יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

דלת פלדלת לא נסגרת טוב, דלת פלדלת לא ננעלת

שירות תיקון דלתות פלדלת שלא נסגרות וננעלות טוב

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

דלת פלדלת לא נסגרת טוב דלת פלדלת לא ננעלת police-tag
050-5757-888

מקרים בהם דלת פלדלת לא נסגרת טוב

בבתים רבים בישראל ניתן למצוא דלתות פלדלת, אלו הן דלתות חזקות ואמינות אשר מספקות לנו הרבה ביטחון, בעיקר כאשר הן מצוידות בצילינדרים והמנעולים הנכונים אשר מסיעים למנוע פריצות. אך כמובן שאנו גם עלולים להיתקל בבעיות שונות בדלת. לפעמים אנשים פונים אליי ומספרים לי על דלת פלדלת לא נסגרת טוב, או דלת פלדלת לא ננעלת. מהן בעצם הסיבות אשר גורמות לתקלות שכאלו?

יכולות להיות סיבות שונות מדוע דלת פלדלת לא נסגרת טוב או לא נסגרת בכלל. להלן מספר אפשרויות הבאות בחשבון:

בעיות בצירים - דלת הפלדלת מוחזקת על ידי צירים אשר מאפשרים את תנועתה ומחזיקים אותה בגובה הרצוי. כאשר הדלת מותקנת לראשונה הכול נעשה בצורה מדויקת על מנת להבטיח שהדלת תהיה בגובה הרצוי. במשקוף הדלת ישנם חריצים מיוחדים אשר מיועדים עבור הבריחים והדלת מאוזנת בצורה הנכונה להתאים לחריצים אלו. אך במשך השנים, כתוצאה מהשימוש הצירים עשויים להתרופף ולצאת מכיוון. וכאשר זה קורה הבריחים אינם מסונכרנים עם החריצים. כאשר אתם באים לסגור את הדלת הבריחים לא נכנסים בקלות לחריצים ואז אתם מגיעים למצב שבו דלת פלדלת לא נסגרת טוב. במקרה קיצוני יותר תגיעו למצב שבו דלת פלדלת לא ננעלת. בעיות בצירים הן אחת מהסיבות השכיחות לדלת שלא נסגרת.

בעיות בלשונית - לדלת ישנה לשונית קטנה אשר נסגרת על ידי הידית. זוהי הלשונית אשר סוגרת את הדלת כאשר אתם טורקים, אך היא אינה חלק ממערכת הנעילה של הדלת. אך מסתבר שלשונית זו יכולה ליצור בעיות שונות המפריעות לתפקוד התקין של הדלת. לשונית זו היא לשונית קפיצית; הקפיץ תמיד דוחף אותה כלפי חוץ, אך כאשר אתם סוגרים את הדלת היא נדחפת פנימה לרגע, ואז קופצת בחזרה אל תוך החריץ. במידה ויש תקלה יתכן שהלשונית תקועה בחוץ ולא מאפשרת לכם לסגור את הדלת. במצב זה אינכם יכולים למקם את הדלת במקום והדלת פלדלת לא ננעלת.

בעיות בצילינדר - כאשר הצילינדר מתקלקל אתם עשויים להגיע למצב של דלת פלדלת לא ננעלת. הצילינדר לא משפיע על תנועת הדלת. תנועת הדלת יכולה להיות קלה וחלקה ובקלות תביאו אותה לנקודה שבה אפשר לנעול אותה. אך בגלל שהצילינדר מקולקל יתכן כי תסובבו את המפתח אך לא יקרה כלום והבריחים יישארו במקומם. בעיה שכזו באותה המידה יכולה לגרום לדלת פלדלת שאינה נפתחת.

בעיות במנגנון - יתכן כי ישנה בעיה במנגנון הדלת והוא אינו מתפקד כראוי. ברוב המקרים הבעיה היא בצילינדר אך בהחלט יתכן מצב שבו משהו השתבש במנגנון ואתם לא מצליחים לנעול את הדלת בגלל שהבריחים לא זזים.

תזוזה של קירות - אולי נשמע לכם קצת תמוה, אבל במהלך השנים הקירות זזים. אלו עשויים להיות שינויים קטנטנים, אך לאורך זמן התזוזה מספיק גדולה על מנת לשבש את תנועת הדלת ולהביא למצב של דלת פלדלת לא נסגרת טוב או דלת פלדלת לא ננעלת. הדבר שכיח בדירות ישנות. גם משקף שהתנתק עשוי לגרום לבעיות דומות.

כאשר דלת פלדלת לא ננעלת

אז מה עושים כאשר דלת פלדלת לא נסגרת טוב או לא ננעלת בכלל? הפתרון הפשוט ביותר הוא להזמין מנעולן. התקשרו ליוסי המנעולן והוא יגיע אליכם ויאבחן את הבעיה. יוסי המנעולן יבדוק מהי הסיבה אשר משבשת את פעולת הדלת ויבצע את התיקון המתאים בצורה המקצועית ביותר והמהירה ביותר. שימו לב שהמרחק בין דלת פלדלת לא נסגרת טוב, לדלת פלדלת לא ננעלת הוא קצר מאוד. אם אתם חשים בבעיות בדלת, מהרו להזמין מנעולן ואל תחכו למצב שבו היא לא ננעלת ואז צריך לקרוא למנעולן בחירום.