יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת מנעול מגנטי

שירות תיקון והחלפת מנעול מגנטי פנדור לדלתות פנים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת מנעול מגנטי החלפת מנעול מגנטי פנדור
050-5757-888

מתי נזדקק להחלפת מנעול מגנטי?

מנעול מגנטי לדלת פנים הוא מנעול מקובל ופופולרי לדלתות פנים ורבים בוחרים בהתקנת מנעול מגנטי, מנעול אמין ובעל יתרונות רבים. הוא מצטיין וידוע בעיקר בפעולתו השקטה. אך כמו כל מנעול לפעמים צריך לבצע החלפת מנעול מגנטי וזה אופייני בעיקר לדלתות פנדור. במידה ואתם נזקקים לבצע החלפת מנעול מגנטי מומלץ לבצע זאת באמצעות מנעולן מוסמך על מנת להבטיח התקנה נכונה ומושלמת אשר תאפשר לכם ליהנות מהמנעול לטווח ארוך.

איננו ממליצים לנסות לעשות החלפת מנעול מגנטי בעצמכם, אך במידה והחלטתם לנסות את מזלכם תוכלו להיעזר במדריך שלנו.

מדריך להחלפת מנעול מגנטי

לצורך החלפת מנעול מגנטי לדלתות של חברת פנדור תזקקו לדברים הבאים: מברג פיליפס (רצוי מברגה חשמלית); מנעול מגנטי חדש; מפתח אלן והרבה אופטימיות.

בשלב הראשון יש להסיר את הרוזטות. הרוזטות הן אותו מגן מתכת המכסה את המנעול. כאשר מדובר ברוזטות עגולות בדרך כלל ניתן להסירן באמצעות סיבוב כנגד כיוון השעון. כאשר מדובר ברוזטות מרובעות הן בדרך כלל מקובעות באמצעות בורג קטן שאותו יש לשחרר. הבורג נמצא בתחתית והוא דורש שימוש במפתח אלן.

לאחר שהוצאתם את הרוזטות אתם יכולים לראות את הברגים המקבעים את הידית לדלת ויש להבריגם החוצה. אלו הם ברגים רגילים אך ישנו בורג נוסף מתחת לידית אשר גם כן דורש מפתח אלן לפתיחתו. לאחר ששחררתם את כל הברגים תוכלו לשלוף החוצה את הידית. זהו שלב הכרחי לצורך החלפת מנעול מגנטי.

בשלב השלישי יש להוציא את הברגים המקבעים את מנגנון הנעילה. אלו הם הברגים הנמצאים בצד הדלת ואליהם יש לכם גישה רק כאשר הדלת פתוחה. מדובר בשני ברגים, לאחר הסרתם תוכלו לשלוף החוצה את המנעול בקלי קלות. אתם בחצי הדרך להחלפת מנעול מגנטי.

לאחר השלב השלישי, כאשר המנעול הישן נמצא בחוץ, תוכלו להכניס את המנעול החדש ולהרכיב הכל בחזרה בסדר פעולות הפוך - להחזיר את שני הברגים המקבעים את מנגנון הנעילה; להחזיר את הידית למקומה ולסגור עם מפתח אלן; להבריג את הברגים שמתחת לרוזטה ולהחזיר את הרוזטה למקומה.

הערה חשובה: התהליך המתואר הוא תהליך סטנדרטי של החלפת מנעול מגנטי, אך בהחלט יתכנו דגמים של דלתות בהם ישנו מבנה קצת שונה אך עדיין שלבי העבודה העקרוניים הם אותו הדבר.

החלפת מנעול מגנטי לדלתות פנדור אצל יוסי המנעולן

אם אתם נזקקים להחלפת מנעול מגנטי לדלת פנדור מוטב לכם לפנות ישר ליוסי המנעולן ולקבל שירות מקצועי ואמין. נכון שהחלפת מנעול מגנטי של חברת פנדור אינה נחשבת לדבר מסובך, אך לא לכולם יש את כלי העבודה המתאימים ולא כולם יודעים להקפיד על הפן האסתטי של העבודה. החלפת מנעול מגנטי היא אינה עבודה יקרה ולכן מוטב לכם לפנות אל מנעולן מקצועי אשר יבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ואף יעניק לכם אחריות על העבודה.

כמה דברים על המנעול המגנטי

לפני שנדבר על החלפת מנעול מגנטי בוא נסביר כמה דברים על המנעול המגנטי. בוודאי שמתם לב שבכל דלת מותקן מנעול בעל לשונית המשמשת לטריקת הדלת. ישנן דלתות בהן יש ידית חופשית בעזרתה ניתן לשלוט על הלשונית וישנן דלתות בעלות ידית קבועה בהן יש צורך במפתח. במנעול מגנטי הלשונית בעצם ממלאת תפקיד של בריח. היא אינה עובדת בצורה קפיצית אלא בצורה מגנטית. בחלק הנגדי המותקן במשקוף ישנו מגנט (זוויתן מגנטי) המושך אליו את הלשונית וכך מתבצעת טריקת הדלת. נעילה ושחרור נעילה יכולים להתבצע באמצעות מפתחות או באמצעות לחיצה על כפתור במקרה שבו מדובר במנעול תפוס פנוי (שהוא סוג של מנעול מגנטי).

אם יש לכם בעיה במנעול אתם יכולים להתקשר ליוסי המנעולן ולהזמין החלפת מנעול מגנטי. אך שימו לב, לא כל בעיה משמעותה צורך בהחלפת מנעול מגנטי. חייבת להיות התאמה בין גובה הלשונית לבין גובה החלק הנגדי המותקן במשקוף. במקרה של מנעולים מגנטים אין סטנדרט אחיד והלשונית יכולה להיות בחלקה העליון, אמצעי או בתחתית המנעול. אם החלק הנגדי אינו תואם למיקום הלשונית המגנט לא יעשה את העבודה והדלת לא תיסגר. אם זוהי הבעיה המנעולן יזיז את החלק הנגדי, אך אין כאן צורך בהחלפת מנעול מגנטי. לרוב, תקלות במנעול המגנטי קורות בעיר הגדולה תל אביב. לכן, מנעולן 24/7 תל אביב הוא האיש הנכון לתת טיפול מיידי.

כיצד מתבצעת החלפת מנעול מגנטי

אם תרצו לנסות לעשות זאת בעצמכם, להלן ההוראות כיצד תוכלו לבצע זאת:

1. השלב הראשון בהחלפת מנעול מגנטי הוא הסרת הרוזטות, אלו אשר נמצאות בידית ובמנגנון הנעילה. ישנן רוזטות אשר ניתן להסיר בסיבוב (רוזטות עגולות) וישנן רוזטות בהן נדרש מפתח אלן. בעזרת מפתח האלן יש לשחרר את הבורג המסתתר בתחתית הרוזטה.

2. בשלב הבא יש לשחרר את הברגים. ישנם כמה ברגים בהיקף הידית שיש לשחרר, משני צידי הדלת וגם את הבורג הנמצא מתחת לידית.

3. בשלב השלישי של נסיר את המנעול הקיים. יש לשחרר את שני הברגים בצד הדלת ואז ניתן לשלוף אותו בקלות.

4. לאחר שהוצאנו את המנעול הקיים נוכל להכניס את החדש וכך לבצע החלפת מנעול מגנטי. כל עוד מדובר באותו הדגם (כלומר בעל מידות זהות) אין שום בעיה חריגה.

5. החזירו את כל הברגים בסדר פעולות הפוך.

לא מומלץ לעשות זאת בעצמכם, מוטב לפנות למנעולן מקצועי. כפי שכבר אמרנו חייבת להיות התאמה מושלמת בין גובה הזוויתן המגנטי לבין הלשונית; לא בכל מנעול מגנטי הלשון נמצאת באותה הנקודה ולכן יתכן שצריך להזיז גם את החלק הנגדי ממקומו. אל תסתבכו עם זה - אם אתם רוצים התקנה מהירה, זולה, אסתטית וגם לקבל אחריות על העבודה פשוט מתקשרים ליוסי המנעולן ומזמינים שירות של החלפת מנעול מגנטי.

התקנת מנעול מגנטי

יוסי המנעולן מבצע לא רק החלפת מנעול מגנטי אלא גם התקנת מנעול מגנטי בדלת. מנעול מגנטי הוא מנעול נסתר והתקנתו דרושת לפעמים חיתוך בדלת. יוסי המנעולן מבצע זאת באיכות ומקצועיות. מנעול מגנטי הוא מנעול שקט וניתן להתקין אותו עם מנגנון של תפוס פנוי, דבר המבטל את הצורך במפתח. מנעול מגנטי הוא פתרון מעולה לחדרי שירותים וחדרי פנים. ניתן למצוא אותו גם בבתים פרטיים וגם במשרדים ומקומות ציבוריים.

החלפת מנעול אצל יוסי

מגיע לכם לקבל שירות טוב ומקצועי ולכן אם אתם נזקקים להחלפת מנעול מגנטי תמיד מוטב לכם לפנות ליוסי המנעולן. יוסי מעניק שירות מסור ללקוחותיו בכל אזור המרכז אשר נהנים כבר שנים משירותי המקצועיים. הצטרפו גם אתם לקהל הלקוחות המרוצה. התקשרו עכשיו ליוסי המנעולן 050-575-7888

מתי צריכים להזמין מנעולן לצורך החלפת מנעול מגנטי פנדור?

מנעול מגנטי הוא סוג של מנעול מאוד פופולרי בדלתות פנים ותוכלו למצוא אותו בבתים רבים. הוא מכונה מנעול מגנטי בגלל שהוא עובד בעזרת מגנט. בעוד במנעול רגיל ישנו קפיץ הדוחף את הלשונית, כאן ישנו מגנט במשקוף אשר מושך את הלשונית. הנעילה והפתיחה יכולה להתבצע באמצעות מפתח או באמצעות כפתור לחיצה (במנעולי תפוס-פנוי). התוצאה היא מנעול שקט יותר לבית ועמיד לאורך זמן. כמו כל מנעול הוא עשוי להתקלקל ואז אתם צריכים להזמין מנעולן לצורך החלפת מנעול מגנטי פנדור.

דלתות פנדור ידועות באיכותן הגבוהה והן אינן דלתות זולות, לכן כאשר אתם מחפשים מישהו לצורך ביצוע החלפת מנעול מגנטי פנדור חשוב שתבחרו אותו בקפידה ולא תיקחו כל חובבן. אתם לא רוצים שייגרם שום נזק לדלת בעת החלפת מנעול מגנטי פנדור ולכן תרצו לעבוד אך ורק עם מי שהוסמך לכך ושיש לו את הניסיון הדרוש. אם הדלת תקועה ולא נפתחת או אם משהו אחר השתבש בפעולת המנעול, התקשרו ליוסי המנעולן והזמינו שירות של החלפת מנעול מגנטי פנדור. כך תהיו בטוחים שגם תקבלו תיקון איכותי וגם לא תהיה שום פגיעה במראה האסתטי של הדלת.

החלפת מנעול - למה דווקא יוסי

אם התקלקל לכם המנעול ויש להחליפו, מומלץ מאוד לעשות זאת אצל יוסי המנעולן. כאשר אתם פונים ליוסי המנעולן ומזמינים החלפת מנעול מגנטי פנדור, אתם יכולים להיות בטוחים בכמה דברים - יוסי הוא מנעולן מוסמך אשר למד את המקצוע ויודע מה לעשות ואיך לעשות, ואפילו יודע מה לא לעשות. הדבר השני שאתם יכולים להיות בטוחים הוא בניסיון של יוסי; יוסי ביצע אינספור פעמים החלפת מנעול מגנטי פנדור והוא ממש יכול לעשות זאת בעיניים עצומות.

אך זה עוד לא הכל! ליוסי המנעולן יש אישור מטעם משטרת ישראל (תעודת יושר) ואתם יכולים לסמוך עליו שהוא אדם ישר אשר יבצע את העבודה ולא ינסה לעשות לכם כל מיני פולישטיקים, או טריקים על מנת לגבות מכם כספים בצורה לא מוצדקת.

אצל יוסי תקבלו לא רק החלפת מנעול מגנטי פנדור אלא גם התקנת מנעול מגנטי. אם יש לכם מנעול מיושן הזמינו את יוסי והוא יתקין עבורכם מנעול מגנטי שקט ואמין. למעשה אצל יוסי תוכלו לקבל את כל שירותי המנעולנות הכוללים: פריצת לבית ולרכב; תיקוני דלתות פנים וחוץ; התקנת אמצעים נגד פריצה; שירות לכספות ועוד מגוון שירותים לבית, לרכב ולעסק.

אצל יוסי תוכלו לקבל שירות 24 שעות ביממה, להחלפת מנעול מגנטי פנדור או לצורך תיקון של כל בעיה אחרת בתחום המנעולנות. אם נתקעה לכם דלת השירותים כאשר הגיעו אורחים לשבת, אל דאגה, יוסי יגיע במהירות ויבצע עבורכם החלפת מנעול מגנטי פנדור ללא גרימת שום נזק לדלת. אצל יוסי תקבלו גם מחירים הוגנים וזולים.

תיקון דלת מגנט

בבתים רבים תוכלו למצוא היום דלתות עם מנעול מגנטי, או כפי שאנשים אומרים דלת מגנט. וכאשר הדלת הזו מתקלקלת יש להזמין מנעולן לצורך תיקון דלת מגנט. אם אתם סוגרים את הדלת והיא אינה נצמדת למקומה, אז ישנה בעיה בדלת אשר דורשת תיקון. הבעיה בדלת מגנט יכול להתבטא בצורות שונות, ובהחלט יתכן שבגלל הבעיה במנגנון אתם לא יכולים לפתוח את הדלת. במאמר זה נסביר על מהו מנעול מגנטי ועל תיקון דלתות עם מנעול מגנטי.

הכירו את המנעול המגנטי

מנעול מגנטי הוא מנעול שונה ממנעולים רגילים והיום הוא שכח מאוד בדלתות פנים. בדרך כך יש במנעול לשונית קפיצית אשר בולטת החוצה ונכנסת לתוך חריץ במשקוף כאשר אתם סוגרים את הדלת. ובאמצעות הורדת הידית, או סיבובה בדגמים מסוימים, אתם מושכים את הלשונית הקפיצית והדלת נפתחת. מנעול מגנטי עובד אחרת. הוא אינו דורש חריץ במשקוף ואיו לו לשונית אשר בולטת. הסגירה נעשית באמצעות הצמדת של שני מגנטים, אחד במשקוף ואחד בדלת. מנגנון מגנטי הוא יותר שקט ויש האומרים שגם יותר בטיחותי, אך לפעמים הוא גם יכול להתקלקל. במידה ויש לכם בעיה הזמינו מנעולן לתיקון דלת מגנט.

מדוע צריך תיקון דלת מגנט?

מה הסיבה שיום אחד הדלת מתקלקלת ואז אתם צריכים להזמין מנעולן לצורך תיקון דלת מגנט? ובכן יכולות להיות סיבות שונות. הסיבה הראשונה וככל הנראה השכיחה ביותר היא בלאי. השוק מוצף היום במוצרים זולים, ומתוך חוסר מודעות אנשים בוחרים את המוצרים הזולים אשר אינם עשויים מחומרים איכותיים והם סובלים מבלי מהיר. אם השקעתם במנעול מגנטי קצת יותר אמין הוא יחזיק מעמד יותר זמן ותצטרכו פחות את השירות של תיקון דלת מגנט.

יתכנו גם סיבות אחרות מדוע הדלת אינה מתפקדת כראוי ואינה נסגרת. למשל אם הדלת רחוקה מידי מהמשקוף או שהדלת יצאה מאיזון. אם יש לכם בעיה בדלת מגנט, אל תהיו מוטרדים יותר מידי, הזמינו מנעולן. המנעולן יבדוק מה הבעיה ויבצע תיקון דלת מגנט.

למי לפנות?

הדלת לא מתפקדת כמו פעם? לא מצליחים לסגור או לפתוח? כנראה שיש לכם בעיה במנעול המגנטי.

אם אתם זקוקים לתיקון דלת מגנט, יש לפנות למנעולן מקצועי. מנעולן אשר למד את המקצוע, קיבל תעודה המעידה על כך. מנעולן אשר עובד כבר כמה שנים במקצוע ויש לו את הניסיון הדרוש. תיקון דלת מגנט אינו נחשב לפעולה מסובכת, אך מצד שני אף פעם אין לזלזל וחשוב לבחור באיש מקצוע אשר יודע מה הוא עושה ומקפיד על קטנות כגדולות. לפעמים תיקון דלת מגנט דורש גם את פריצת הדלת ובהחלט חשוב להיות זהירים על מנת לא לגרום לשום נזק אסתטי לדלת או למשקוף.

כמו כן חושב שתזכרו שהיום אתם זקוקים לתיקון דלת מגנט, ומחר זה יכול להיות דבר מורכב כמו פריצה לרכב או החלפת מנגנון דלת פלדלת. לכן חשוב שתבססו קשר עם מנעולן אמין אשר יעמוד לשירותכם ויפתור עבורכם את כל הבעיות, אלו אשר אתם מתמודדים איתן עכשיו, ואלו אשר אתם עשויים להתמודד איתן בעתיד.

אם אם זקוקים לתיקון דלת מגנט, פנו ליוסי המנעולן ותקבלו שירות מעולה. שירות מקצועי הוא אחד הדברים החשובים ביותר. יוסי הוא מנעולן אשר עוסק במקצוע במשך שנים ועליו אתם יכולים לסמוך, עבור תיקון דלת מגנט ועבור כל בעיה אחרת שבה תיתקלו. יוסי תמיד זמין ומגיע מהר לפתור כל בעיה. יוסי מתקן את כל סוגי הדלתות.

תיקון מנעול מגנטי לדלת פנים

מנעול מגנטי הוא דבר חדש יחסית, אך הוא הפך להיות אחד המנעולים השכיחים ביותר עבור דלתות הפנים. ובאופו טבעי כאשר ישנן דלתות רבות בהם מותקן מנעול מגנטי, כך גם נולד הצורך בתיקון מנעול מגנטי לדלת פנים.

מנעול מגנטי אנו יכולים למצוא לא רק בבתי מגורים, אלא גם בבתי מלון, מוסדות ציבור, בנייני משרדים, חדרים של בית מלון, בתי אבות ודיור מוגן ועוד.

לפני שנדבר על תיקון מנעול מגנטי, כדאי להדגיש מהו מנעול מגנטי. בטרם הופעת המנעולים המגנטיים כל דלתות הפנים נסגרו באמצעות לשונית קפיצית, דבר אשר הפך את סגירת הדלת לרועשת במידה מסוימת. המנעולים המגנטיים החליפו את אותה הלשונית בשני מגנטים המאפשרים סגירה עדינה ושקטה. מנעול מגנטי מזוהה מאוד עם מנעול תפוס-פנוי שהוא אחד הסוגים של מנעולים מגנטיים אשר בדרך כלל נמצא בחדרי שירותים. אך ישנם גם מנעולי מפתח אפס ומנעולי צילינדר אשר עובדים עם מגנט.

מתי נזקק לתיקון מנעול מגנטי?

בכל פעם שיש משהו שאינו תקין יש צורך בתיקון מנעול מגנטי לדלת פנים. הבעיות במנעול מגנטי יכולות להיות שונות. לעתים תיקון מנעול מגנטי נדרש בגלל שיש בעיה במנגנון הנעילה או שיש צורך בהחלפת המנעול הנגדי, אך באותה המידה הבעיה יכולה להיות תוצאה של דלת שאינה מכוונת ואינה מסונכרנת עם המגנט. לא משנה מה הבעיה, פשוט מתקשרים ליוסי המנעולן והוא מבצע תיקון מנעול מגנטי לדלת פנים. בהתאם לתקלה, לפעמים יש צורך בהחלפת המנעול ולפעמים רק החלפת המנעול הנגדי או כיוון הדלת.

כיצד מתבצע תיקון מנעול מגנטי?

במידה ויש צורך לבצע החלפת המנעול, המנעולן יסיר את מגן המתכת של המנעול, ישלוף החוצה את הברגים ואז הוא יוכל להוציא את המנעול התקול ולהחליפו בחדש. לאחר שהסתיים תיקון מנעול מגנטי לדלת פנים המנעולן יכול להבריג את הברגים ולכסות בחזרה עם מגן המתכת.

במידה ואתם זקוקים לתיקון מנעול מגנטי לדלת פנים, התקשרו ליוסי המנעולן ותקבלו שירות תיקונים מהיר ואחראי. יוסי עומד לשירותכם בכל בעיה, מתיקון מנעול מגנטי ועד קיצור דלתות ממ“ד. טוב שיש מישהו שאפשר לסמוך עליו.