יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת מנעולים בחולון

שירות החלפת כל סוגי המנעולים - פלדלת, רב בריח, מולטילוק

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת מנעול בחולון החלפת מנעול חולון police-tag
050-5757-888

החלפת מנעולים בחולון באלו מקרים?

אחד מהשירותים הנפוצים שמנעולן מעניק הוא החלפת מנעולים בחולון כאשר זה נדרש. חשוב להבחין בין מקרים של החלפת צילינדר לבין החלפת מנעולים בחולון. כאשר יש לנו בעיה במנעול אנו נוטים להזמין החלפת מנעול, אך במקרים רבים ניתן להסתפק בהחלפה נקודתית של הצילינדר ולא המנעול בשלמותו.

באילו נסיבות נצטרך החלפת מנעול לדלת בחולון או החלפת צילינדר?

מנעול מזייף - כאשר המנעול אינו עובד בצורה תקינה. יתכן שהוא עדיין עובד אך צריך להילחם בו ולהפעיל כוח או לשחק בו הלוך חזור עד שהדלת נפתחת. במקרים כאלו יש להזמין מנעולן לצורך החלפת מנעולים חולון. לא אמורים להפעיל כוח בשביל לפתוח את המנעול ואם זה מה שקורה סביר להניח שישנה בעיה. שימו לב שכדאי לעשות זאת בהקדם, בטרם תגיעו למצב בו המנעול מסרב להיפתח. אם תחכו בסוף תגיעו למצב שבו אינכם יכולים להיכנס הביתה ותזקקו למנעולן בכדי לפרוץ לכם את דלת הפלדלת.

מעבר לדירה שכורה - הבעיה בדירות שכורות היא שהמפתח שאתם מקבלים מבעל הדירה הוא אותו המפתח שעבר אצל הדיירים הקודמים, כלומר יתכן שישנם זרים המחזיקים במפתחות הדירה וזהו לא מצב בריא. לכן כאשר נכנסים לדירה חדשה מומלץ להחליף את הצילינדר. אין צורך בהחלפת מנעולים חולון אלא רק בהחלפת הצילינדר של המנעול. החלפת הצילינדר בעצם מחליפה את המפתח שאיתו פותחים את הדלת. אם ישנו דייר קודם שעדיין מחזיק מפתחות, לאחר החלפת הצילינדר רב בריח הוא חסר שימוש.

מפתח תקוע - לעתים המפתח נתקע בצילינדר ולא ניתן להוציאו. אם ניתן להוציאו זה נעשה בכוח אבל לא פותר את הבעיה. הוצאה של המפתח מחור המנעול תוך כדי הפעלת כוח גורמת נזק לפינים העדינים אשר בתוך המנעול. במקרה כזה עליכם להזמין מנעולן לצורך החלפת מנעול לדלת בחולון. יתכן שניתן לפתור את הבעיה באמצעות החלפת הצילינדר, אך זה דורש בדיקה של איש מקצוע (מנעולן).

מנעול רופף - כאשר אתם מכניסים את המפתח לחור המנעול של דלת הפלדלת שלכם (או כל דלת אחרת) אתם אמורים להרגיש מידה סבירה של התנגדות. אם אתם מסובבים את המפתח ורואים שאין שום התנגדות, כלומר הוא מסתובב בקלות רבה, סביר להניח שהמנגנון רופף מידי. לכאורה נראה שאין שום בעיה, אך המשמעות של זה היא שקל מאוד לפרוץ את דלת הבית שלכם ולכן אתם נזקקים להחלפת מנעול לדלת בחולון בהקדם האפשרי.

יוסי מנעולים - החלפת מנעולים בחולון

כמו תמיד, בכל בעיה המתעוררת בצילינדר, במנעול או בדלת יש לכם כתובת - יוסי מנעולים. יוסי הוא מנעולן מוסמך המטפל בכל סוגי הבעיות, מהחלפת מנעולים חולון ועד כיוון דלת פלדלת. יוסי מעניק שירות מקצועי ואדיב בכל שעות היממה. אם אתם מרגישים שמשהו אינו תקין במנעול או בצילינדר, התקשרו ליוסי. יוסי מאבחן את הבעיה ומעניק פתרון מיידי.
במידה ואתם זקוקים למנעולן בחולון כנסו ללינק - מנעולן בחולון

איך לבחור מנעולן להחלפת מנעולים בחולון

המנעול בדלת שלכם התחיל לזייף ואתם מרגישים שהוא לא תקין ועושה בעיות בפתיחה וסגירה של הדלת? ובכן, אולי הגיע הזמן לבצע החלפת מנעולים בחולון. אם תחכו אתם עלולים להגיע למצב שהוא לא יתפקד בכלל ואז אתם תצטרכו להזמין מנעולן בשביל לבצע פריצת דלתות בטרם ביצוע החלפת מנעול בחולון. לא רק שזה יעלה לכם יותר, זה גם עלול לתפוס אתכם בזמן ממש לא נוח.

כאשר אתם מזמינים שירות של החלפת מנעולים בחולון אתם רוצים לקבל שירות מקצועי - מנעולן אשר יבצע את החלפת המנעול במהירות ובצורה איכותית; ללא גרימת נזקים לדלת; בלי לשלם מחירים מוגזמים; בלי לחכות שעות שהוא יגיע לבצע החלפת מנעול בחולון; לקבל מוצר איכותי ולא מנעול זול או משומש וכמובן לקבל גם איזו אחריות על העבודה. לכן אתם צריכים לעבוד עם מנעולן מקצועי שאפשר לסמוך עליו.

אם את אתם נזקקים להחלפת מנעולים בחולון, לבית או לעסק, חשוב שתבחרו בקפידה את המנעולן שיבצע עבורכם את העבודה הזו. יתכן שבסך הכל מדובר בבעיה בצילינדר ואין שום צורך בהחלפת המנעול. לכן אתם צריכים מנעולן אמין אשר יגיד לכם את האמת ולא יבצע החלפת מנעול בחולון שלא לצורך רק על מנת לחייב אתכם במחיר גבוה יותר.

בחירת מנעולן להחלפת מנעול בחולון

כאשר בוחרים מנעולן להחלפת מנעולים בחולון יש להקפיד על הדברים הבאים:

מנעולן מוסמך - מנעול שלמד את המקצוע ויש לו תעודת מנעולן. בקורס מנעולנות לומדים כיצד לפרק את המנעול וכיצד להתקין את המנעול החדש בצורה הנכונה.

מנעולן מנוסה - ההבדל בין מנעולן שזה אתה הוסמך למקצוע, לבין מנעולן שעוסק בכך במשך שנים הוא כמו ההבדל בין נהג חדש לנהג ותיק. שניהם למדו את חוקי התנועה ושניהם יודעים כיצד לנהוג, אך הנהג הוותיק הוא פשוט מיומן יותר. אותו הדבר כאשר צריך מנעולן, ולא רק לצורך החלפת מנעולים בחולון אלא לכל עבודה בתחום המנעולנות.

מנעולן בעל אישור מטעם משטרת ישראל - חשוב לבחור במנעולן בעל תעודת יושר. כך תוכלו להיות שקטים ולא לפחד שהוא מכין לכם איזה עוקץ כמו הכנת מפתח פיראטי עבור עברייני רכוש או משהו בסגנון. תרצו אדם ישר שלא ינסה למכור לכם סיפורים ולהתעקש על החלפת מנעול כאשר הבעיה היא רק בצילינדר.

החלפת מנעול אצל יוסי

אם אתם נזקקים להחלפת מנעול בחולון תמיד תוכלו לפנות ליוסי המנעולן. יוסי מבצע את החלפת כל סוגי המנעולים בדלתות פנים וחוץ. גם אם נתקעתם באמצע הלילה ואין לכם איך להיכנס הביתה בגלל שהמנעול התקלקל, יוסי יגיע ויבצע את הפריצה והתיקון הנדרשים.