יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת מנעול דלת פנים

שירות החלפת מנעולים וצילינדרים לדלתות פנים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת מנעול דלת פנים החלפת מנעול לדלת פנים police-tag
050-5757-888

?מתי נזדקק להחלפת מנעול דלת פנים

לפעמים אתם זקוקים להחלפת מנעול דלת פנים. לכל מוצר יש את הרגע הזה שבו הוא מתקלקל כתוצאה משחיקה טבעית ואז צריך להחליף אותו. מנעול איכותי ששומרים עליו יכול להחזיק זמן רב, בעיקר בדלתות פנים בהן (ברוב המקרים) לא נעשה בו שימוש אינטנסיבי, אך בסופו של דבר גם הוא עשוי להתקלקל ואז אתם זקוקים לשירות של החלפת מנעול לדלת פנים.

האם יש הבדל בין החלפת מנעול לדלת פנים לבין החלפת מנעול לדלת הכניסה? אין מדובר בהבדל של שמיים וארץ, אך עבור דלתות פנים בדרך כלל מדובר במנעולים מסוג אחר, וגם הדלתות הן יותר פשוטות. בדלתות חוץ אשר אמורות לספק לנו ביטחון אנו עושים שימוש בדלתות חזקות במיוחד עם מנגנונים רב בריחיים מתוחכמים. את זה לא נמצא בדלתות פנים בהם עיקר השימוש הוא לצורך שמירה על פרטיות ולא לצורך מניעת פריצות. החלפת מנעול דלת פנים היא בדרך כלל פעולה פשוטה יותר. אך יחד עם זאת אין לזלזל בעבודה זו! אתם עדיין רוצים איכות ואסתטיקה. לכן גם תיקוני דלתות פנים והחלפות מנעולים צריכות להיעשות על ידי איש מקצוע.

שדרוג המנעול

כאשר המנעול מקולקל אנו מזמינים שירות החלפת מנעול דלת פנים, אך שימו לב שישנם גם מקרים בהם אנשים מעוניינים בשדרוג המנעול ולכן הם מחליפים מנעולן לצורך החלפת מנעול לדלת פנים. למשל ישנם אנשים אשר בדלתות הפנים בביתם, בדרך כלל חדרי השירותים ישנו מנעול עם מפתח אפס (מפתח סבא), מפתח זה מאוד לא נוח לשימוש ולכן סביר להניח שתרצו לעבור למנעולים מתקדמים יותר. הרבה מאוד אנשים מעוניינים לשדרג למנעול מגנטי ולכן הם מחליפים את המנעול הקיים למנעול מגנטי. אנשים רבים מעדיפים את המנעולים המגנטיים לדלתות הפנים מכיוון שהם מנעולים שקטים יותר ובחלק מהדגמים ניתן לנעול את הדלת בלחיצת כפתור, דבר פופולרי מאוד בחדרי שירותים ורחצה.

החלפת מנעול לדלת פנים - דגשים

כפי שאמרנו החלפת מנעול דלת פנים היא שונה מהחלפת מנעול בדלתות כניסה וישנם כמה דגשים חשובים:

עבודה אסתטית - אפילו אם מדובר בפרטים קטנים, חשוב לבצע עבודה יפה ונקייה. אם למשל יש לכם דלתות פנדור מעוצבות ויפות, או כל דלת אחרת. התעסקות חובבנית יכולה לפגוע במראה הדלת. מספיק שהמנעולן לא נזהר מספיק והוא שורט מעט את הצבע כאשר הוא מפרק את הרוזטה. לכן חשוב לעבוד עם מנעולן שמבצע החלפת מנעול לדלת פנים בצורה אכפתית ועם תשומת לב לפרטים הקטנים.

נוחות - דלת פנים נועדה לתת מענה לצרכים של פרטיות ולא לצרכים של ביטחון, לכן חשוב לשים את הדגש על נוחות. ישנם סוגים שונים של דלתות ומנעולים, עם מפתחות או עם כפתור שמסובבים או לוחצים. אני לא אגיד לכם מה הכי נוח, זהו עניין מאוד אישי. חשוב שתהיו מודעים לאפשרויות ובהתאם לכך תבחרו את סוג המנעול. אם המנעול שלכם התקלקל, אתם יכולים להזמין החלפת מנעול לדלת פנים וזה לא חייב להיות מנעול מאותו הסוג, בהחלט אפשר לשדרג.

שירות 24 שעות ביממה

ברוב המקרים אין דחיפות גבוהה להחלפת מנעול דלת פנים, בניגוד לדלתות כניסה, אך ישנם גם מקרים יוצאי דופן בהם התקלה במנעול אינה מאפשרת את פתיחת הדלת. זה עשוי להיות דחוף אם למשל אינכם יכולים לפתוח את דלת השירותים היחידה בבית, או שחס וחלילה מישהו תקוע בתוך החדר. במידה ואתם זקוקים לשירות דחוף של פריצה והחלפת מנעול לדלת פנים, התקשרו ליוסי המנעולן. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות של מנעולן 24 שעות. יוסי תמיד זמין ומגיע מהר לפתור כל בעיה. באמת שאין חשש להתקשר גם באמצע הלילה או ביום שבת, אם זה מה שאתם צריכים.