יוסי החלפת ידיות פלדלת

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירות החלפת ידית לדלת פלדלת

החלפת כל סוגי הידיות לדלתות פלדלת

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת ידית לדלת פלדלת החלפת ידיות פלדלת police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק להחלפת ידיות לדלת פלדלת?

ברבים מהבתים בישראל תוכלו למצוא דלתות פלדלת. דלתות אלו הן דלתות חזקות ובטוחות ולכן רבים משתמשים בהם על מנת לשמור על ביטחון ביתם ומשפחתם. כאשר יש לכם דלת פלדלת בבית, לפעמים תזדקקו להחלפת ידית לדלת פלדלת. החלפת ידית פלדלת יכולה להיות במקרים של בלאי, כזה הפוגע במראה, כזה הפוגע בתפקוד או שילוב של שניהם ביחד; במקרים אלו מבצעים החלפת ידית פלדלת ישנה בחדשה. במקרים אחרים אולי תרצו לבצע החלפת ידית לדלת פלדלת מסיבות עיצוביות, כלומר הידית תקינה ואפילו במצב טוב אך תרצו לשנות את העיצוב ולהשתמש בידית אחרת.

החלפת ידית פלדלת ישנה

לצורך החלפת ידית פלדלת קודם כל תצטרכו ידית חדשה וגם כמה כלי עבודה בסיסיים בשביל לבצע את ההחלפה - מברג, פלייר ופטיש. כמובן שתזקקו גם לברגים תואמים, דבר אשר אתם אמורים למצוא במארז הידיות החדש. לצורך החלפת ידית פלדלת יש קודם כל לשלוף את הידית הישנה; הוציאו את הפין המחזיק את הידית ושלפו את הידיות הקיימות, פעולה פשוטה אשר ניתן לבצע במשיכה משני הצדדים. לאחר משיכת הידיות תוכלו לשלוף גם את הכיסוי (הרוזטות); בשלב זה לעתים יש להיעזר במברג על מנת להפרידן מהדלת ולשלוף אותן.

לאחר שהסרתם את הידית הישנה תוכלו לעבור לשלב השני בהחלפת ידית פלדלת ישנה, השלב שהוא התקנת הידית החדשה. לצורך התקנת הידית החדשה יש להכניס את שתי הידיות שרכשתם יחדיו, אל תשכחו את הרוזטות. לאחר שהידיות במקומן הכניסו את הפין. במידת הצורך יש לתת לפין מכה קטנה עם פטיש. בכך סיימתם לבצע החלפת ידית לדלת פלדלת, בצעו בדיקה על מנת לוודא שהכול עובד בצורה תקינה.

כפי שהבנתם החלפת ידית דלת פלדלת היא אינה פעולה מורכבת במיוחד, אך מומלץ לבצע אותה בעזרת מנעולן אשר יכול להעניק לכם אחריות על עבודתו.

החלפת ידית פלדלת - מבחר סוגים

כפי שכבר אמרנו הסיבה שבגינה אנשים מבצעים החלפת ידית פלדלת ישנה היא במקרים רבים מסיבות עיצוביות ולאו דווקא מתוך תקלות טכניות (או שניהם ביחד). חשוב לדעת שבשוק ישנו מבחר של ידיות בעלות עיצובים וצבעים שונים, כך תוכלו להתאים את הפרזולים לסגנון אשר מתאים לטעמכם. גם רמות המחיר הן שונות ומומלץ לבחור במוצר איכותי ולא במוצר הזול ביותר, כך תוכלו להבטיח לעצמכם שביעות רצון לאורך זמן; אנו ממליצים על ידיות מתכת עמידות ולא ידיות פלסטיק זולות. בין סוגי הידיות השונות תוכלו למצוא ידיות נעות וגם ידיות קבועות המשמשות למניעת כניסה חופשית.

בכל צורך בהחלפת ידית לדלת פלדלת, או שאר הפרזולים של הדלת, פנו ליוסי מנעולים. יוסי הוא מנעולן עתיר ניסיון המבצע עבודה איכותית ובאחריות. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות מהיר ומקצועי וגם במחירים משתלמים.
במידה והינכם זקוקים לתיקון דלת פלדלת כנסו ללינק - תיקון דלת פלדלת

מתי נזדקק להחלפת ידית לדלת כניסה?

החלפת ידית לדלת כניסה מתבצעת על ידי מנעולן מקצועי וישנן כמה נסיבות מדוע להחליף דלת כניסה: כאשר ישנה תקלה טכנית, כאשר רוצים לשנות עיצוב וכאשר רוצים להחליף ידית קבועה בידית חופשית (או להפך).

תקלה טכנית - תקלה טכנית בידית דלת הכניסה יכולה להיות בעיה גדולה אשר אינה מאפשרת לכם לפתוח את הדלת. לא בהכרח מדובר בהחלפת ידית דלת כניסה, יתכן שניתן לבצע תיקון. יש להזמין מנעולן שיבחן את הבעיה.

שינוי עיצוב - דלת הכניסה היא לא רק אמצעי לבקרת כניסה וביטחון, יש לה גם משמעות עיצובית. אנו רוצים שהבית שלנו יראה יפה ואסתטי כבר מהרגע שעומדים מול דלת הכניסה. אמנם מנעולן אינו מתעסק בעיצוב, אך אם החלטתם להחליף את הידית על מנת לשנות עיצוב, מנעולן יבצע עבורכם החלפת ידית לדלת כניסה בצורה מקצועית.

ידית חופשית/ידית קבועה - מלבד הנושאים העיצוביים ניתן לחלק את ידיות הכניסה לשני סוגים. ישנן ידיות חופשיות וידיות קבועות. הידיות החופשיות הן הידיעות שניתן ללחוץ אותן כלפי מטה ואז לפתוח את הדלת. הידיות הקבועות הן ידיעות באמצעותן ניתן רק למשוך את הדלת לצורך סגירה או לדחוף אותה לצורך פתיחה.אך במידה והדלת טרוקה הן אינן מאפשרות את פתיחת הדלת ללא מפתח. האם כדאי ידית קבועה או ידית חופשית? ישנם שיקולים לכאן ולכאן ולכל אחד ישנן העדפות אחרות. אך במידה והוחלט על החלפת ידית דלת כניסה מנעולן הוא האיש שיבצע זאת עבורכם.

החלפת ידית דלת כניסה

ידית דלת הכניסה צריכה להיות חזקה ואמינה, וזה מחייב גם התקנה נכונה. ידית דלת הכניסה נמצאת בשימוש יום יומי תכוף ודרגת השחיקה שלה גבוהה מאוד. לכן חשוב להיות שתהיה מקובעת בצורה נכונה וחזקה. החלפת ידית לדלת כניסה דורשת את פירוק דלתות הדלת הקיימות והתקנת הדלתות החדשות. ישנם יצרני דלתות שונים ולהם מנגנוני פעולה שונים. למרות שמנגנון הידית הוא כמעט זהה, ישנם הבדלים דקים בין הידיות השונות ולכן חשוב לעבוד עם מנעולן מקצועי.

החלפת ידית לדלת כניסה אינה נחשבת לפעולת חירום הדורשת הזמנת מנעולן בלילה. ברוב המקרים תוכלו לתזמן את הביקור לשעות שנוחות לכם ולהימנע מתשלום על קריאה למנעולן בלילה. אך יתכנו גם נסיבות בהן הבעיה בידית אינה מאפשרת לכם לפתוח את דלת הכניסה. במצבים אלו יוסי המנעולן מעניק לכם פתרון וניתן לקבל שירותי חירום 24 שעות ביממה.

למעשה אצל יוסי המנעולן תוכלו לקבל את כל שירותי המנעולנות ולא רק החלפת ידית דלת כניסה. אצל יוסי תוכלו לקבל מבחר שירותי מנעולנות הכוללים: תיקון דלתות כניסה, תיקון דלתות פנים, פריצת דלתות, תיקון כספות, תיקון תיבות דואר, שחזור מפתחות לרכב ועוד מבחר שירותים.

יוסי הוא מנעולן ותיק ומנוסה המעניק שירות ללקוחותיו. תוכלו לעבוד איתו לטווח הארוך ולהיעזר בשירותיו המקצועיים בכל פעם שמתעוררת בעיה. היום זו החלפת ידית לדלת כניסה ומחר זו בעיה אחרת. טוב שיש על מי לסמוך.