יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת מנעולים בגבעתיים

שירות החלפת כל סוגי המנעולים - פלדלת, רב בריח, מולטילוק

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת מנעול בגבעתיים החלפת מנעול גבעתיים police-tag
050-5757-888

החלפת מנעולים בגבעתיים באלו מקרים?

החלפת מנעולים בגבעתיים היא עבודה לאנשי מקצוע, אלו אשר הוסמכו לדבר, כלומר מנעולנים בעלי תעודה ואישור מטעם משטרת ישראל. רק על מנעולנים מקצועיים ניתן לסמוך, רק הם יתקינו לכם מנעול חדש ואיכותי ומבלי לגרום נזקים. בכל צורך בהחלפת מנעול לדלת בגבעתיים פנו ליוסי מנעולים.

שירות 24 שעות ביממה

לפעמים אתם מרגישים שמשהו אינו תקין במנעול ויש לכם זמן להזמין את איש המקצוע להחלפת מנעול פלדלת גבעתיים בזמן שלכם, כלומר מתי שנוח לכם. אבל לפעמים פתאום חוזרים הביתה ומגלים שהמנעול התקלקל ולא ניתן לפתוח את הדלת או שלא ניתן לנעול אותה ואז אתם צריכים מנעולן שיגיע מעכשיו לעכשיו. מהבחינה הזו אתם יכולים לסמוך על יוסי מנעולים. יוסי מעניק שירות 24 שעות ביממה, כולל בימי שבת וחג.

מנעול בהתאמה אישית

כאשר אתם צריכים החלפת מנעול לדלת רב בריח בגבעתיים או החלפת צילינדר אתם יכולים להתייעץ עם יוסי. בשוק קיימים סוגים שונים של מנעולים ויוסי יכול להמליץ לכם על הדגם המתאים ביותר לדלת שלכם, לצורכי הביטחון וגם לתקציב שלכם. מחירים של צילינדרים נעים בין 200-600 שקלים, הכל תלוי באיכות.

מתי צריך החלפת מנעול גבעתיים?

בנסיבות שונות אנשים נזקקים להחלפת מנעולים בגבעתיים. למשל ישנם מקרים בהם המפתח נתקע בצילינדר ואין אפשרות להוציא אותו מבלי לפגוע בצילינדר ואז צריך צילינדר חדש. סיבה אחרת יכולה להיות כאשר אתם מבינים שהמנעול שמותקן אצלכם בדלת אינו מספיק טוב. יתכן שמדובר במודל ישן ולא עדכני אשר ניתן לפרוץ בקלות. במקרה זה מומלץ מאוד לשדרג למנעול חדש ואמין אשר יקשה על הפורצים. לא משנה מהי הסיבה, כאשר מזמינים החלפת מנעול גבעתיים חשוב לוודא שאתם מקבלים מנעול חדש מקופסה אשר נפתחת מול עיניכם.
כאשר אתם נזקקים להחלפת מנעולים בגבעתיים אתם יכולים לסמוך על יוסי מנעולים שיעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר. יוסי הוא מנעולן מקצועי ורשימת השירותים שלו כוללת שירותים נוספים מעבר להחלפת מנעולים, החל מתיקונים ותחזוקה ועד קיצור דלת, פריצות ומקרים מורכבים. יוסי מעניק שירות אדיב ומקצועי, לבית, למשרד ולרכב.
במידה ואתם זקוקים למנעולן בגבעתיים כנסו ללינק - מנעולן בגבעתיים