יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון דלת שנפתחת לבד או לא נסגרת

שירותי תיקון דלתות כניסה לא נטרקות 24 שעות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

דלת נפתחת לבד דלת כניסה לא נטרקת police-tag
050-5757-888

דלת נפתחת לבד

דלתות הבית מעניקות לנו ביטחון ופרטיות. בעזרתן אנו שומרים על הבית כאשר איננו נמצאים, וגם שולטים על מי נכנס ומי יוצא. אך על מנת שנוכל ליהנות מהדלתות אנו צריכים שהן יתפקדו באופן תקין. בעיות בדלתות גורמות לנו לאי נוחות, אך כאשר מדובר בבעיות בדלתות הכניסה זה הרבה יותר מאי נוחות. לצורך הדוגמה אנו יכולים להיתקל בבעיות של דלת נפתחת לבד, דלת כניסה לא נטרקת, דלת כניסה לא נסגרת ואפילו דלת נעולה שלא נפתחת. בכל הסוגים הללו של הבעיות עלינו לפנות למנעולן. זהו איש המקצוע המאבחן את הסיבה לבעיה ומעניק לנו פתרון.

דלת כניסה לא נטרקת

אתם יוצאים מהבית וטורקים את הדלת אבל הדלת פשוט לא נטרקת. הבעיה יכולה להתבטא בצורות שונות, זוהי יכולה להיות דלת עם ידית קבועה שלמרות שטרקתם אותה היא אינה נסגרת, וזוהי יכולה להיות דלת שאפילו לא נכנסת למקומה וכך אפילו אינכם יכולים לנעול אותה עם המפתח.

יכולות להיות סיבות שונות מדוע דלת כניסה לא נטרקת. הדבר הראשון שעליכם לבדוק זה אם אין זה אין חפץ שמפריע או משהו שחדר לחור הלשונית במשקוף. אם זה המצב יש להוציא את הגורם המפריע והדלת תיטרק. כמובן שאם זו הייתה הבעיה אנו מניחים שהייתם מגלים זאת לבד, וככל הנראה מדובר בסיבה אחרת שבגינה דלת הכניסה לא נסגרת.

יכולות להיות סיבות שונות מדוע דלת כניסה לא נטרקת ואפילו מצבים בהם דלת נפתחת לבד:

בעיות בלשונית הדלת - הלשונית הקטנה היא החלק הקפיצי שאמור לעגן את הדלת למשקוף. בדלת תקינה, אם יש לכם ידית חופשית, לאחר טריקתה תצטרכו להשתמש בידית לצורך פתיחת הדלת. אם יש לכם ידית קבועה, תצטרכו להשתמש במפתח. אך אם יש לכם בעיה בלשונית זה לא יעבוד. יתכן שמשהו במנגנון השתבש והלשונית תקועה בפנים, או תקועה באופן חלקי, ואז היא אינה מעגנת את הדלת למשקוף כאשר אתם טורקים. זהו מצב של דלת כניסה לא נטרקת, וגם מצב של דלת כניסה נפתחת לבד.

הבעיות בלשונית יכולות להיות גם בעיות הפוכות, בה הלשונית תקועה כאשר היא בחוץ ומפריעה לכם לסגור את הדלת במקומה, או אולי דורשת מכם להפעיל כוח רב בשביל לעשות זאת. אף פעם לא כדאי להפעיל כוח רב, בוודאי לא תרצו להגיע למצב שבו סגרתם את הדלת ואז הלשונית נתקעה ואינה מאפשרת לכם לפתוח את הדלת. לכן בכל בעיה הקדימו להזמין מנעולן.

בעיות בצירים - בעיות בצירים יכולות להיווצר בגלל המשקל הרב של הדלת. זה טבעי שלאחר שנים, דלתות כבדות יצנחו קצת כלפי מטה. וכאשר הדלת זזה מעט ממקומה הדבר מפריע לתפקוד שלה. זה יכול לגרום לבעיות של דלת הכניסה לא נסגרת וזה יכול לגרום גם לבעיות נוספות של רעשי חריקה לא נעימים.

דלת הכניסה לא נסגרת

אם דלת הכניסה לא נסגרת, וגם אם דלת כניסה נפתחת לבד, הדבר גורם לכם בעיות שונות. במקרה שכזה עליכם פשוט להזמין מנעולן שיבצע תיקון. כפי שאמרנו הבעיות יכולות להיות שונות, ולא בטוח שמה שנראה לכם הגורם לבעיה הוא באמת הגורם. בשביל זה יש מנעולנים.

אם יש לכם בעיה עם דלת נפתחת לבד או דלת כניסה לא נטרקת, התקשרו ליוסי המנעולן. יוסי יגיע אליכם ויבדוק מה גורם לבעיה ויעניק את התיקון הדרוש. במידה ומדובר במקרה חירום הדורש פתרון מידיי, אתם יכולים לסמוך על יוסי עם שירותי תיקונים 24 שעות ביממה.