יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת מנעולים | החלפת מנעול לדלת

החלפת מנעול לדלת פלדלת, החלפת מנעול לדלת רב בריח

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת מנעולים החלפת מנעול לדלת police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק להחלפת מנעולים?

החלטתם לעשות משהו למען הביטחון האישי שלכם ושל בני המשפחה ולהתקין מנעול מתקדם המספק יותר ביטחון. אם כך הדבר זוהי בהחלט החלטה נכונה. פריצות לבתים הן מכת מדינה ובמקרים רבים הגנבים עושים זאת בקלי קלות בכלל מנעולים מיושנים הקלים לפריצה. באמצעות החלפת מנעולים לדלת ניתן להקשות על הפורצים ואפילו ליצור הרתעה. אנו רק מקווים שקיבלתם החלטה בזמן, כלומר לפני שפרצו אליכם הביתה. אל תחכו לפורצים בשביל להתעורר ולשדרג את המנעולים. התקשרו עכשיו למנעולן מוסמך והתעניינו לגבי המנעולים חדשים ואיכותיים אשר יכולים לספק לכם ביטחון.

החלפת מנעולים לבית רק אצל מנעולן

רבים מאיתנו נזקקים מידי פעם לשירותים של החלפת מנעולים לבית או החלפת מנעולים לדלת העסק. לא חסרות סיבות מדוע תרצו להחליף מנעולים. במידה ואתם צריכים שירות של החלפת מנעולים, מנעולן מוסמך הוא איש המקצוע שאתם צריכים.
אם משהו אינו עובד כשורה עם המנעול בבית שלכם אל תחכו, בקשו ממנעולן להחליפו בהקדם האפשרי. ישנם מקרים רבים בהם המנעול אינו מתפקד כראוי וכל פעם יש לשחק עם המפתח עד שמצליחים לפתוח את הדלת. אם זה המקרה שלכם, חשוב שתדעו שבכל רגע נתון המנעול עלול לשבוק חיים; אל תחכו לרגע הזה, הקדימו תרופה למכה והזמינו החלפת מנעולים לבית או החלפת מנעולים לדלת העסק בהקדם האפשרי.

החלפת מנעולים לדלת בדירה שכורה

נכנסתם לדירה שכורה וקיבלתם מפתח מבעל הדירה. כמוכם היו גם רבים אחרים שגרו בדירה והמפתחות עברו בידיים של כולם. אינכם מכירים את האנשים ובוודאי שאינכם יכולים לישון בשקט בלילה כאשר יש להם מפתחות לביתכם. זהו מקרה קלאסי שבו אתם צריכים להזמין החלפת מנעולים לבית בהקדם האפשרי.
שימו לב שמומלץ להחליף מנעולים אחת לכמה שנים. מלבד השחיקה והבלאי הטבעי של המנעולים ישנם שינויים טכנולוגיים ומנעולים משופרים וטובים יותר יוצאים לשוק. יש כאן מרוץ מתמיד מול הגנבים אשר מפתחים שיטות פריצה חדשות לבין יצרני המנעולים המשפרים אותם.
יוסי מנעולים מעניק לכם שירות אמין ומסור של החלפת מנעולים, תיקונים ושירותי חירום. שימרו את מספר הטלפון שלי בטלפון הנייד: 0505757888
במידה ואתם זקוקים למנעולן באיזור רמת גן כנסו ללינק - מנעולן ברמת גן

החלפת מנעולים - שאלות ותשובות

מנעולנים מעניקים שירותים שונים הכוללים: שירותי פריצה, החלפת צילינדרים, התקנת מגן אצבעות, תיקון כספות, שכפול מפתחות ועוד. עוד שירות שלא הזכרנו הוא החלפת מנעולים ועל כך נדבר הפעם. להלן כמה תשובות לשאלות נפוצות בנושא מנעולים. אני מקווה שזה יעשה לכם סדר בראש.

שאלה: האם החלפת מנעולים והחלפת צילינדרים זה אותו הדבר

תשובה: לא. החלפת מנעול והחלפת צילינדר הם דברים שונים. המנעול הוא מערכת השולטת על הבריחים והוא מוטמע בתוך הדלת. הצילינדר הוא רכיב הניכנס אל תוך המנעול והוא זה אשר מאפשר פתיחה ונעילה של המנעול באמצעות המפתח. החלפת צילינדר והחלפת מנעולים הם דברים שונים. זה גם מתבטא במהירות העבודה ובעלויות, החלפת צילינדר היא פעולה מהירה וזולה ואילו החלפת מנעולים דורשת יותר זמן ועלותה גבוהה יותר.

שאלה: מהם מנעולים חכמים?

תשובה: אנשים רבים מבקשים היום החלפת מנעולים לצורך התקנת מנעולים חכמים. מנעול חכם הוא מנעול שאינו עושה שימוש במפתח סטנדרטי, אלא. בדרך אחרת, כמו למשל טביעת אצבע לצורך פתיחה. מנעולים חכמים עשויים לכלול פונקציות מתקדמות כמו בקרת כניסה ושליטה מרחוק באמצעות אפליקציה. לא כולם תומכים בטביעת אצבע, ישנן גם שיטות אחרות.

שאלה: האם החלפת מנעולים יכולה לעזור במניעת פריצה?

תשובה: זה לא מדויק. בעיקרון חשוב שיהיה לכם מנעול איכותי עם מערכת רב בריחית ואם אין לכם אז סיכויי הפריצה גבוהים במיוחד וכדאי לבצע החלפת מנעולים. אך בדרך כלל מדובר על הוספת מנעול עליון לדלת ולא החלפה של המנעול הקיים. ניתן להתקין מנעול כספת עליון והדבר משפר מאוד את הביטחון שלכם ויוצר הרתעה עבור הפורצים. עוד דבר שיוכל מאוד לעזור, אך גם כאן אין מדובר בהחלפת מנעולים אלא החלפת צילינדר - ניתן להתקין צילינדר נגד פריצה שקטה במקום הצילינדר הקיים.

שאלה: האם אני יכול לבצע החלפת מנעולים בעצמי?

תשובה. בוודאי, אך בתנאי שאתה מנעולן מוסמך. החלפת מנעול היא פעולה מורכבת ויש צורך באדם מוסמך וכלי עבודה מתאימים. יתכן שתוכל לבצע החלפת צילנדר בעצמך אך גם זה לא מומלץ. יש סיבה מדוע אנשים לומדים מנעולנות בשביל לבצע עבודות אלו.

שאלה: איבדתי את המפתח, האם אני צריך החלפת מנעול?

תשובה: לא! לא ולא! אני מדגיש זאת בגלל שישנם חובבנים שאינם מנעולנים מקצועיים והם מסוגלים למכור לכם החלפת מנעול כאשר צריך להחליף צילינדר. אם איבדתם מפתח ואין מפתח חלופי אותו ניתן לשכפל, הפתרון הוא החלפת צילינדר ולא החלפת מנעול. יש כאן הבדל עצום בעלויות.

שאלה: שכרתי דירה בתל אביב, האם צריך להחליף את המנעול

תשובה: לא. כאשר נכנסים לדירה שכורה תמיד ישנו חשש שלדיירים הקודמים ישנו מפתח של הדירה וזוהי הסיבה מדוע מומלץ לבצע החלפת צילינדרים. אך בדומה לשאלה הקודמת חשוב להדגיש כי יש צורך בהחלפת צילינדר ולא החלפת מנעול.

שאלה: מתי צריך לעשות החלפת מנעולים

תשובה: מנעולים מחליפים בדרך כלל כאשר יש בהן תקלות טכניות או כאשר רוצים מוצר יותר איכותי. עם רכשתם דירה מקבלן סביר להניח שהתקינו בה דלת עם מנעול זול ובאיכות נמוכה ולכן יתכן שתרצו להחליפו.

שאלה: למי לפנות אם אני צריך החלפת מנעולים?

תשובה: אם אתם צריכים החלפת מנעולים יש לפנות למנעולן מוסמך, מנעולן בעל תעודת יושר ובעל ניסיון. אם אתם זקוקים לשירות של החלפת מנעולים אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן.

אם יש לכם עוד שאלות לגבי החלפת מנעולים, או כל שאלה אחרת בתחום המנעולנות, אל תהססו לפנות ליוסי ולשאול. יוסי יסיר לכם את כל הספקות וייתן מענה לכל השאלות.

ההבדלים בין החלפת מנעולים לדלת

אנשים רבים פונים אל יוסי המנעולן ומתעניינים או מזמינים שירות של החלפת מנעולים. במקרים רבים ישנו בלבול בין החלפת מנעולים לדלת לבין החלפת צילינדר ולכן לצורך ההתחלה כדאי להסביר מהו המנעול ומהו הצילינדר.

בתוך הדלת ישנו מנגנון של בריחים אשר סוגר ופותח את הדלת. תנועת הבריחים נשלטת על ידי מנעול הדלת. בתוך המנעול ישנו חלק הנקרא צילינדר וזהו החלק שאליו אנו מכניסים את המפתחות. בעזרת סיבוב המפתח אנו מסובבים את הצילינדר אשר מסובב את המנעול, וזה מניע את הבריחים בכיוון הפתיחה או הנעילה. הצילינדר הוא יחידה נפרדת המשתלבת בתוך המנעול. לא סתם אני יורד לפרטים טכניים אלו, הסיבה לכך היא שבמקרים רבים אנו משתמשים במושג החלפת מנעולים, אך בעצם אנו מבצעים החלפה של צילינדר; כאשר אנשים לא מצליחים לפתוח את הדלת הם מתקשרים למנעולן ואומרים ”יש לי בעיה במנעול“. יתכן שיש להם בעיה במנעול, את זה המנעולן צריך לבדוק, אך במקרים רבים מדובר בסך הכל בבעיה בצילינדר.

ההבדל בין החלפת מנעולים לדלת, על רגל אחת, הוא שהחלפת מנעול היא פעולה יקרה יותר מאשר החלפת צילינדר.

מתי מבצעים החלפת מנעולים?

החלפת מנעולים לדלת אנו מבצעים בכמה מקרים: 1. תקלה טכנית - כאשר משהו השתבש בפעולת המנעול ומנעולן בדק וקבע שיש להחליפו. תקלות טכניות במנעול הן מסוג התקלות אשר משביתות את הדלת ואינן מאפשרות את פעולתן התקינה. ברוב המקרים הן מלוות בשירות של פריצת דלת, הרי כאשר המנעול מקולקל סביר להניח שלא תוכלו לפתוח את הדלת.

2. לצורך שדרוג - אם יש לכם בדלת מנעול סיני זול בעל איכות ירודה הוא לא יחזיק מעמד הרבה זמן. לעתים אנשים רוכשים דירה ומבינים שהקבלן התקין מנעול זול מטעמי חיסכון והם מעדיפים להזמין מנעולן לצורך החלפת מנעולים.

3. שינוי סוג המנעול - לעתים אנו רוצים לשנות את סוג המנעול ולבחור במנעול בעל צורת עבודה שונה המתאימה לנו יותר. למשל אם בחדר השירותים שלנו ישנו מנעול מיושן עם מפתח אפס (מפתח סבא), ואנו רוצים מנעול יותר מתקדם ומודרני אשר אינו עושה שימוש במפתח, אנו יכולים להזמין מנעולן לצורך החלפת מנעול לדלת והתקנת מנעול תפוס/פנוי אשר אינו עושה שימוש במפתח והנעילה שלו מתבצעת באמצעות לחיצת כפתור.

החלפת מנעולים לדלת אצל יוסי

אם אתם נזקקים להחלפת מנעולים התקשרו ליוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מנוסה המעניק שירות לכל סוגי הדלתות ומתעסק בכל סוגי המנעולים: החלפת מנעול מגנטי (מנעול 101); החלפת מנעול רב בריח/פלדלת/מולטילוק; החלפת מנעול לדלתות זכוכית; החלפת מנעול לדלתות אלומיניום; החלפת מנעולים לתיבות דואר; החלפת מנעול עליון לדלת (מנעול ג‘ואל); החלפת מנעול חכם ועוד.

בכל בעיה הקשורה למנעול אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן. במידה ויש צורך בשירותי פריצה דחופים ניתן לקבל שירותי פריצה והחלפת מנעול 24 שעות ביממה.

מתי יש צורך לבצע החלפת מנעול לדלת?

מסובבים את המפתחות אבל לא מצליחים לפתוח את הדלת? יתכן שיש לכם בעיה במנעול. מנעול, כמו כל דבר אחר עשוי להתקלקל ואז יש צורך לבצע החלפת מנעול לדלת. פעולה של החלפת מנעול אינה נחשבת לפעולה מסובכת, לפחות לא עבור מנעולן מוסמך ומנוסה. אם אינכם יכולים לפתוח את הדלת ישנו סיכוי סביר שמדובר בבעיה במנעול, אך לפני שמבצעים החלפת מנעול לדלת יש לוודא שאין מדובר בצילינדר.

הצילינדר הוא החלק אליו מכניסים את המפתח ומסובבים והוא זה אשר שולט על המנעול והבריחים. החלפתו קלה ופשוטה וברוב המקרים הוא זה אשר מתקלקל ראשון. כאשר יש לכם תקלה בדלת אתם מזמינים מנעולן לצורך החלפת מנעול, אך בפועל הוא בודק ויכול להיות שהוא פותר את הבעיה באמצעות החלפת צילינדר ולא החלפת מנעול.

מה זה בעצם משנה? ובכן יש הבדל בין החלפת מנעול לדלת לבין החלפת צילינדר. החלפת מנעול היא פעולה יותר מורכבת ויותר יקרה מהחלפת צילינדר, לכן חשוב להיות מודעים להבדל. אם עובדים עם מנעולן אמין אז בדרך כל אין בעיה והוא לא ינסה לספר לכם סיפורים על החלפת מנעול לדלת בשעה שניתן להסתפק בהחלפת צילינדר.

אצל מי מבצעים החלפת מנעול לדלת?

אם אתם נזקקים לשירות של החלפת מנעול לדלת אתם נזקקים לשירות של מנעולן מקצועי ואמין. על מנת להבטיח שתעשו את הבחירה הנכונה ותמנעו מבעיות אנו ממליצים לכם להקפיד על הכללים הבאים:

אך ורק עם תעודת מנעולן - מי שמבצע לכם החלפת מנעול לדלת חייב להיות מנעולן מוסמך אשר למד את המקצוע וקיבל על כך תעודה.

באישור משטרת ישראל - אם אתם לא רוצים בעיות וכל מיני סוגים של עוקצים חשוב לעבוד עם אדם ישר. בצעו החלפת מנעול אצל מנעולן אשר יש לו אישור מטעם משטרת ישראל, כלומר תעודת יושר.

מנעולן מנוסה - כולנו יודעים שניסיון הוא מה שיוצר מומחיות. מי שיש לו יותר ניסיון בהחלפת מנעול לדלת, כמו גם בעבודות מנעולנות אחרות, פשוט עושה עבודה יותר טובה.

מנעולן 24 שעות ביממה - אתם לעולם לא יכולים לדעת באיזה רגע תתרחש התקלה. חשוב להיות בקשר עם מנעולן אשר מעניק שירותי חירום 24 שעות ביממה. אם משהו יתקלקל ותזדקקו להחלפת מנעול לדלת בשבת בבוקר או באמצע הלילה הוא יגיע אליכם ויפתור את הבעיה.

החלפת מנעול לדלת אצל יוסי המנעולן

ברגע שבו הדלת לא נפתחת או לא נסגרת בגלל בעיה במנעול אתם יכולים לסמוך על יוסי המנעולן אשר יבוא ויעניק לכם שירות של החלפת מנעול לדלת. אתם יכולים לסמוך על יוסי מכיוון שמלבד התעודות (תעודת מנעולן ותעודת יושר) יש לו ניסיון רב ושפע של לקוחות מרוצים. יוסי יגיע בכל יום ובכל שעה ויבצע את התיקון הנדרש. יוסי מבצע את כל סוגי התיקונים ופותר את כל הבעיות.

כמה עולה להחליף צילינדר?

כמה עולה להחליף צילינדר היא שאלה שתמיד נשאלת. רגע לפני שנדבר על כמה עולה החלפת צילינדר, בואו נענה על השאלה למה ומתי אנו מחליפים צילינדר.

ישנם כמה מקרים בהם אתם זקוקים להחלפת צילינדר. המקרה הראשון הוא המקרה בו אתם נכנסים לגור בדירה שכורה. אתם חוששים שלאחד הדיירים הקודמים יש מפתח שיכול לפתוח את דלת ביתכם. ולכן למען השקט הנפשי שלכם אתם מזמינים מנעולן לצורך החלפת צילינדר. המקרה השני יכול להיות כאשר הצילינדר שלכם התקלקל ואתם מבינים שיש צורך להחליף אותו. לפעמים מדובר בקלקול המונע מכם לפתוח את הדלת, וזה אחד הגורמים המשפיעים על השאלה כמה עולה להחליף צילינדר (מייד נרחיב בנושא). מקרה שלישי יכול להיות כאשר אתם מבינים שהצילינדר שלכם מיושן מידי ואינו מעניק מענה לאיומים הקיימים. במקרה שכזה תרצו להחליף אותו בצילינדר המספק הגנה כנגד פריצה שקטה. והמקרה הרביעי יכול להיות כאשר אתם מאבדים את מפתחות הבית. במידה ואין לכם מפתח ספייר, אין לכם ברירה אלא לבצע החלפת צילינדר.

השאלה כמה עולה החלפת צילינדר מושפעת גם מהעבודה וגם מהעלות של הצילינדר עצמו. כלומר כאשר אתם שואלים כמה עולה להחליף צילינדר נשאלת השאלה איזה סוג של צילינדר. אנו מבינים כי אתם לא מומחים לנושא, ולכן כדאי להתייעץ עם המנעולן לגבי האפשרויות העומדות בפניכם. לא מומלץ לחפש את הפתרון הזול ביותר, זאת מכיוון שצילינדרים זולים נוטים להתקלקל מהר ואינם מספקים הגנה כנגד כל האיומים האפשריים.

ועוד דבר המשפיע על התשובה לשאלה כמה עולה להחליף צילינדר זה השעה שבה אתם זקוקים לביצוע העבודה. למשל ישנם מקרים בהם אתם תקועים מחוץ לבית, למשל אם איבדתם מפתחות. אם זה במהלך שעות העבודה הרגילות תשלמו תעריף רגיל. אך קחו בחשבון שזה גם עלול להתרחש בשעות הלילה או שבתות, במקרים אלו נהוג לגבות תעריף גבוה יותר.

כמה עולה החלפת צילינדר?

אז תכלס, כמה עולה להחליף צילינדר? בהתאם לסוג הצילינדר, המחירים נעים בטווח המחירים של 300-700 ש“ח. תיתכן גם תוספת עבור קריאות חירום.

זקוקים לשירותי החלפת צילינדר? מחפשים שירות טוב ומחיר זול? התקשרו ליוסי המנעולן.

כמה עולה להחליף מנעול?

המנעול שלכם עושה בעיות? הדלת לא נפתחת, נראה שאתם צריכים להזמין מנעולן בשביל החלפת מנעול. אז בואו נדבר על כמה עולה להחליף מנעול ואצל מי כדאי לכם לעשות את זה.

השאלה כמה עולה החלפת מנעול יכולה להשתנות בהתאם לסוג המנעול שבו משתמשים וגם בהתאם לשעות העבודה. לעתים אנו זקוקים לשירות גם בשעות לא שגרתיות, כמו למשל מצב שבו אתם חוזרים לביתכם בשעת לילה מאוחרת ואינכם יכולים לפתוח את הדלת. במצב שכזה נהוג לגבות תעריך לילה שהוא מעט יקר יותר מהתעריף הרגיל.

כמה עולה החלפת מנעול?

אז כמה עולה להחליף מנעול? הכל תלוי בנסיבות וסוג המנעול, אך ניתן להגיד כי המחירים נעים בטווח של 300-600 שקלים. באופן טבעי אתם רוצים לחסוך במחיר, ולכן זה טבעי לפנות למנעולנים שונים ולשאול כמה עולה להחליף מנעול. אך שימו לב שאינכם מתפשרים על האיכות. לא תרצו להתפשר על איכות המנעול, ולא תרצו להתפשר על איכות העבודה.

חשוב לבחור במנעול איכותי המעניק לכם ביטחון ועמידות, ולכן גם שווה לשלם קצת יותר על מנת להיות בטוחים שאתם מקבלים מוצר טוב ואמין. וכמובן אין להתפשר על המקצועיות של המנעולן המבצע את העבודה, חשוב שהוא יבצע עבודה מקצועית ויעניק לכם אחריות על עבודתו.

אצל מי מחליפים מנעול?

כאשר אתם שואלים כמה עולה החלפת מנעול, שימו לב שאתם מפנים את השאלה אל מנעולן מוסמך, כלומר כזה שיש לו תעודת מנעולן, ולא איזה חובבן. כמו כן יש לוודא כי יש לו אישור מטעם משטרת ישראל ואת הניסיון הדרוש.

כאשר שואלים כמה עולה להחליף מנעול צריך להפעיל שיקול דעת. אתם צריכים לבדוק מהו המחיר ביחס לאחרים ולהיות זהירים ממי שמבקש מכם מחיר שהוא זול בצורה בלתי סבירה בהשוואה לאחרים, או מחיר שהוא יותר מידי גבוה ביחס לאחרים.

התקשרו ליוסי המנעולן ותשאלה כמה עולה החלפת מנעול. אצל יוסי תקבלו הצעת מחיר טובה מידי מנעולן מנוסה ומוסמך. יוסי מתקן את כל סוגי הדלתות והמנעולים והוא גם מעניק לכם שירותים 24 שעות ביממה. אם המנעול שלכם התקלקל, יוסי יגיע ויבצע תיקון או החלפה בכל יום ובכל שעה.

כמה עולה מנעול לדלת?

אם יש לכם איזו בעיה במנעול, יתכן שאתם שואלים את עצמכם עכשיו כמה עולה מנעול לדלת. לשאול את השאלה כמה עולה מנעול לדלת, זה במידה רבה כמו לשאול את השאלה כמה עולה רכב. הרי ברור שישנו הבדל בין סוגי הרכבים. כמו כן בדרך כלל אתם לא רק רוכשים מנעול, אלא משלמים למנעולן אשר יבצע גם את עבודת ההחלפה של המנעול.

ישנם מנעולים מסוגים שונים, כמו רב בריח, מולטילוק ואחרים. המחירים של המנעול בתוספת שירות ההתקנה עשויים להיות בטווח של 300-600 שקלים. אנו ממליצים לכם לא לחפש את הזול ביותר. המנעול הוא רכיב חשוב בדלת שלכם. מנעולים באיכות נמוכה הם קלים לפריצה, וגם לא מחזיקים מעמד הרבה זמן. כלומר כאשר אתם שואלים כמה עולה מנעול לדלת, עליכם גם לקחת בחשבון מהי העלות האמתית של בחירה במוצר הזול ביותר.

שימו לב שלפעמים השאלה כמה עולה מנעול לדלת אינה מתייחסת להחלפת המנעול הקיים אלא להתקנת מנעול נוסף, כמו מנעול כספת עליון. המחיר של התקנת מנעולים מסוג זה הוא כ 400-500 שקלים. מנעולים אלו מעניקים לכם תוספת ביטחון ומשמשים כאחד ממנגנוני ההגנה כנגד פריצות לבתים.

שירותי חירום לעומת שירותים רגילים

השאלה כמה עולה מנעול לדלת, כאשר לוקחים בחשבון גם את עלות ההתקנה, מושפעת גם מהיום והשעה שבה אתם מזמינים את השירות. למשל אם הזמנתם מנעולן ביום ראשון בצהריים, לא תשלמו את אותו המחיר שתשלמו על שירות ב 11 בלילה או ביום שבת. מעבר לשעות העבודה הרגילות מקובל לגבות תעריף גבוה יותר עבור שירותי חירום. אין זה אומר שמדובר בניצול של המצב לצורך הפקעת מחירים, אך בכל זאת יש תעריף אחר לעבודות בשעות אלו.

פנו אל יוסי המנעולן והתעניינו כמה עולה מנעול לדלת. יוסי הוא מנעולן מוסמך המעניק שירותי מנעולנות מקצועיים במחירים סבירים ושווים לכל כיס. איכות ואחריות תמיד נמצאים במרכז עבודתו. הוא זמין לתת שירות ולפתור בעיות 24 שעות ביממה. בכל בעיה, ובכל שעה, אתם תמיד יכולים לפנות אל יוסי שלום ולדעת שתקבלו את השירות הטוב ביותר.