יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת מנעול זול

שירות תיקון והחלפת מנעול הכי זול לדירות ובתים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת מנעול הכי זול החלפת מנעול זול police-tag
050-5757-888

מתי לא כדאי החלפת מנעול הכי זול לבית?

כולנו רוצים לחסוך בכסף ולא לשלם סכומים מופקעים. זה נכון כאשר אנו עורכים את הקניות בסופרמרקט, זה נכון כאשר אנו קונים כרטיס טיסה וזה נכון גם כאשר אנו רוצים לבצע החלפת מנעול זול. כמובן שצריך להיות זהירים כאשר אנו מחפשים החלפת מנעול הכי זול. צריך להיזהר מאותם המקרים שבהם מה שנראה זול בסוף עולה לנו ביוקר.

החלפת מנעול זול - מה משפיע על המחיר?

המחיר של החלפת מנעול מתחלק לשניים - החלק הראשון הוא העלות של המנעול עצמו ואילו החלק השני הוא העלות של העבודה.

מבחינת עלות המנעול, אין טעם לחפש החלפת מנעול הכי זול אשר תסתיים בהתקנת מנעול באיכות נמוכה. מדובר בבית שלכם, מדובר בביטחון שלכם ואתם צריכים מוצר איכותי, עמיד וחזק. אתם רוצים מנעול אשר יבצע את עבודתו כראוי, יספק לכם את ההגנה הדרושה ולא יתקלקל אחרי חצי שנה. מנעולים שכאלו מגיעים מיצרנים מוכרים המשתמשים בחומרים איכותיים. מנעולים אלו הם אינם הכי זולים בשוק אך כאן לא כדאי להתפשר. אם אתם רוצים החלפת מנעול זול בחרו לפחות את הדגם הטוב וערכו השוואת מחירים לגבי אותו הדגם. את היצרנים הלא מוכרים והלא אמינים שימו בצד.

הגורם השני אשר משפיע על מחיר של החלפת מנעול זול הוא עלות העבודה. ישנם מחירים מקובלים, אותם בקלות תוכלו למצוא באינטרנט. מומלץ לחפש אחר מנעולן אשר מכבד את המחירים המקובלים ואינו מפקיע מחירים.

חשוב מאוד שאת העבודה יבצע מנעולן מוסמך ומנוסה אשר גם מעניק לכם אחריות על העבודה. לכן כאשר אתם מחפשים החלפת מנעול הכי זול אתם עשויים אולי להיתקל בחובבנים, אשר הם אינם מנעולנים מוסמכים, שאולי יציעו לכם מחירים זולים במיוחד. אל תתפתו לזה אם אתם רוצים עבודה איכותית.

כאשר מחפשים החלפת מנעול זול מומלץ להתעקש על הדברים הבאים:

מנעולן מוסמך - את העבודה יבצע אך ורק מנעולן מוסמך אשר למד בקורס מנעולנות כיצד לבצע פעולות שכאלו ויודע לעשות אותן במקצועיות רבה.

מנעולן בעל ניסיון - מנעולן שהשתפשף בעבודה במשך שנים יודע לעשות עבודה איכותית ומהירה.

מנעולן בעל תעודת יושר - חשוב מאוד שזה יהיה מנעולן אמין ובעל אישור מטעם משטרת ישראל.

אחריות על העבודה - חשוב שתתעקשו לקבל אחריות על העבודה. לא תרצו לבצע החלפת מנעול זול אשר יתקלקל אחרי שבוע.

עוד הערה לגבי המחירים - ישנם מחירים מקובלים לצורך ביצע העבודות, אך ישנם גם תעריפים גבוהים יותר לגבי קריאות חירום. למשל אם אתם נזקקים להחלפת מנעול באמצע הלילה זה יעלה לכם יותר. לפעמים פתאום מתרחשת תקלה ואין ברירה להזמין את המנעולן בכל שעה שלא יהיה. אבל אם אתם חשים שמשהו אינו תקין במנעול ופעולתו מעט משובשת הקפידו להזמין מנעולן להחלפת מנעול זול במהלך שעות העבודה המקובלות. אל תמתינו לרגע שבוא המנעול ישבוק חיים.

החלפת מנעול זול או החלפת צילינדר

עוד נקודה חשובה מאוד שיש לגעת בה היא בכלל השאלה האם באמת נדרשת החלפת מנעול. החלפת מנעול היא פעולה יקרה בהשוואה להחלפת צילינדר. ברוב רובם של המקרים אין צורך בהחלפת מנעול אלא רק בהחלפת צילינדר. אם למשל איבדתם את מפתחות הבית אין צורך להחליף את המנעול אלא רק את הצילינדר. היזהרו מ“אנשי מקצוע“ אשר יציעו לכם ”החלפת מנעול הכי זול“ בשעה שיכולתם לגמור את הסיפור עם החלפת צילינדר בלבד. הם אולי מפתים אתכם עם מחיר זול אבל מבצעים לכם עבודה שאין בה צורך.