יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת מנעול לבית חדש

שירות תיקון והחלפת מנעולים לדירות ובתים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת מנעול לבית חדש מנעול לבית חדש police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק להחלפת מנעול לבית חדש?

כניסה לבית חדש היא תמיד דבר מרגש שיש בו סגירת מעגלים והתחלה של משהו חדש בחיים. אם זו דירה שכורה, או עוד יותר טוב כאשר זה בית חדש בבעלותכם. עכשיו תוכלו להתחיל לעצב את הבית לפי רצונכם, לשים את העציצים ואם יש גינה אז גם לטפח גינה. זוהי הפינה האינטימית שלכם ושל בני משפחתכם ומגיע לכם ליהנות ממנה. אבל בין כל הדברים שעליכם לעשות זה לשקול החלפת מנעול לבית חדש.

למה צריך לבצע החלפת מנעול לבית חדש?

כאשר הקבלן מעניק לכם את מפתחות הדירה זהו רגע מרגש מאוד. אבל כאשר חושבים על זה אינכם יכולים לדעת אצל מי מהאנשים המעורבים בפרויקט עברו המפתחות עד שנמסרו לידיכם. אלו הם אנשים זרים שאינכם מכירים ואינכם יכולים לסמוך עליהם, אולי מישהו מהם שכפל את המפתחות והעבירו לידיים זרות? אותו הדבר ניתן להגיד כאשר מדובר בדירה שכורה או דירה מיד שנייה - המפתחות עברו ידיים רבות ואינכם יודעים האם למישהו זר יש מפתח של הבית. מסיבה זו יש צורך לבצע החלפת מנעול לבית חדש.

החלפת מנעול לבית חדש היא בעצם החלפת הצילינדר, פעולה זולה יותר מאשר החלפת כל המנעול. למעשה אין סיבה להחליף את כל מנגנון הנעילה וכאשר אנו אומרים החלפת מנעול לבית חדש אנו מתכוונים להחלפת הצילינדר.

החלפת הצילינדר מבטיחה לכם שאף אחד אחר לא יוכל להיכנס לביתכם. עם הצילינדר מגיעים מפתחות חדשים והם מבטלים את המפתחות הישנם. גם במידה ולמישהו ישנו העתק של המפתחות הישנים אין בהם שום שימוש, בטח שלא יוכלו לפתוח את דלת ביתכם בעזרתם.

כאשר אתם מזמינים מנעולן לצורך החלפת מנעול לבית חדש, חשוב מאוד שתשימו לב שהוא מביא את הצילינדר החדש באריזה סגורה אשר נפתחת אל מול עינכם אל מנת לוודא שהמפתחות לא שוכפלו. זהו רק אמצעי זהירות נוסף.

כמו כן אם אתם כבר עושים החלפת מנעול לבית חדש, אנו ממליצים לכם להשקיע מעט יותר ברכישת צילינדר נגד פריצה שקטה. צילינדר נגד פריצה שקטה כולל מנגנוני הגנה מיוחדים אשר אינם מאפשרים לגנבים לבצע פריצה בשיטת הדגדוג.

החלפת מנעול לבית חדש אצל יוסי המנעולן

אם אתם נזקקים להחלפת מנעול לבית חדש אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מוסמך ומנוסה אשר מבצע את כל עבודות המנעולנות. אצלו תוכלו לבצע החלפת מנעול לבית חדש, כמו גם התקנת צילינדר נגד פריצה. יוסי מעניק לכם אחריות על העבודה וגם בעתיד תוכלו לפנות אליו לצורך טיפול בכל בעיה מתחום המנעולנות אשר עשויה לצוץ בבית או ברכב.

יוסי המנעולן הוא בעל אישור מטעם משטרת ישראל (תעודת יושר) ועליו אתם יכולים לסמוך כאשר אתם צריכים החלפת מנעול לבית חדש או כל סוג של עבודה אחרת.