יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת מנעול גלגל גדול

שירות החלפת צילינדר גלגל גדול לדלתות פלדלת

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת מנעול גלגל גדול החלפת צילינדר גלגל גדול police-tag
050-5757-888

מתי נצטרך החלפת מנעול גלגל גדול?

לפני שנדבר על החלפת מנעול גלגל גדול, הרשו לי להסביר בקצרה במה מדובר. ישנם סוגים שונים של צילינדרים וחלקם ידועים בכינוי צילינדר גלגל גדול. מספיק שתביטו בתמונה של הצילינדר על מנת להבין מדוע הוא מכונה כך. ישנו גלגל שיניים גדול ובולט כלפי חוץ, וזהו חלק ממנגנון הפעולה של הצילינדר. זהו חלק מהמכניזם שבו סיבוב המפתח מביא להנעת המנעול ופתיחת הדלת או נעילתה.

מתי מבצעים החלפת צילינדר גלגל גדול?

ישנן נסיבות שונות מדוע תפנו למנעולן ותזמינו החלפת מנעול גלגל גדול. האמת שלא תמיד תזמינו את המנעולן לצורך החלפת הצילינדר, אך זוהי תהיה הנגזרת של תיקון הבעיה. נשמע מבלבל? מייד תבינו.

אבדן מפתחות - אם איבדתם את מפתחות דלת הכניסה ואין לכם שום מפתח אקסטרה שבו תוכלו להשתמש ואותו תוכלו לשכפל, אתם מזמינים מנעולן לצורך פריצת הדלת. אך כמובן שפריצת הדלת היא רק חלק מהפתרון של הבעיה ועל המנעולן למצוא פתרון שיאפשר לכם לפתוח את הדלת בעזרת מפתח חדש. לצורך כך המנעולן מבצע החלפת צילינדר גלגל גדול. לאחר החלפת הצילינדר אתם יכולים לפתוח את הדלת בעזרת מפתח חדש. אם במקרה תמצאו את המפתח הישן, הוא לא יעבוד; הוא לא יתאים לצילינדר החדש. שימו לב שאין צורך בהחלפת כל המנגנון, אלא רק הצילינדר. כך ניתן לפתור את הבעיה מהר יותר וגם העלויות זולות יותר.

תקלות טכניות - לכל מוצר יש תוחלת חיים. אם מדובר במוצר איכותי הוא עשוי להחזיק מעמד במשך שנים, אחרים פחות איכותיים ישחקו מהר. אך בסופו של דבר מגיע הרגע שהצילינדר נשחק וצריך לבצע החלפת מנעול גלגל גדול (החלפת הצילינדר בלבד). כאשר הצילינדר מתקלקל אתם עשויים לחוות קשיים בפתיחה והנעילה של הדלת, ובסופו של דבר חוסר יכולת לפתוח אותה. במקרים רבים זה מביא למצב שבו אתם זקוקים להזמין שירותי פריצה. גם כאן חשוב להדגיש שיש לאבחן האם הבעיה היא בצילינדר או במנגנון. זהו לא משהו שאתם צריכים לעשות, המנעולן כבר יבדוק במה מדובר ובהתאם לכך יעניק את הפתרון הדרוש.

תקלות בעקבות ניסיון פריצה - ישנן תקלות טכניות שהן אינן תוצאה של בלאי אלא של ניסיון פריצה כושל. הגנבים עשויים להכניס כלי עבודה שונים ולנסות לפרוץ את המנעול בכוח. גם במידה ונכשלו הם גורמים נזק ואז יש צורך בהחלפת צילינדר גלגל גדול.

מעבר לדירה שכורה - גם כאשר אתם עוברים לגור בדירה שכורה אתם עשויים להזדקק לשירות של החלפת מנעול גלגל גדול. הבעיה בדירות שכורות היא שהמפתחות עברו מיד ליד (הדיירים הקודמים) ותמיד ישנו חשש שלמישהו יש מפתח של הדירה שלכם. מהסיבה הזו אנשים רבים הנכנסים לגור בדירה שכורה פונים ליוסי המנעולן לצורך החלפת מנעול גלגל גדול.

אם אתם זקוקים להחלפת צילינדר גלגל גדול, או כל בעיה בתחום המנעולנות אתם כבר יודעים אל מי לפנות.