יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

דלת פנדור לא נפתחת | דלת פנדור לא ננעלת | דלת פנדור לא נסגרת

שירות תיקון תקלות בדלתות פנדור

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

דלת פנדור לא נפתחת דלת פנדור לא ננעלת
050-5757-888

תקלות בדלת פנדור

בבית שלנו ישנן תמיד מספר דלתות. יש לפחות דלת כניסה אחת, ולפעמים גם דלתות כניסה אחוריות וצדדיות, ויש כמובן גם את דלתות הפנים. בעוד דלתות הכניסה נועדו לתת בעיקר פתרון של ביטחון, דלתות הפנים עונות על יותר על צרכים של פרטיות. בדרך כלל אלו הן דלתות פשוטות בכל הנוגע למנגנון הנעילה שלהן ויכולתן לעמוד בפני ניסיונות פריצה. במקום זאת הן שמות יותר דגש על המראה והעיצוב. בבתים רבים נוכל למצוא את דלתות פנדור בתוך הבית. דלתות אלו הן דלתות איכותיות ובעלות מראה יפה והן מגיעות גם בתור דלתות פתיחה וגם דלתות הזזה; כך שהן יכולות להיות פתרון לכל צורך בבית. וכאשר יש לנו דלתות שכאלו, אנו גם יכולים להיתקל בתקלות שונות: דלת פנדור לא נפתחת, דלת פנדור לא ננעלת ודלת פנדור לא נסגרת. בעיות בדלתות פנים הקשורות לנעילה הן פחות שכיחות, מכיוון שאיננו נועלים אותן לעתים תכופות, זאת בשונה מדלת הכניסה לבית. אך שונה ויוצאת דופן היא דלת השירותים, שבה כן נעשה שימוש אינטנסיבי וישנו סיכוי גדול יותר שמשהו יתקלקל בדלת זו.

דלת פנדור לא נפתחת - אנשים רבים נתקלים במצב הבא. הם רוצים לפתוח את הדלת (דלת לא נעולה) ולוחצים על הידית. אין שום בעיה בתנועת הידית, אך למרות זאת דלת פנדור לא נפתחת. הסיבה לכך היא בדרך כלל חלק קטן אשר נמצא בתוך המנגנון, חלק אשר תפקידו הוא למשוך פנימה את הלשון כאשר אתם מורידים את הידית. כאשר חלק זה פגום הלשון נשארת בתוך המשקוף. אנשים רבים מנסים לפתור את הבעיה כמו בפריצת דלת טרוקה. אל תבזבזו את זמנכם, זהו מקרה אחר. כאשר דלת פנדור לא נפתחת, מנעולן יודע את השיטה למשוך את הלשון מבפנים ולפתוח את הדלת. לאחר פתיחת הדלת ככל הנראה יש צורך להחליף את המנגנון.

דלת פנדור לא נסגרת - בעיות שונות בצירים יכולים להביא למצב שדלת פנדור לא נסגרת. לעתים הדלת נגררת על הרצפה והדבר פוגע בתנועתה, ובמקרים אחרים הדלת פוגעת במשקוף. אלו הם שני מקרים שונים אשר יכולים להביא למצב שדלת פנדור לא נסגרת. בכל מקרה עליכם להזמין מנעולן והוא יבצע את התיקון הדרוש.

דלת פנדור ללא ננעלת - אחרי שדיברנו על דלת פנדור לא נפתחת, ודלת פנדור לא ננעלת, בואו נדבר על המצבים שבהם דלת פנדור ללא ננעלת. אם דלת פנדור לא נסגרת, כלומר לא יכולה להגיע למצב סגירה, אז ברור שהיא גם לא תינעל; אך במקרה זה הכוונה לדלת שנמצאת במקומה במצב סגור, אך לא ניתן לנעול אותה. כאשר מדובר בדלתות פנים הבעיה היא ככל הנראה בעיה במנגנון. הזמינו מנעולן שיבדוק מה גורם לבעיה ויבצע את התיקון הנדרש.