יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת ידיות רב בריח

שירות החלפת ידיות לדלתות רב בריח

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת ידית רב בריח החלפת ידיות רב בריח
050-5757-888

מתי נזדקק להחלפת ידיות רב בריח?

מה עושים כאשר אתם רוצים לרענן את מראה הדלת ולתת לה נגיעה עיצובית חדשה? בעזרת החלפת ידיות רב בריח תוכלו לתת את נגיעת העיצוב המושלמת המתאימה לסגנונכם האישי. גם המחיר של החלפת ידית רב בריח אינו יקר וזוהי דרך זולה לשדרג את עיצוב הבית.

החלפת ידיות רב בריח - סוגים

ידיות רב בריח מגיעות במגוון עיצובים וסגנונות, אך ההבדלים הם לא רק אסתטיים. ישנם גם ידיות מסוגים שונים, חלקן מתאימות להתקנה על דלתות חוץ, אחרות מתאימות לדלתות פנים. ההבדל המהותי בין הידיות הוא שחלקן הן ידיות קבועות ואחרות הן ידיות נעות; הידיות הקבועות הן ידיות שניתנות למשיכה בלבד. בידיות אלו ,אם הדלת נטרקה, למרות שלא ננעלה, לא יהיה ניתן לפתוח אותה מהצד שבו נמצאת הידית הקבועה (הצד החיצוני) ללא שימוש במפתח. מסיבה זו ידיות אלו מתאימות לשימוש בדלתות חוץ. אחרים יעדיפו החלפת ידית רב בריח לידית נעה המאפשרת לפתוח את הדלת גם לאחר טריקתה. כאשר עושים החלפת ידי רב בריח, הבחירה בין סוגי הידיות היא החלטה המבוססת על העדפה אישית בלבד.

החלפת ידיות רב בריח - טיפ עיצובי

מומלץ לנסות ליצור הרמוניה עיצובית בעיצוב הבית ובהחלט ידיות הרב בריח והפרזולים שבדלת יכולים לשחק תפקיד. למשל ניתן להתאים בין הסגנון העיצובי והצבע של הידיות בדלת, לבין הידיות בשאר רהיטי הבית. כך תוכלו להשיג תחושה של הרמוניה עיצובית עד הפרט האחרון.

החלפת ידית רב בריח - אצל מי עושים?

מנעולן הוא איש המקצוע אשר יודע לטפל בכל בעיה וצורך הקשורים למנעולים ודלתות. באופן הגיוני, כאשר אתם מעוניינים בהחלפת ידיות רב בריח, מנעולן הוא איש המקצוע המתאים ביותר לעשות זאת. מנעולן מרכיב ומפרק ידיות ופרזולים באופן קבוע במהלך עבודתו, הוא יודע כיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר והאסתטית ביותר. אם אתם מעוניינים בהחלפת ידית רב בריח, כמו גם בכל צורך אחר הקשור לדלתות ומנעולים, פנו מייד ליוסי מנעולים. אצל יוסי תקבלו את השירות הטוב ביותר עם אחריות על עבודתו. אין סיבה שתנסו להתמודד עם זאת בעצמכם, מחירי ההתקנה עם זולים (עיקר העלות היא עלות הידית עצמה). פנו למנעולן ותקבלו גם אחריות על ההתקנה.