יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת מנעול חשמלי

שירות החלפת מנעול חשמלי לכל סוגי הדלתות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת מנעול חשמלי החלפת מנעול חשמלי לדלת police-tag
050-5757-888

מתי מבצעים החלפת מנעול חשמלי לדלת?

החלפת מנעול חשמלי, מחיר החלפת מנעול חשמלי, החלפת מנעול חשמלי לדלת – 600 מילה

הטכנולוגיות תמיד מביאות שיפור לחיינו, כמו למשל המנעולים החשמליים. אך כל טכנולוגיה עלולה להיתקל בתקלות ואז אנו עשויים להיזקק לשירות החלפת מנעול חשמלי. במאמר זה נדבר על מנעול חשמלי לדלת ועל מחיר החלפת מנעול חשמלי.

מנעול חשמלי הוא מנעול הנשלט על ידי מערכת חשמלית. זאת בשונה ממנעולים בהם יש צורך להכניס מפתח באופן פיזי. בעבר מנעולים אלו היו שכיחים במפעלים, משרדים ולקוחות עסקיים, אך היום הטכנולוגיות הללו נמצאות בבתים רבים. ולכן אנו נתקלים ביותר מקרים של אנשים השואלים לגבי מחיר החלפת מנעול חשמלי.

מנעול חשמלי יכול לאפשר לאנשי ביטחון לפתוח דלתות ושערים בלחיצת כפתור, גם כאשר הם נמצאים רחוק, למשל בחדר פיקוד. אך גם בבתים פרטיים יתכנו מערכות שכאלו. למשל גם מנעול הנפתח על ידי הקשת קוד או טביעת אצבע הוא בסופו של דבר מנעול חשמלי. הקשת הקוד הנכון מפעילה זרם חשמלי והוא מניע את המנגנון המכני הפותח את הדלת. וכאשר זה מתקלקל יש צורך לבצע החלפת מנעול חשמלי לדלת.

מי מבצע החלפת מנעול חשמלי?

כל החלפת מנעול מבוצעת על ידי מנעולן, ואדרבא ואדרבא כאשר מדובר במנעול חשמלי. יש צורך להחליף את המנעול בצורה פיזית ויש גם לבצע את החיווט המתאים. ובמקביל נרצה לשמור על התקנה אסתטית והתקנה נכונה המעניקה למערכת עמידות לאורך זמן. ואם מדברים על מחיר החלפת מנעול חשמלי, המקצועיות של המנעולן גם כן תשפיע על העלויות. אולי תוכלו למצוא מישהו שיחליף עבורכם בזול, אך אם אינו מנעולן יתכן שבטווח הארוך תסבלו מיותר בעיות וזה יעלה לכם יותר. צריך לדעת כיצד לחבר את המנעולן החשמלי לחשמל ולמנגנוני השליטה, כמו למשל הקודן.

קשה להסביר כיצד מבצעת החלפת מנעול חשמלי לדלת, זאת מכיוון שישנם סוגים שונים של מנעולים. אך באופן כללי מדובר בתהליך שבו מוציאים את המנעול התקול ומחליפים אותו בחדש. שימו לב כי יתכנו גם מקרים בהם המנעול תקין, אך ישנה בעיה אחרת המונעת ממנו להיפתח. למשל אולי זו רק בעיה בחיווט החשמלי, במקרה שכזה יתכן כי ניתן לבצע תיקון מנעול חשמלי.

מחיר החלפת מנעול חשמלי

מחיר החלפת מנעול חשמלי עשוי לנוע בטווח של 300-400 שקלים. אך ישנם גורמים שונים העלולים להשפיע על המחיר. וכמו תמיד מדובר על עלות של עבודה ועלות של חלפים. ישנם סוגים שונים של מנעולים חשמליים, וגם המחירים שלהם שונים. אם אתם זקוקים להחלפת מנעול חשמלי, יש לבדוק איזה מנעול מתאים ואיזה מנעול מומלץ.

עוד דבר שיכול להשפיע על העלות של החלפת מנעול חשמלי לדלת הוא המועד בו מתבצעת העבודה. אם מדובר במקרה חירום והזמנתם מנעולן בדחיפות בשעות הלילה או סוף השבוע, מקובל לגבות תעריף יותר גבוה עבור השירות.

זכרו שתמיד טוב לבצע השוואות מחירים ולחסוך, אך אין זה אומר שיש לעשות זאת על חשבון האיכות של העבודה.

היתרונות של מנעול חשמלי

מנעולים חשמליים מאפשרים לכם לפתוח ללא צורך במפתח, דבר שיכול להיות יתרון במצבים מסוימים. למשל כאשר לא רוצים לתת לעוזרת מפתחות או חוששים שהילדים יאבדו את המפתחות. כמו כן מנעולים חשמליים יכולים להיות חלק ממערכות חכמות המאפשרות שליטה ובקרה על הכניסות ועל היציאות.

כיום אנו רואים יותר ויותר שימוש במנעולים חשמליים. אנו יכולים למצוא אותם בבתי ספר ומוסדות חינוך, בתי חולים ומשרדי ממשלה, חניונים פרטיים, עסקים, משרדים, מפעילים ועוד.

החלפת מנעול חשמלי - יוסי המנעולן

זקוקים להחלפת מנעול חשמלי בבית או בעסק? פנו אל יוסי המנעולן. אם תרצו לחסוך במחיר, אך לא להתפשר על האיכות והשירות, יוסי הוא האיש שאליו צריך לפנות. יוסי מעניק שירותי מנעולנות בכל אזור המרכז ויש לו לקוחות רבים, פרטיים ועסקיים, היכולים להמליץ על שירותיו.

יוסי הוא מנעולן מוסמך ובעל ותק של שנים, והוא האיש המתאים לבצע החלפת מנעול חשמלי בדלת. הוא מקפיד על הסטנדרטים המקצועיים וביצוע עבודה איכותית. הוא מעניק לכם שירות נפלא ומעניק אחריות על העבודה.

במידה וישנה תקלה הזקוקה לפתרון דחוף, יוסי מעניק לכם שירות 24 שעות ביממה. אם יש לכם בעיה בכניסה למפעל או במנעול החשמלי של הבית ואתם זקוקים לפתרון דחוף - ניתן לפנות אל יוסי ולהזמין החלפת מנעול חשמלי 24 שעות ביממה.