יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת מנגנון לדלת רב בריח

שירות החלפת מנגנונים לדלתות רב בריח

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנגנון רב בריח החלפת מנגנון לדלת רב בריח police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק להחלפת מנגנון לדלת רב בריח?

רבים מאיתנו עושים שימוש בדלתות רב בריח בביתם. דלתות אלו מצוידות במנגנון הכולל מספר בריחים חזקים הנאחזים היטב במשקוף כאשר הדלת נעולה. מנגנון רב בריחי זה חודר אל משקוף הדלת מ 4 כיוונים שונים; למעלה, למטה ובשני הצדדים. מנגנון זה הוא הבסיס של המערכת הרב בריחית והוא נשלט על ידי הצילינדר. החלפת צילינדר והחלפת מנגנון הם אינם אותו הדבר, ניתן להחליף צילינדר מבלי להחליף את המנגנון. אך ישנם מקרים שונים בהם יש צורך בהחלפת מנגנון לדלת רב בריח. כאשר הדלת אינה ננעלת או שעליכם להיאבק עד שתנעל, יתכן שישנה בעיה במנגנון. אל תדחו את את הטיפול בבעיות אלו, בסוף יגיע רגע שהדלת תתקע בלי שום יכולת לנעול או לפתוח! הזמינו שירות החלפת מנגנון לדלת רב בריח בהקדם האפשרי. במידה וישנה בעיה בדלת, ייתכן שזהו המנגנון אך יתכנו גם בעיות אחרות, המנעולן בודק את הדלת ומאתר את מקור הבעיה על מנת להתאים את הפתרון הטוב ביותר.

הקפידו להשתמש במנגנון איכותי

המנגנון לדלת רב בריח הוא מנגנון איכותי מאוד, לפחות בהנחה שהשתמשתם במותג ידוע ומומלץ ולא בתחליף סיני זול. כאשר מדובר במוצר איכותי בדרך כלל הוא מחזיק מעמד שנים רבות ולא כל כך מהר צריך החלפת מנגנון לדלת רב בריח. מוצרים זולים ופחות איכותיים מתבלים מהר יותר והסבירות שתצטרכו להזמין מנעולן לבצע החלפת מנגנון לדלת רב בריח הם גבוהים יותר.

במידה ויש לבצע החלפת מנגנון לדלת רב בריח, מומלץ להתייעץ עם המנעולן לגבי מנגנון איכותי ומומלץ. כמו כן יש להקפיד על מנגנון חדש מהקופסה. נכון שמוצרים עיקריים עלולים להיות יקרים יותר אך יש להם שני יתרונות. היתרון הראשון הוא שהם פשוט אמינים יותר ומחזיקים מעמד זמן רב יותר, כך שאולי תוציאו יותר כרגע אך בטווח הארוך זהו חיסכון. היתרון השני הוא שהם חזקים יותר ומספקים יותר הגנה. אל תחסכו בביטחון משפחתכם.

במקרים רבים אנשים מזמינים מנעולן לצורת החלפת מנגנון בדלת רב בריח, אך לעתים המנעולן מוצא שלא מדובר במנגנון תקול אלא בבעיה אחרת. למשל ישנם מקרים בהם הבעיה היא בצירי הדלת; כאשר הדלת זזה מעט כלפי מטה הבריחים אינם יושבים במקום הנכון והסגירה הופכת להיות בעייתית למרות שהמנגנון עצמו תקין. מנעולן מקצועי מאתר את מקור הבעיה במהירות ומעניק את הטיפול הנכון.

שירות מקצועי במידה ואתם נזקקים להחלפת מנגנון לדלת רב בריח, התקשרו ליוסי מנעולים ותקבלו את השירות הטוב ביותר. אצל יוסי מנעולים תוכלו ליהנות מעבודה מקצועית ואחריות על העבודה. יוסי הוא מנעולן מוסמך ובעל ניסיון רב אשר פותר כל בעיה בדלתות רב בריח. אצלנו תוכלו לקבל שירות מקצועי 24 שעות ביממה!
במידה ואתם זקוקים להחלפת מנגנון לדלת רב בריח באיזור תל אביב כנסו ללינק - מנעולן בתל אביב

מנעולן להחלפת מנגנון לדלת רב בריח

אם חזרתם הביתה ולא הצלחתם לפתוח את דלת הרב בריח שלכם, ולא מדובר במקרה שבו איבדתם את המפתחות, יתכנו סיבות שונות הגורמות לבעיה. בדרך כלל מדובר בבעיה בצילינדר, בעיה במנגנון ואפילו תיתכן בעיה בצירים. במקרה שאינכם יכולים לפתוח את הדלת עליכם להזמין מנעולן. במידה והוא יגלה שהבעיה היא במנגנון, הוא יבצע החלפת מנגנון רב בריח. אם זו בעיה אחרת כמו בעיה בצילינדר, הוא יפתור גם אותה.

לא נעים להיקלע למצבים בהם אינכם יכולים להיכנס לביתכם. הרי ברור שזה גם עלול להתרחש ברגעים ממש לא נוחים. לכן על מנת להימנע מטלפונים נואשים אל המנעולן חשוב שתמיד תהיו ערניים לגבי כל בעיה בדלת. אם המנעול שלכם לא מתפקד כתמול שלשום, זוהי נורת אזהרה. אם יש רעשים מסוימים או שאתם צריכים להפעיל כוח לצורך סגירת הדלת, כדאי שתזמינו מנעולן בהקדם. אם תתעלמו מהבעיה אתם עלולים למצוא את עצמכם מחפשים מנעולן להחלפת מנגנון לדלת רב בריח בשתיים עשרה בלילה, וגם משלמים על קריאת חירום. אם תהיו ערניים ותזמינו מנעולן לבדוק את הבעיה לפני שהיא הופכת לבעיה קריטית, תוכלו גם לחסוך כסף וגם ליהנות מכך שאתם קובעים מתי המנעולן מגיע ועושים זאת בשעות אשר נוחות לכם.

החלפת מנגנון רב בריח - ממה כדאי להיזהר

1. כאשר אתם מזמינים מנעולן בגלל שאינכם יכולים לפתוח את דלת הכניסה, לא בהכרח מדובר בבעיה הדורשת החלפת מנגנון לדלת רב בריח. יתכן שמדובר בבעיה קטנה יותר כמו בעיה בצילינדר. אם זו בעיה בצילינדר העלות זולה יותר מאשר העלות של החלפת מנגנון. כדאי שתהיו זהירים וערניים, שימו לב שלא מנסים למכור לכם סיפורים ולהגיד לכם שצריך להחליף מנגנון בשעה שהוא תקין לחלוטין. חובבנים ונוכלים עלולים לעשות זאת על מנת לחייב אתכם במחיר גבוה יותר.

2. כאשר אתם מזמינים מנעולן לצורך החלפת מנגנון רב בריח אתם רוצים לקבל מנגנון איכותי של חברת רב בריח ולא תחליף סיני זול אשר עלול להתקלקל תוך חודשים בודדים. לכן חשוב לוודא שהמנעולן שהזמנתם משתמש בחלקי חילוף מקוריים ולא מחייב אתכם על חלקים יקרים בשעה שהוא מתקין חלקים זולים.

3. היזהרו ממנעולנים שאין להם תעודת יושר, זוהי כבר סיבה לחשוד. כאשר אתם מזמינים מנעולן להחלפת מנגנון לדלת רב בריח אתם בעצם נותנים לו גישה לקודש הקודשים של הביטחון האישי. אם רק ירצה יוכל לבצע שכפול פיראטי של מפתחות עבור עברייני רכוש. תעודת יושר היא מה שמבטיח את השקט הנפשי שלכם.

4. היזהרו ממי שגובה ממחירים מוגזמים. כאשר התקלה גורמת לכם להזמין שירותי פריצה באמצע הלילה סביר להניח שתמצאו את עצמכם עייפים ועצבניים ורק תרצו לסיים עם הסיוט הזה. לצערנו הרב ישנם אנשים אשר עלולים לנצל לרעה מצבים אלו ולגבות מכם מחירים מוגזמים עבור הפריצה והחלפת מנגנון רב בריח.

החלפת מנגנון רב בריח אצל יוסי

על מנת להישאר על הצד הבטוח, כאשר אתם נזקקים להחלפת מנגנון לדלת רב בריח, אל תיקחו סיכונים. פנו הישר למנעולן מוכר ומנוסה אשר אפשר לסמוך עליו, פנו ליוסי המנעולן. יוסי מעניק שירות מסור ומטפל בכל הבעיות הקשורות לדלתות ומנעולים, מהחלפת מנגנון רב בריח ועד לתיקון מנעול בתיבת הדואר. יוסי מעניק שירות לתושבי תל אביב, כפר סבא, הרצליה, חולון, כפר שמריהו, מזכרת בתיה, בת ים, רמת אביב, רמת השרון, פתח תקווה, גבעתיים, רמת גן ועוד.

אצל יוסי תוכלו לקבל שירות החלפת מנגנון 24 שעות ביממה.