יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

הדלת לא נפתחת

שירותי פריצה ותיקון דלתות 24 שעות ביממה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

הדלת לא נפתחת דלת לא נפתחת police-tag
050-5757-888

מקרים בהם הדלת לא נפתחת

מה אתם עושים כאשר אתם חוזרים הביתה עייפים מהעבודה? רוב האנשים רוצים להיכנס למקלחת, להחליף בגדים, להכין לעצמם משהו לאכול ופשוט להירגע. אבל לפעמיים לחיים תכניות אחרות עבורכם והדלת לא נפתחת. זה מבאס ומשבש לכם את כל התכניות. במקום לשבת רגועים מול הטלוויזיה, אתם עומדים בחוץ חסרי אונים ומחכים למנעולן.

למה הדלת לא נפתחת?

יכולות להיות סיבות שונות בגינן הדלת לא נפתחת. הפתרון הוא תמיד מנעולן, כך שזה לא ממש משנה גם אם אינכם מבינים את הסיבה מדוע הדלת לא נפתחת. קודם כל התקשרו למנעולן, הוא כבר יאתר את מקור הבעיה ויעניק לכם פתרון.

אבדן מפתחות - טוב די ברור שאם איבדתם את המפתחות של הבית אז אין לכם איך לפתוח את הדלת. בדרך כלל יש מפתח נוסף, אך אם אתם קוראים עכשיו שורות אלו אז אני מניח שזה לא בדיוק המצב שלכם. במקרה שכזה הזמינו מנעולן אשר יבצע עבורכם החלפת צילינדר. אותו הדבר אפשר להגיד עבור מפתח שנשבר או שיש לו נזק אחר והוא אינו מאפשר לפתוח את הדלת.

בעיה בצילינדר - צילינדר מקולקל הוא אחת הסיבות השכיחות מדוע הדלת לא נפתחת. במקרה שכזה מנעולן יחליף את הצילינדר ותקבלו מפתח חדש באמצעותו תיכנסו לביתכם. לא מתקנים צילינדר אלא מחליפים אותו.

בעיה במנגנון - גם בעיה במנגנון של הדלת יכולה להביא למצב שבו הדלת לא נפתחת. כמובן שמנעולן מתקן גם בעיות שכאלו, אך הן קצת יותר מורכבות ודורשות זמן רב יותר מאשר החלפה פשוטה של צילינדר.

סיבות אחרות - יכולות להיות גם סיבות אחרות, כמו למשל דלת שאינה מכוונת. במקרים בהם הדלת יצאה מאיזון, אך הצלחתם לסגור אותה. יתכן שהבריחים נכנסו בלחץ אל תוך המסילות ואין בכוחו של הצילינדר למשוך אותם בחזרה. במקרה שכזה ככל הנראה מנעולן ירים מעט את הדלת, יפתח אותה ולאחר מכן יבצע כיוון של הדלת.

כאשר המנעולן מגיע הוא בוחן את הדלת ממש כפי שרופא בוחן חולה. המנעולן מנסה לבדוק האם המפתח מסתובב על ריק או שאינו מסתובב בכלל וכל מיני סימנים אחרים אשר יצביעו על מקור הבעיה. בסופו של דבר בכלל זה הוא למד את המקצוע והוא יודע מה הוא עושה. השירות של מנעולן, במקרה שהדלת לא נפתחת, הוא שילוב של פריצת דלת וביצוע עבודת התיקון הדרושה על מנת שתוכלו להשתמש בדלת בצורה תקינה.

האם זה משנה איזה סוג דלת ? מנעולן מקצועי פותר את הבעיות בכל סוגי הדלתות. זה לא משנה אם יש לכם דלת פלדלת או רב בריח, למנעולן תמיד יש פתרון. רוב הקריאות למנעולן בגין דלת שלא נפתחת הן עבור דלתות כניסה, אך כמובן שישנם מקרים בהם דלתות פנים אינן נפתחות; גם במקרים אלו מנעולן פותר לכם את הבעיות.

שלוש בלילה והדלת לא נפתחת

התרחיש הזה שבו הדלת לא נפתחת יכול להתרחש בכל יום ובכל שעה. לדלת אין שעות קבועות שבה היא מתקלקלת, אם חזרתם הביתה באמצע הלילה זהו יכול להיות הרגע שבו הצילינדר יתקלקל או משהו בסגנון אשר ימנע מכם לפתוח את הדלת. מסיבה זו אתם צריכים מנעולן אשר מעניק שירות 24 שעות. מנעולן 24/7 תמיד יענה לשיחות הטלפון שלכם ויגיע גם באמצע הלילה על מנת לתת לכם שירות.

כמו תמיד, כאשר הדלת לא נפתחת, או שיש לכם בעיה אחרת הדורשת מנעולן - יוסי המנעולן עומד לשירותכם. אצל יוסי תקבלו שירות מקצועי ואמין, ובמחירים זולים.