יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

הוספת מנעול כספת לדלת

שירות הוספת מנעול כספת לכל סוגי הדלתות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

הוספת מנעול כספת הוספת מנעול כספת לדלת police-tag
050-5757-888

באילו מקרים תזדקקו להוספת מנעול כספת לדלת?

על מנת להתמודד עם הפריצות והגנבות הרבות עלינו לחפש אמצעי הרתעה אשר מקשים מאוד על הפורצים. הוספת מנעול כספת לדלת יכולה לתת לכם את אותה ההרתעה. המנעול המתקדם קשה מאוד לפריצה והוא אף מקשה על פריצה באמצעות לום (עיקום הדלת). כאשר הגנבים יראו שיש לכם בבית מנעול מסוג זה, סביר להניח שהם פשוט יוותרו על הפריצה ויחפשו דירה אחרת בה לא מותקן מנעול שכזה וקל יותר לפרוץ אותה. לא במקרה משטרת ישראל ממליצה על הוספת מנעול כספת לדלת ולא במקרה חברות הביטוח מחייבות זאת (כאשר רוצים לבטח תכולת דירה מפני גנבות).

דגשים להוספת מנעול כספת לדלת

אם אתם רוצים ליהנות מתוספת ביטחון, הזמינו מנעולן לצורך הוספת מנעול כספת עליון. חשוב שתקפידו על שני דגשים חשובים בעת הוספת מנעול כספת לדלת. הדגש הראשון הוא לגבי מי מבצע לכם את העבודה והדגש השני הוא לגבי סוג המנעול.

מבחינת סוג המנעול, כאשר רוצים לעשות הוספת מנעול כספת לדלת, ישנם מנעולים מיצרנים שונים. לא כל מנעול כספת הוא בעל אותה האיכות ולא בהכרח היקר ביותר הוא הטוב ביותר. לכן אם אתם מזמינים הוספת מנעול כספת לדלת, התייעצו עם מנעולן לגבי הדגם הטוב ביותר, הרי בסופו של דבר אתם רוצים מנעול חזק ועמיד אשר יחזיק מעמד שנים רבות ויעניק לכם ביטחון.

הדגש השני הוא לגבי מבצע העבודה. הוספת מנעול כספת היא שונה מאוד מהחלפת מנעול קיים. מנעול זה הוא מנעול נוסף והתקנתו דורשת חיתוך של הדלת בעזרת דיסק. לפני שמישהו עושה לכם חור בדלת כדאי שתוודאו שזהו מנעולן מוסמך אשר יודע כיצד לצבע את ההתקנה. אם החיתוך לא נעשה נכון אין ממש דרך לתקן זאת ויהיה לכם נזק אסתטי לדלת וחבל.

אם אתם מעוניינים בהוספת מנעול כספת לדלת, פנו ליוסי מנעולים. יוסי הוא מנעולן מוסמך ובעל ניסיון של שנים ובקיצור האיש המתאים להוספת מנעול כספת לדלת. יוסי התקין מאות מנעולי כספת אצל אינספור לקוחות מרוצים, יוסי יודע כיצד לבצע התקנה מקצועית ואסתטית, באחריות ובמחירים משתלמים והוגנים.