יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת מנעול שריונית חסם

שירות תיקון והחלפת צילינדר לדלתות שריונית חסם

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת מנעול שריונית חסם החלפת צילינדר שריונית חסם police-tag
050-5757-888

זקוקים להחלפת מנעול שריונית חסם?

שריונית חסם היא אחת מיצרניות הדלתות הוותיקות בישראל. החברה מייצרת דלתות מסוגים שונים העונים על צרכי הביטחון וגם שמות דגש על עיצוב, בידוד אקוסטי וחוזק. אלו הן דלתות יפות ואמינות, וישראלים רבים בוחרים בדלתות אלו.

כמו בכל סוגי הדלתות עלולות גם להתגלות תקלות ואתם עשויים להזדקק לשירות החלפת צילינדר שריונית חסם. לשירותיו אלו אתם יכולים להזדקק במקרים הבאים:

- כאשר הצילינדר מתקלקל. במידה והצילינדר מתקלקל אתם יכולים להגיע למצב שלא ניתן לפתוח את הדלת או שלא ניתן לנעול את הדלת.

- כאשר אתם רואים שהצילינדר עושה בעיות ורוצים להחליף אותו בטרם מגיעים למצב שבו הדלת אינה נפתחת. זהו הדבר החכם לעשות.

- כאשר מאבדים את מפתחות הדלת ואין מפתח אותו ניתן לשכפל. במקרה זה המנעולן מבצע פריצה של הדלת ולאחר מכן החלפת הצילינדר.

- כאשר גרים בדירה שכורה וחוששים כי לדייר הקודם יש מפתחות. במקרה זה פשוט מחליפים במהירות את הצילינדר ומבטיחים כי אף אחד מלבדכם לא יוכל להיכנס לדירה.

- כאשר רוצים לשדרג את הצילינדר. כל כמה שנים הצילינדרים מביאים איתם קפיצת דרך טכנולוגית אשר נועדה לתת מענה לאיומים הביטחוניים. גנבי הרכוש משכללים את שיטות הפעולה שלהם ולכן חשוב להתקין צילינדרים חזקים ואמינים היודעים לתת מענה לבעיות אלו.

מה הבעיה בהחלפת צילינדר שריונית חסם?

החלפת מנעול שריונית חסם היא פעולה פשוטה עבור מנעולן מקצועי. אך ישנה בעיה שצריך להיות מודעים אליה. הבעיה הזו קיימת בכל סוגי הדלתות ולא רק בדלתות של יצרן זה. הבעיה היא בעיה ביטחונית! הצילינדר הוא חלק רגיש מאוד, למי שיש גישה לצילינדר שלכם יש בעצם גישה לקודש הקודשים של הביטחון האישי.

הצילינדר מגיע במארז עם מפתחות ומי שמקבל גישה למפתחות אלו יכול לבצע שכפול של המפתחות מבלי שתדעו. אנו תמיד ממליצים לוודא שהמארז חדש ונפתח מול עינכם, כך תדעו שלא בוצע שכפול של המפתחות. וודאו שאתם מקבלים את מספר המפתחות שרשום על המארז. אבל גם זה לא מספיק, ישנן שיטות שונות לבצע הטבעה של המפתח מבלי שתשימו לב. לכן החלפת צילינדר שריונית חסם עושים רק אצל מנעולן מוסמך ובעל אישור מטעם משטרת ישראל. כך תדעו שאין לו עבר פלילי והוא אינו מתעסק בדברים אלו.

החלפת מנעול שריונית חוסם - אל מי לפנות?

כאשר אתם מחפשים מנעולן להחלפת צילינדר שריונית חסם, וודאי כי זהו מנעולן מוסמך ובעל תעודת יושר. ועל מנת לוודא כי תקבלו עבודה איכותית, כדאי לוודא שמדובר במנעולן מנוסה ולא מי שעושה את צעדיו הראשונים בתחום.

אם אתם רוצים ללכת על בטוח אתם יכולים להזמין את יוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן ותיק עם שנים רבות במקצוע. הוא מבצע עבודה איכותית ומהירה לשביעות רצונכם.

שירות 24 שעות ביממה

אם אתם מזמינים החלפת מנעול שריונית חוסם בגלל שעברתם לדירה שכורה זה אינו דבר בהול. זה דחוף, אך אין סיבה לעשות זאת באמצע הלילה. אבל ישנם מקרים בהם אתם חייבים שירות דחוף, גם אם זה באמצע הלילה.

למשל אם איבדתם את מפתחות הבית או שהתקלקל לכם הצילינדר, אתם זקוקים לשירות דחוף. המשמעות של זה היא שאינכם יכולים להיכנס לביתכם וזוהי בהחלט לא סיטואציה נעימה. אף אחד לא רוצה לעמוד במצב שכזה. במיוחד לא כאשר זה מתרחש בשעות הלילה המאוחרות או בסופי השבוע - זה הורס לכם את כל התכניות וזה מסתכל מאוד.

החדשות הטובות הן שיש לכם אל מי לפנות. במידה ואתם זקוקים להחלפת צילינדר שריונית חסם באמצע הלילה או בסוף השבוע, אתם יכולים לפנות ליוסי המנעולן. יוסי מעניק שירות 24 שעות ביממה ומקבל קריאות חירום 365 ימים בשנה. במידה ונתקלתם בבעיה תקבלו מענה מהיר.

יוסי יגיע אליכם ויבצע את החלפת המנעול או הצילינדר בצורה זריזה. אתם תכולו לחזור לשגרה. אם אתם מזהים כי משהו אינו כשורה בצילינדר, מוטב להקדים תרופה למכה על מנת לא להיקלע למצבים שכאלו. תמיד עדיף להימנע מהבעיות. זה יחסוך לכם את אי הנוחות הכרוכה בקריאות חירום. וזה גם יהיה לכם יותר זול מכיוון שישנו תעריף מיוחד לקריאות דחופות בלילה או בסוף השבוע. אבל בהינתן הבעיה אתם יכולים להיות שקטים, יוסי יגע אליכם ויבצע את התיקון הדרוש בכל יום ובכל שעה.