יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת מנעול רב בריח

שירות החלפת מנעולים לדלתות רב בריח ופלדלת

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת מנעול רב בריח מנעול רב בריח police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק להחלפת מנעול רב בריח?

מנעול רב בריח נחשב לאחד ממותגי העל של התעשייה הישראלית. מלבד מנעולים חברת רב בריח מייצרת גם דלתות פלדלת ועוד מוצרים רבים בתחום הביטחון. מוצריה מייצגים חדשנות טכנולוגית ואמינות וניתן למצוא אותם בבתים רבים בישראל. מנעול רב בריח וצילינדר רב בריח נחשבים למוצרים איכותיים המעניקים ביטחון רב. הם אינם קלים לפריצה ובמקרים רבים הפורצים יעדיפו לוותר ולחפש אחר קרבן אחר שאינו עושה שימוש במנעול רב בריח. בתים רבים בישראל עושים שימוש במנעול רב בריח.

מנעול רב בריח

בתים רבים בישראל עושים שימוש במנעול רב בריח ולכן ישנם גם רבים הנזקקים להחלפת צילינדר רב בריח. אך מתי בעצם אנו נזקקים להחלפת מנעול?

דירה שכורה - כאשר אתם נכנסים לגור בדירה שכורה אתם מקבלים מבעל הבית צרור מפתחות ובגמר תקופת השכירות תחזירו אותו לבעל הבית. כך היה גם עם הדיירים שהיו שם לפניכם ואלו שהיו לפני ולפני ולפני…. כלומר המפתחות עברו ידיים רבות של זרים. אתם לא יודעים מי הם ואתם לא יכולים לסמוך עליהם. איך תישנו בלילה עם המחשבה שאולי מישהו עדיין מחזיק מפתח משוכפל של דלת הרב בריח שלכם? לכן בשביל השקט הנפשי שלכם מוטב עם הכניסה לדירה להזמין מנעולן להחלפת מנעול רב בריח. אין צורך להחליף את כל המנגנון או הדלת, זוהי פעולה יקרה ומורכבת. אך מנעולן יכול להחליף לכם בקלות את המנעול וזה אפילו לא עולה הרבה. זה שווה בשביל השקט הנפשי שלכם.

איבוד מפתחות - לפעמים אנו נקלעים למצב בו איבדנו את צרור המפתחות. מנעול רב בריח מגיע עם כרטיס מגנטי בעזרתן ניתן לשכפל מפתחות. במידה ויש לכם מפתח ספייר במקום בטוח אז תוכלו לגשת אל המנעולן ולהזמין שכפול מפתחות עבור מנעול רב בריח. אך שימו לב! במידה וישנו חשש שצרור המפתחות יתגלגל לידיים הלא נכונות, למשל במקרה שמישהו הבחין שנפלו לכם המפתחות ועקב אחריכם בשביל לראות היכן אתם גרים - חובה להחליף מנעול רב בריח.

תקלות - מנעול רב בריח והצילינדר שלו נחשבים למוצרים איכותיים. בניגוד למוצרים זולים מסין, מנעולים אלו אינם מתקלקלים בקלות אך תקלות בהחלט יתכנו ולפעמים בגלל תקלה צריך להחליף מנעול רב בריח.

ניסיונות פריצה - ישנם מקרים בהם גנבים מנסים לפרוץ את מנעול הרב בריח. אחת השיטות היא קידוח הצילינדר. קידוח צילינדר רב בריח הוא לא דבר פשוט וסביר להניח שהגנבים רק ישחיתו אותו אבל לא יצליחו להיכנס פנימה. במקרה כזה תצטרכו גם כן להחליף צילינדר בהנחה שלא נגרם נזק נוסף.

מנעולן רב בריח

לפעמים אנו נזקקים לתיקון ותחזוקה של הדלת, לפעמים החלפת מנעול רב בריח או כל בעיה אחרת הקשורה למנעול רב בריח. בכל מצב שכזה חשוב לעבוד אך ורק עם מנעולן אשר הוסמך על ידי חברת רב בריח להעניק שירות למוצריה. כך תוכלו ליהנות מעבודה איכותית, אחריות ושקט נפשי!
במידה ואתם זקוקים להחלפת מנעול לדלת עץ כנסו ללינק - החלפת מנעול לדלת עץ