יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת מנעולים בפתח תקווה

שירות החלפת כל סוגי המנעולים - פלדלת, רב בריח, מולטילוק

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת מנעולים בפתח תקווה החלפת מנעול פתח תקווה police-tag
050-5757-888

החלפת מנעולים בפתח תקווה באלו מקרים?

נזקקים לשירות של החלפת מנעולים בפתח תקווה? למי צריך לפנות? מתי בכלל אתם עלולים להזדקק לשירות של החלפת מנעולים פתח תקווה ואיך בוחרים את איש המקצוע?

מתי צריך החלפת מנעולים?

בכל מקרה של תקלה במנעול אתם צריכים להזמין שירות של החלפת מנעולים פתח תקווה. לא תמיד צריך להחליף את כל המנעול, במקרים רבים ניתן לפתור זאת בקלות ובזול באמצעות החלפת צילינדר. אך אין לכם מה לדאוג ולהסתבך, כאשר יש בעיה, כמו דלת פלדלת שלא נפתחת או מפתח תקוע, התקשרו למנעולן והוא כבר ימצא את מקור הבעיה. המנעולן מגיע ומתחיל באיבחון הבעיה על מנת לראות מה צריך לעשות.

כאשר אינכם יכולים לנעול ולפתוח את הדלת עליכם להזמין מנעולן בדחיפות בשביל לפתור את הבעיה וסביר להניח שישנו צורך בהחלפת מנעול לדלת פתח תקווה או החלפת הצילינדר. המנעולן יגיע, יבדוק מהו מקור הבעיה ויעניק לכם פתרון. אך מנעולים וצילינדרים מחליפים גם בנסיבות אחרות בהן הם תקינים לחלוטין. המקרה הקלאסי הוא כאשר אתם נכנסים לגור בדירה שכורה ומקבלים מפתחות מבעל הבית. אלו הם המפתחות שעברו הרבה מאוד ידיים ויתכן שלמישהו זר יש מפתח לבית שלכם. מצב זה הוא בלתי נסבל! במקרה כזה אין צורך בהחלפת מנעול, צריך רק להחליף את הצילינדר.

ישנם גם מקרים בהם החלפת מנעולים בפתח תקווה נועדה לשדרג את המנעול ולא לתקן. אם יש לכם מנעול ישן בבית, סביר להניח שקל מאוד לפרוץ אותו, הרי הפורצים תמיד משתכללים. לכן מוטב להזמין שירות של החלפת מנעולים פתח תקווה ולבקש את שדרוג המנעול.

החלפת מנעולים - למי פונים?

כאשר אתם נזקקים להחלפת מנעול לדלת פתח תקווה עליכם לפנות למנעולן. אבל חשוב להיות זהירים ולבחור בקפידה את המנעולן. להלן כמה נקודות שצריך לשים לב אליהן.

זמינות 24/7 - בעיות מהסוג שלא מאפשר לכם להיכנס הביתה יכולות להתרחש בכל שעה משעות היממה. חוזרים משדה התעופה בלילה, חוזרים מהעבודה בשעת לילה מאוחרת או אולי זה בכלל יום שבת או אחד מחגי ישראל. יש בעיות שיכולות לחכות לבוקר, אבל כאשר אינכם יכולים להיכנס לדירה אתם צריכים מנעולן המעניק שירות 24 שעות ביממה.

אישור מטעם משטרת ישראל - על מנת לא להיות חשופים לגורמים פליליים יש לעבוד אך ורק עם מנעולן בעל אישור מטעם משטרת ישראל. כאשר אתם מזמינים מנעולן להחלפת מנעולים בפתח תקווה זכותכם לשאול אותו האם יש לו אישור מטעם המשטרה.

מנעולן מוסמך - מנעולן הוא איש מקצוע לכל דבר והמשמעות של זה היא שעליו ללמוד את הנושא ולעבור מבחנים אשר יסמיכו אותו להיות מנעולן. כאשר אתם צריכים החלפת מנעול לדלת פתח תקווה עבדו אף ורק עם מנעולן מוסמך.

מהחלפת מנעולים פתח תקווה ועד תיקון דלתות פלדלת ורב בריח, יוסי מנעולים הוא האיש שעליו אתם יכולים לסמוך.
במידה ואתם זקוקים למנעולן בפתח תקווה כנסו ללינק - מנעולן בפתח תקווה