי מפתח הדלת תיטרק ורק בעזרת מפתח תוכלו להיכנס לביתכם.

אם יש לכם דלת נעולה עם המפתח בפנים, בהנחה שהיא באמת נעולה ואין מי שיכול לפתוח אותה מבפנים, לא תהיה לכם ברירה אלא להזמין מנעולן. אם הדלת רק טרוקה תוכלו לנסות לעשות זאת בעצמכם. בכל מקרה יוסי המנעולן תמיד עומד לשירותכם עבור שירותי פריצה, החלפת מנעולים וידיות.