יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

דלת רב בריח לא נסגרת, דלת רב בריח לא ננעלת

שירות תיקון דלתות רב בריח שלא נסגרות וננעלות טוב

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

דלת רב בריח לא נסגרת דלת רב בריח לא ננעלת police-tag
050-5757-888

מקרים בהם דלת רב בריח לא נסגרת

לקחתם את התיק, הארנק, המפתחות והופ אתם יוצאים לעבודה. אתם יוצאים מהבית וסוגרים את הדלת אך משהו השתבש - דלת רב בריח לא נסגרת! משהו מפריע בתנועת הדלת ואתם לא מצליחים לסגור אותה. באותה המידה זהו יכול להיות מצב שבו דלת רב בריח לא ננעלת, למרות שהיא נסגרה ולכאורה נמצאת במצב שבו רק צריך לסובב את המפתח ולנעול. אז מה עושים כאשר דלת רב בריח לא נסגרת / דלת רב בריח לא ננעלת? זהו בדיוק הרגע שבו עליכם להזמין מנעולן!

למה דלת רב בריח לא נסגרת?

חשוב לשים לב לדקויות ולמה הכוונה כאשר אתם אומרים דלת שלא נסגרת. יתכן שאתם מתכוונים שהדלת אינה מגיעה למקום שבו ניתן לנעול אותה. כלומר יש איזה משהו שמפריע לתנועה והדלת לא עומדת במיקום הנכון בשביל שהבריחים יכנסו לתעלות. אך יתכן שאתם מתכוונים לדלת רב בריח לא ננעלת, כלומר מצב שבו הדלת סגורה אך יש משהו שלא מאפשר לכם לנעול.

מבחינתכם זה אולי אותו הדבר, אם דלת רב בריח לא נסגרת או דלת רב בריח לא ננעלת, אתם באותה הבעיה. אך בהחלט יש הבדל בין המקרים השונים ועבור המנעולן הדקויות הללו בהחלט חשובות. יכולות להיות סיבות שונות אשר משבשות את פעולת הדלת וכל בעיה מתבטאת בצורה קצת אחרת. בסופו של דבר המנעולן צריך לבוא ולבדוק מה הבעיה ובהתאם לכך להעניק את הפתרון הדרוש.

יתכנו סיבות שונות אשר גורמות לבעיות מסוג זה: משקוף שיצא ממקומו; מנגנון דלת שהתקלקל; צילינדר מקולקל או דלת שיצאה מאיזון וצריך לכוון אותה מחדש. המנעולן יבדוק מה בדיוק גורם לבעיה ויעניק את הטיפול הנכון.

טיפ לצורך מניעה! אם הגעתם למצב שבו דלת רב בריח לא ננעלת אתם צריכים להזמין מנעולן והוא יתקן. ברור שזו בעיה גדולה לצאת מהבית כאשר הדלת לא ננעלת ולכן, במידת הצורך, מנעולן יבוא גם באמצע הלילה. אך מצד שני אנחנו רוצים למנוע מצבים שכאלו; לכן אנו ממליצים לכם להיות ערניים לכל סוג של בעיה. אם יש איזה רעש מוזר או שאתם מבחינים באיזה קושי, הזמינו מנעולן בהקדם. אל תדחו את הטיפול בבעיה מכיוון שזה עלול להסתיים בקריאות חירום באמצע הלילה. זה גם לא נעים ולא נוח, וזה גם עולה יותר.

מנעולן או לתקן לבד? כאשר דלת רב בריח לא ננעלת / דלת רב בריח לא נסגרת אנו ממש לא ממליצים לנסות לתקן לבד. למעשה אתם אפילו לא בטוחים מהי הבעיה. אין לכם את הידע והכלים ולכן יש להזמין מנעולן. אך ישנו דבר אחד שאתם כן יכולים לעשות בטרם אתם מזמינים את המנעולן. יתכן שהסיבה לכך שדלת רב בריח לא ננעלת היא פשוטה מאוד; יתכן שזה פשוט בגלל לכלוך בחור ברצפה אשר אליו נכנס הבריח. בדקו אם החור נקי או שיש בתוכו הצטברות של אבק ומשקעים. זוהי יכולה להיות הסיבה שמפריעה לדלת להינעל. במידת הצורך נקו את החור ונסו שוב לנעול את הדלת. אם זה לא עזר הזמינו עזרה מקצועית של מנעולן.

דלת רב בריח לא נסגרת - אל מי פונים

אם יש לכם בעיה של דלת רב בריח לא ננעלת אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מוסמך אשר מתקן את כל סוגי הדלתות ופותר את כל סוגי הבעיות. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות אדיב ופתרון לכל סוג של בעיה. אם יש לכם בעיה עם הדלת אתם יכולים להתקשר ליוסי ולקבל שירות 24 שעות ביממה ובמחירים המשתלמים ביותר.

אצל יוסי תוכלו לקבל את כל שירותי המנעולנות, לבית, לרכב ולעסק.