יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת מנעול לדלת עץ

שירות החלפת כל סוגי המנעולים - פלדלת, רב בריח, מולטילוק

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת מנעול לדלת עץ החלפת מנעול דלת עץ police-tag
050-5757-888

החלפת מנעול לדלת עץ באלו מקרים?

בתים רבים בישראל עושים שימוש בדלתות עץ. לעץ יש מראה יפה והוא גם חזק כאשר משתמשים בעץ מלא. דלתות עץ הן דלתות יפות ונעימות ובעלות אמירה עיצובית חזקה. אך דלתות בנוסף ליופי צריכות לספק לנו גם ביטחון ולכן יש צורך בהתקנת מנעול לדלת עץ. כך תקבלו דלת שהיא גם יפה וגם עונה על צורכי הביטחון שלכם.

מנעול לדלת עץ

כאשר אתם נזקקים להחלפת מנעול לדלת עץ, פנו אך ורק למנעולן מוסמך ומיומן בעבודה זו. כאשר אתם מתקינים מנעול לדלת עץ, חשוב שהוא יותקן נכון. רק מנעולן מקצועי יכול להבטיח לכם את זה. רק הוא יודע להתקין את המנעול בצורה הנכונה, ומבלי לגרום נזק אסתטי לדלת. יש לו את הידע ואת כלי העבודה המתאימים לעבודה זו. אל תחפשו הרפתקאות וניסיונות לחסוך במחיר של החלפת מנעול לדלת עץ. מנעולן מקצועי גובה את המחיר המקובל וזהו אינו מחיר יקר, לכן באמת מיותר לעבוד עם חובבנים. חבל לעשות זאת לאחר שהשקעתם את מיטב כספכם בדלת עץ מעוצבת.

החלפת מנעול לדלת עץ אצל יוסי מנעולים

אם אתם נזקקים להתקנת מנעול לדלת עץ, או החלפת מנעול, פנו ליוסי מנעולים. הרשו לנו לתת לכם כמה סיבות טובות מדוע התקנת מנעול לדלת עושים אצל יוסי:

מחיר - מחיר זול הוא בדרך כלל הגורם בגללו אנשים מתפתים לעבוד עם חובבנים. אבל מנעולן מקצועי גובה מחירים שפויים ובאמת שאין סיבה להרפתקאות עם חובבנים.

מנעולן מוסמך - יוסי מנעולים הוא מנעולן אשר למד את המקצוע בקורס רציני ומסודר. הוא לא מאלתר אלא עובד לפי שיטות וסטנדרטים מקובלים.

ניסיון - הניסיון הרב של יוסי מאפשר לו להתמודד עם כל עבודה בקלות ובמהירות, מהתקנת מנעול לדלת עץ ועד פריצת רכבים וקיצור דלתות ממ“ד.

אחריות - עבודה עם מנעולן מקצועי היא עבודה עם אחריות. במידה שיתגלו בעיות, דבר בסבירות נמוכה, יש לכם כתובת לפנות אליה. גם המנעולים עצמם מגיעים עם אחריות, אך היא אינה תקפה אם תנסו לעשות את העבודה בעצמכם.

אישור משטרת ישראל - חשוב מאוד, כאשר מזמינים מנעולן לצורך התקנת מנעול לדלת עץ, לוודא שיש לו אישור מטעם משטרת ישראל. זה מבטיח את השקט הנפשי שלכם כאשר אתם מפקידים בידיו התקנת מנעול לדלת עץ.

זמינות גבוהה - כאשר אתם עובדים עם מנעולן חשוב שזה יהיה מנעולן המעניק שירות 24/7. אמנם התקנת מנעול לדלת אינה מוגדרת כפעולה בהולה וניתן לעשות אותה במהלך שעות העבודה הרגילות. אך ישנם מקרים אחרים, כמו צורך בפריצת דלתות, אשר אינם סובלים דיחוי. לכן תמיד מוטב להיות בקשר עם מנעולן המעניק שירות בכל יום ובכל שעה, כולל ימי שבת וחג.
במידה ואתם זקוקים להחלפת מנעול רב בריח כנסו ללינק - החלפת מנעול רב בריח