יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת מנעולים בשבת

שירות החלפת מנעולים ותיקון ביום שבת

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת מנעולים בשבת החלפת מנעול בשבת police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק להחלפת מנעולים בשבת?

שבת הוא יום המנוחה שלנו, לא בדיוק היום שבו נרצה לטפל בכל מיני בעיות ותקלות. תמיד נעדיף לבלות עם המשפחה ולעשות את הדברים שאנו אוהבים. שכל המטלות יחכו ליום ראשון. כך גם אנחנו וגם המנעולן יכולים לנוח. אבל לפעמים אין ברירה, מתרחשת תקלה אשר מחייבת אותנו לחפש מנעולן לצורך החלפת מנעולים בשבת.

לא כל מנעולן מבצע החלפת מנעולים בשבת. אך מנעולן מקצועי צריך להיות קשוב לצרכים של הלקוחות ולהיות זמין במקרי חירום. במידה ואכן יש צורך לבצע החלפת מנעולים בשבת, מנעולן מקצועי יגיע במהרה ויבצע עבורכם את הבעיה. אנו ממליצים לפנות ליוסי המנעולן – הניסיון הרב שלו יאפשר לו לפתור את הבעיה במהירות ולאפשר לכם ליהנות מהזמן אשר נותר לצורך מנוחה ובילויים.

מדוע צריך החלפת מנעולים בשבת?

הסיבה לכך שלפעמים צריכים החלפת מנעולים בשבת היא די פשוטה בסופו של דבר. מנעולים יכולים להתקלקל וכאשר הם מתקלקלים הם אינם מבצעים את עבודתם כראוי. זה יכול להביא אותנו למצבים שבהם איננו יכולים להיכנס לביתנו בגלל שהמנעול מקולקל. מה נעשה במקרה שכזה? האם נישן בחדר המדרגות עד יום ראשון בבוקר? לא! עלינו לחפש מנעולן אשר מבצע החלפת מנעולים בשבת כמו יוסי המנעולן.

היערכו מראש

די ברור שאתם לא רוצים בעיות שכאלו ביום שבת. לא ניתן למנוע אותן לחלוטין אבל יש שני דברים שתוכלו לעשות על מנת להפחית את הסיכויים וגם להקל על המצב במידה וזה מתרחש. הדבר הראשון שעליכם לעשות זה להיות ערניים לגבי התקלות במנעול. לפעמים המנעולים נותנים לכם סימנים שמשהו לא בסדר... הם מתחילים לזייף אך עדיין אתם מצליחים לפתוח ולנעול את הדלת. אם זה המצב שלכם, הזמינו מייד מנעולן ללא דיחוי. אם תחכו שתגיעו למצב שבו יש צורך בהחלפת מנעולים בשבת (ואם לא בשבת אז סתם בשעת לילה מאוחרת). מוטב לעשות זאת עכשיו. החלפת מנעולים בשבת גם עולה לכם יותר.

הדבר השני שתוכלו לעשות אולי לא ימנע את התקלה אבל יבטיח שבמידה ותתרחש תקלה יהיה לכם למי לפנות. עליכם לחפש מנעולן מקצועי וישר אשר יכול לבצע החלפת מנעולים בשבת, בצורה מקצועית ובמחירים סבירים. חשוב שיהיה לכם מנעולן בסטנדביי למקרה שתצטרכו החלפת מנעולים בשבת. כך ברגע האמת פשוט תצטרכו לבצע שיחת טלפון והוא יגיע מייד לפתור את הבעיה. כך תזכו בשני דברים בו זמנית – גם תהיו שקטים ורגועים בגלל שאתם יודעים שמדובר במקצוען, וגם לא תבזבזו את כל השבת בטלפונים לחיפוש מנעולנים.

בכל בעיה שיש לכם בדלתות ובמנעולים, לא רק החלפת מנעולים בשבת, אתם תמיד יכולים לסמוך על יוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן בעל ניסיון של שנים, תמיד שם את הלקוח במרכז ומעניק שירות אמין ובמחירים זולים.