יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

הוצאת מפתח שבור בצילינדר

שירותי פריצה והוצאת מפתחות שבורים במנעול ובצילינדר

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

הוצאת מפתח שבור בצילינדר הוצאת מפתח שבור במנעול police-tag
050-5757-888

האם כדאי לבצע הוצאת מפתח שבור בצילינדר פלדלת לבד?

מגיעים בבוקר לעסק, מכניסים את המפתח לחור המנעול, מסובבים מהר בשביל לפתוח והופ… המפתח נשבר - חצי אצלכם ביד וחצי תקוע בתוך חור המנעול. עוד כמה דקות יגיעו העובדים, אחריהם הלקוחות אבל אתם בכלל לא יכולים לפתוח את העסק. אתם יכולים לנסות לבצע הוצאת מפתח שבור בצילינדר בעצמכם, או פשוט להזמין מנעולן שיעשה זאת עבורכם.

האם כדאי לבצע הוצאת מפתח שבור בצילינדר פלדלת לבד? מצד אחד אתם צריכים פתרון מידי אז לכאורה כדאי לפחות לנסות לבצע הוצאת מפתח שבור בצילינדר בכוחות עצמכם. יכול להיות שתצליחו ויכול להיות שלא. שימו לב שהצילינדר הוא חלק עדין מאוד ויתכן שבעודכם מנסים לשלוף את המפתח השבור תגרמו לו נזק ותצטרכו להחליפו.

אם הצלחתם לשלוף את המפתח השבור ברור שלא תוכלו להשתמש בו. הנקודה היא שאם אין לכם מפתח ספייר אולי בכלל אין טעם לנסות לשלוף את המפתח השבור מהמנעול. אם אין לכם מפתח ספייר תצטרכו להזמין מנעולן לצורך הוצאות מפתח שבור בצילינדר פלדלת.

בהתחשב בכך שמנעולן מגיע בשיא המהירות וגם יודע לפתור את הבעיה בשיא המהירות, נראה לי שתמיד כדאי לעבוד עם מנעולן. אם יש לכם מפתח ספייר אתם יכולים להיות בטוחים שהוא יצליח לשלוף את המפתח מבלי לגרום נזק לצילינדר. אם אין לכם מפתח בכלל מקרה תצטרכו שהוא יבצע החלפת צילינדר. וכמובן כדאי גם לבדוק מהי הסיבה שגרמה למפתח להישבר, לא סתם נשבר המפתח. בצילינדר או המנעול ישנה איזו התנגדות אשר גרמה לשבירת המפתח. בקיצור זוהי עבודה למנעולן.

הוצאת מפתח שבור במנעול לבד

אם בכל זאת החלטתם לנסות לבצע הוצאת מפתח שבור בצילינדר פלדלת בכוחות עצמכם, עשו זאת באופן הבא:

ראשית כל רססו פנימה עד כמה שאפשר מעט שמן WD40. אמנם המפתח השבור מפריע אך בכל זאת קצת יכנס וזה יכול לעזור להחליק את המפתח החוצה. לאחר מכן עליכם למצוא מוט מתכת דק, אותו תחדירו מתחת למפתח ובתנועת משיכה עדינה עם לחץ כלפי מעלה תנסו לחלץ את המפתח. עשו זאת בעדינות על מנת לא לגרם נזק לצילינדר.

אם היה לכם מזל ואם הצלחתם למצוא מוט מתכת דקיק וחזק יתכן שהצלחתם לבצע הוצאת מפתח שבור במנעול לבדכם. אם לא, הזמינו מנעולן לצורך הוצאת מפתח שבור בצילינדר פלדלת.

שימו לב !

- אם אתם מרגישים קושי בסיבוב המפתח אף פעם אל תפעילו יותר מידי כוח, זה עלול לשבור את המפתח. נסו לרסס פנימה מעט שמן WD40 ונסו שוב לאחר מספר דקות.

כמו תמיד יוסי המנעולן עומד לשירותכם. יוסי יבצע עבורכם הוצאת מפתח שבור במנעול, החלפת צילינדר או כל שירות נלווה אחר אשר לו אתם עשויים להזדקק. גם אם מדובר במקרה חירום באמצע הלילה, אתם תמיד יכולים להרים טלפון ליוסי.

מדוע לא תרצו לבצע הוצאת מפתח שבור במנעול

לפעמים קורה שאתם מגיעים הביתה ומכניסים את המפתח לחור המנעול על מנת לפתוח את הדלת, כמו שאתם עושים מידי יום. אבל לפעמים קורה משהו שאתם לא מצפים לו - המפתח נשבר. כאשר המפתח נשבר בתוך חור המנעול זה לא פשוט להוציא אותו. בדרך כלל נקודת השבירה היא בדיוק הגבול הפנימי של הצילינדר, כך שאין לכם איך לאחוז את שארית המפתח התקועה. במקרה כזה אתם יכולים להזמין מנעולן לצורך הוצאת מפתח שבור בצילינדר, או לנסות לבצע זאת בעצמכם (דבר שלא ממש מומלץ).

במאמר זה אסביר לכם מדוע לא תרצו לבצע הוצאת מפתח שבור במנעול לבדכם.

הוצאת מפתח שבור במנעול - למה לא לבד?

אם אתם נזקקים להוצאת מפתח שבור בצילינדר אתם אולי שוקלים לעשות זאת לבד במקום להתקשר למנעולן. האמת שזה לא מומלץ וממש מיותר, והרשו לי להסביר מדוע.

1. הוצאת מפתח שבור בצילינדר פלדלת (או כל צילינדר אחר) דורשת כלי עבודה מיוחדים אשר עוצבו ותוכננו במיוחד למטרה זו. כלי העבודה הללו מגיעים במידות הדרושות על מנת להחדיר אותן אל חור הצילינדר ולדחוף החוצה את המפתח השבור. ללא כלי העבודה הללו תצטרכו לאלתר משהו וספק אם תמצאו.

2. בזמן שאתם מחפשים איזה מוט מתכת דקיק לצורך הוצאת מפתח שבור במנעול, מנעולן כבר יכול להגיע ולתקן את הבעיה. לא סתם למנעולן יש כלי עבודה מיוחדים, אתם תתקשו למצוא משהו שמתאים.

3. סכנה להריסת הצילינדר - הצילינדר הוא חלק עדין והוא לא תוכנן לעוד חפצים המוחדרים לתוכו מלבד המפתח. כאשר יש מפתח שבור בתוך הצילינדר ואתם מנסים להחדיר לתוכו כלי עבודה נוספים אתם עלולים לגרום נזק לצילינדר. הוצאת מפתח שבור בצילינדר דורשת מיומנות וזה דבר שלומדים ומתאמנים עליו בקורס מנעולנים.

4. בזבוז זמן - גם אם הצלחתם לאלתר את כלי העבודה המתאים לצורך הוצאת מפתח שבור במנעול, אל תחשבו שזה כל כך פשוט לחלץ את המפתח. זה דורש מיומנות רבה וגם אם תצליחו לעשות זאת ללא גרימת שום נזק, זה יגזול מכם זמן רב וחבל. מנעולן יכול להגיע במהירות ולבצע הוצאת מפתח שבור בצילינדר בזריזות.

המסקנה היא ברורה, כאשר אתם נזקקים להוצאות מפתח שבור בצילינדר, התקשרו למנעולן מקצועי. אתם אולי אומרים לעצמכם ברור שהוא לא ממליץ לנסות לבד, הרי הוא מנעולן והוא רוצה שתזמינו את השירות שלו… הרשו לי להרגיע אתכם. איני ממליץ על לנסות לבד מכיוון שזה בסוף עלול לעלות לכם ביוקר. שום מנעולן לא נהיה מיליונר משירות של הוצאת מפתח שבור בצילינדר פלדלת, עלות השירות היא נמוכה במיוחד. להפך, הייתי מעדיף שתנסו לשלוף את המפתח לבד ותתקשרו אליי בשביל להחליף את הצילינדר שהתקלקל אז יש לי סיכוי להרוויח יותר.

האם כדאי להוציא מפתח שבור בצילינדר פלדלת?

עכשיו הרשו לי להפתיע אתכם בשאלה, האם בכלל צריך להוציא את המפתח השבור. נשמע קצת תמוה אבל חישבו רגע. אם אין לכם מפתח ספייר אז ברור שבכלל אין טעם להתעסק עם מפתח שבור בצילינדר, הרי בכל מקרה צריך להחליף את הצילינדר.

הסיבה השנייה היא הסבירות הגבוהה שישנה בעיה בצילינדר או במנעול. נכון שהמפתח נשבר בגלל שלא נזהרתם מספיק, אבל צילינדר אמור להסתובב ברכות ולא אמורה להיות שום התנגדות אשר תביא לשבירת המפתח. לכן ישנה סבירות גבוהה שקיימת בעיה הדורשת מנעולן.

אם אתם נזקקים להוצאת מפתח שבור או כל שירות אחר של מנעולן, כמו תמיד אתם יכולים לסמוך על יוסי המנעולן.