יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת מנגנון לדלת פלדלת

שירות החלפת מנגנון לדלתות פלדלת 24 שעות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת מנגנון לדלת פלדלת מנגנון לדלת פלדלת police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק להחלפת מנגנון לדלת?

ישנם סוגים שונים של דלתות וישנם סוגים שונים של מנגנונים לדלת. חלקם טובים יותר, חלקם טובים פחות; חלקם זולים וחלקם יקרים; חלקם בטיחותיים יותר ואחרים קלים לנטרול ופריצה. אך ישנו דבר משותף לכל המנגנונים - כל מנגנון לדלת יכול לסבול מתקלה בנקודת זמן זו או אחרת. נכון שישנם מנגנונים איכותיים אשר מחזיקים מעמד זמן רב ויש בהם מעט תקלות, אך בכל זאת עלולות להתגלות תקלות במשך הזמן. לפעמים המנגנונים גם נפגעים כתוצאה מחבלה, כמו למשל ניסיון פריצה. ישנם מקרים בהם ניתן לתקן את המנגנון, אך אם לא ניתן לעשות זאת או שאינכם מעוניינים יש צורך בהחלפת מנגנון לדלת. החלפת מנגנון לדלת יכולה להתבצע בדלתות פנימיות או חיצונית. נכון שהדלתות החיצונית הן החשובות ביותר, הן אלו אשר מספקות לכם את הביטחון בבית, אך גם דלתות פנימיות עלולות לסבול מתקלות הדורשות החלפת מנגנון לדלת.

החלפת מנגנון - לא רק במקרה של תקלה

ישנם מקרים בהם אתם מעוניינים בהחלפת מנגנון גם אם אין שום תקלה. כלומר המנגנון שלכם תקין לחלוטין אך אתם מעוניינים בהחלפת מנגנון לדלת על מנת לשדרג אותו. הבנתם שמנגנון הדלת שלכם קל לפריצה ואתם רוצים לשדרג את הביטחון האישי שלכם - הזמינו מנעולן להחלפת מנגנון לדלת. לא משנה אם מדובר בפלדלת או כל דגם אחר, אצלנו תקבלו שירות מקצועי של החלפת מנגנון לדלת. אנו גם יכולים לייעץ לכם בבחירת המנגנונים הטובים ביותר.

החלפת מנגנון לדלת עם יוסי מנעולים

החלפת מנגנון לדלת היא אינה דבר מסובך אך בכל זאת יש לדעת כיצד לעשות זאת. ישנם אנשים אשר יש להם את כלי העבודה הנכונים ויודעים כיצד לעשות זאת בעצמם. אם אתם לא בטוחים או שמעולם לא עשיתם זאת מוטב לפנות לאיש מקצוע. אתם לא רוצים שזה יסתיים בנזקים לדלת או סתם שריטות או כמו שאומרים - מה שמתחיל בזול, יוצא יקר! ואם הרגע הזה שבו לא ניתן לפתוח יותר את הדלת יתרחש מחוץ לשעות העבודה המקובלת, תמצאו את עצמכם משלמים תעריף לילה. מוטב לתקן באופן מיידי כל עוד יש לכם איזו מידה של שליטה על הבעיה. כאשר יש לכם בעיה ואתם פונים לשירות של החלפת מנגנון לדלת אנו מספקים לכם שירות מהיר ומקצועי. אך איננו ממהרים לבצע החלפת מנגנון לדלת לפני שאנו בודקים האם זה באמת נחוץ. ישנם מקרים בהם לקוחות מתקשרים ומזמינים שירות של החלפת מנגנון, אך כאשר אנו מגיעים לבדוק אנו מגלים שניתן לתקן את התקלה גם ללא החלפת מנגנון לדלת. למרות שנחייב אתכם בפחות כסף על התיקון, אנו מעדיפים לשמור על יושר ומקצועיות לטובת יחסי עבודה ארוכי טווח מול הלקוח. בכל בעיה בדלת או בכל צורך בהחלפת מנגנון לדלת, פנו ליוסי מנעולים. יש לנו ניסיון של שנים בתחום ואנו יודעים לתת מענה אישי לכל בעיה במהירות, מקצועיות ומחירים תחרותיים הוגנים.
במידה והינכם זקוקים להחלפת מנגנון באיזור תל אביב כנסו ללינק - מנעולן בתל אביב

הבדל בין החלפת מנגנון לדלת פלדלת לבין החלפת צילינדר

במקרים בהם אינכם יכולים לפתוח את דלת הכניסה ואין מדובר במקרה של איבוד מפתחות, יתכן שזה בגלל שישנה בעיה במנגנון. יתכן גם שזוהי בעיה אחרת, אולי רק בעיה בצילינדר, אך בכל מקרה מנעולן צריך לבדוק את מקור הבעיה. במידת הצורך הוא יבצע החלפת מנגנון לדלת פלדלת ויתקן עבורכם את הבעיה.

אך כפי שכבר הזכרתי, לא בהכרח מדובר בבעיה במנגנון ויתכן שאין צורך בהחלפת מנגנון לדלת, אלא רק החלפת צילינדר. אם אתם חושבים שזהו פרט קטן ולא חשוב ואתם סומכים על המנעולן בעיניים עצומות, אז כדאי שתמשיכו לקרוא.

יש הבדל גדול בין החלפת מנגנון לדלת פלדלת לבין החלפת צילינדר. החלפת המנגנון בדלת היא פעולה יקרה יותר, גם בגלל עלות המנגנון וגם בגלל זמן העבודה הנדרש.

לצערנו הרב אתם עלולים ליפול על נוכלים אשר ינסו להגיד לכם שצריך לבצע החלפת מנגנון לדלת פלדלת בשעה שהם יודעים שמדובר בסך הכל בהחלפת צילינדר. כך הם יוכלו למכור לכם עבודה יקרה יותר שאתם בכלל לא צריכים.

אז מה עושים בכדי להימנע ממצבים שכאלו? בוודאי לא תרצו שירמו אתכם. לכן חשוב לבחור בזהירות את המנעולן שאתם מזמינים לצורך ביצוע החלפת מנגנון לדלת או כל פעולה אחרת שתרצו או שאתם צריכים לבצע, אפילו הקטנה והפשוטה ביותר.

הרשו לי לתת לכם את רשימת העקרונות הבסיסיים ביותר לצורך חיפוש מנעולן לצורך החלפת מנגנון לדלת פלדלת.

כיצד מחפשים מנעולן להחלפת מנגנון

1. תעודת מנעולן - הדבר הראשון שתרצו לוודא הוא שמדובר באדם אשר למד והוסמך לעסוק במקצוע. לצערנו אין גוף אשר עוסק ברישוי מנעולנים, אך בהחלט תוכלו לבקש לראות תעודת מנעולן אשר הונפקה על ידי מוסד הלמודים. כך תוכלו להיות בטוחים שמדובר במנעולן מקצועי ולא חובבן.

2. אישור מטעם משטרת ישראל - על מנת להימנע מרמאויות ונוכלויות, כפי המקרה שתיארתי לכם למעלה בו מספרים לכם שצריך לבצע החלפת מנגנון בדלת בשעה שמדובר בבעיה בצילינדר. ותאמינו לי שזהו רק קצה הקרחון, ישנם עוקצים גדולים עוד יותר. לכן חשוב שתקפידו לעבוד אך ורק עם מנעולן שיש לו תעודת יושר.

3. חבר באגודת המנעולנים - כפי שאמרתי אין בישראל גוף אשר עוסק ברישוי מנעולנים, אך לפחות יש את אגודת המנעולנים אשר פועלת לביסוס סטנדרטים ואתיקה. לכן כדאי כאשר אתם נזקקים למנעולן לצורך החלפת מנגנון לדלת פלדלת, העדיפו מנעולן חבר באגודת המנעולנים.

4. מנעולן 24 שעות - עליכם לקחת בחשבון שבעיות במנגנון עלולות לשתק את הדלת שלכם. אם יש בעיה במנגנון אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב שבו אינכם יכולים לפתוח את דלת הבית. מצב שכזה יכול להתרחש בכל שעות היממה ולכן חשוב לעבוד עם מנעולן המעניק שירות 24 שעות. כך תוכלו להיות בטוחים שיש לכם למי לפנות כאשר אתם נתקלים בבעיה במנגנון הדלת.

5. מחירים הוגנים - צריך להיזהר שלא יגבו מכם מחירים מוגזמים ולכן חשוב לוודא שהמחירים שהמנעולן מבקש לצורך החלפת מנגנון לדלת נעים בטווח שבין 400 – 600 שקלים. אם מבקשים מכם מחירים גבוהים יותר זוהי הגזמה. אם מבקשים מכם מחירים זולים במיוחד זו גם כן סיבה מחשידה ויש להיזהר. לכן מומלץ לעיין במחירון מנעולנים.

6. מנעולן מנוסה - מנעולן מנוסה הוא האדם המתאים ביותר לביצוע החלפת מנגנון לדלת פלדלת. מי שעוסק במקצוע במשך שנים פשוט יודע לעשות את הדברים טוב יותר.

אם אתם נזקקים להחלפת מנגנון לדלת התקשרו ליוסי מנעולים וכך תוכלו ליהנות מעבודה טובה בראש שקט. אמרתם תעודת יושר, אמרתם מנעולן 24 שעות, אמרתם מנעולן מנוסה - אמרתם יוסי המנעולן.