יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת מנעול מולטילוק

שירות החלפת מנעולים של חברת מולטילוק

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת מנעול מולטילוק החלפת מנעול לדלת מולטילוק police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק להחלפת מנעול מולטילוק?

מנעולי מולטילוק הם מנעולים המיוצרים בישראל ובהחלט יכולים להיות מקור לגאווה בזכות איכותם הגבוהה. אך גם מנעולים טובים ואיכותיים סובלים מבלאי, כמובן שפחות ממנעולים באיכות הירודה, אך בהחלט ישנם מקרים בהם ישנו צורך בהחלפת מנעול מולטילוק. אז מה מיוחד במנעולי מולטילוק ומי מוסמך לבצע החלפת מנעול מולטילוק?

מנעולי מולטילוק

אז לפני שנדבר על החלפת מנעול מולטילוק, חשוב שנדע במה מדובר. מנעולי מולטילוק הם מנעולים רב בריחיים השומרים על הדלת. הבריחים החזקים חודרים לעומק המשקוף ומעגנים את הדלת היטב. מנעולי מולטילוק עושים שימוש ב 4 בריחים, דבר המקשה מאוד על הפורצים אשר מנסים לפרוץ את הדלת באמצעות הפעלת כוח.

לא כל הגנבים משתמשים בכוח וכלים כבדים על מנת לאלץ את הדלת להיפתח; ישנים גנבים אשר מנסים להשיג בערמה את המפתחות שלכם ולשכפל אותם על מנת לבצע פריצה במועד מאוחר יותר. אך מסתבר ששכפול מפתחות מולטילוק הוא אינו פשוט. לא כל מנעולן יכול לבצע שכפול של של המפתחות, רק אלו אשר הוסמכו על ידי חברת מולטילוק. כמו כן לבעל הדירה ישנו כרטיס מגנטי מיוחד אותו יש להציג כאשר משכפלים את המפתחות. המשמעות של זה היא שלא ניתן לשכפל את המפתחות ללא הכרטיס, כלומר גם אם הגנב הצליח להשיג את המפתחות שלכם בצורה מתוחכמת, הוא עדיין לא יכול לבצע שכפול.

מנעולי מולטילוק מגיעים עם צילינדרים מתקדמים הכוללים מערכות שונות נגד פריצה. יש בהם מערכת פינים טלקסופיים המגינה עליהם מהקפצת פינים ושיטות דגדוג, כמו גם הגנה מפני קידוח.

על ידי מי מתבצעת החלפת מנעול מולטילוק?

החלפת מנעול מולטילוק חייבת להתבצע אך ורק על ידי מנעולן מוסמך ומנוסה אשר הוסמך על ידי חברת מולטילוק לתת שירות לדלתות אלו. מולטילוק הוא שם המותג, אך למעשה ישנם דגמים שונים ומי שרוצה לבצע החלפת מנעול מולטילוק חייב להכיר את הדגמים השונים ואת המבנה של כל אחד מהם.

אם אתם נזקקים להחלפת מנעול מולטילוק, פנו ליוסי מנעולים שיבצע עבורכם את העבודה. יוסי הוא מנעולן מוסמך ובעל ניסיון רב, יש לו תעודת יושר מטעם משטרת ישראל והוא גובה מחירים נוחים ומעניק אחריות על עבודתו.
לחברת מולטילוק קיימים סוגים שונים של מוצרים ובניהם צילינדרים בעלי כרטיס בקרת שכפול. למידע נוסף, כנסו ללינק - החלפת צילינדר מולטילוק