יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירות החלפת מנעול תיבת דואר

שירות פריצה והחלפת מנעול לתיבת דואר

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת מנעול תיבת דואר מנעול תיבת דואר police-tag
050-5757-888

מתי תזדקקו להחלפת מנעול תיבת דואר?

מנעול של תיבת דואר אינו נחשב למנעול מתוחכם והוא אינו מספק ביטחון אימתי אלא רק אמצעי נוחות; מי שאמת רוצה לראות את דברי הדואר שלכם ימצא כבר את הדרכים לעשות זאת. אך אין זו סיבה להשאיר את התיבה לא נעולה; אם המנעול התקלקל הזמינו מיד שירות של החלפת מנעול תיבת דואר או החלפת צילינדר תיבת דואר במקרה שאיבדתם את המפתחות.

מי צריך החלפת מנעול לתיבת דואר?

ישנן מספר סיבות בגינן אנשים צריכים החלפת מנעול או החלפת צילינדר תיבת דואר:

כאשר מאבדים מפתחות - אם אינכם יכולים לפתוח את תיבת הדואר בגלל שאיבדתם את המפתחות, תוכלו להזמין החלפת צילינדר תיבת דואר. כך תמשיכו להשתמש באותה תיבת הדואר אך עם מפתח חדש.

כאשר נכנסים לדירה - רכשתם או השכרתם דירה והיא כוללת תיבת דואר עם מנעול, יתכן שלדיירים הקודמים יש עדיין מפתח. אל תחשבו שלדברי הדואר שלכם אין ערך, ניתן לקבל באמצעותם הרבה מידע אישי אשר יכול להיות שימושי לגורמים בעלי כוונות זדון. לכן חשוב להגן על תיבת הדואר.

כשלים טכניים - מנגנוני הנעילה של תיבת הדואר נחשבים לפשוטים, מצד אחד אין בהם הרבה גורמים אשר יכולים להביא לכשל, אך מצד שני הם לא עמידים במיוחד ויכולים להתקלקל ולהשאיר אתכם ללא אפשרות לפתוח את התיבה או ללא אפשרות לנעול אותה.

החלפת מנעול של תיבת דואר אצל מנעולן

מנעולים של תיבות דואר נבדלים אחד מהשני בעיקר בגודל המנעול. מנעולן מקצועי מחזיק איתו מלאי של מנעולים המתאימים לכל סוגי תיבות הדואר ולכן יכול לתת מענה מיידי ולא להגיד לכם שצריך להזמין חלק וזה לוקח זמן. אמנם החלפת מנעול תיבת דואר אינה נחשבת לדבר מסובך אך מומלץ לעשות זאת אצל איש מקצוע מוסמך (מנעולן מוסמך). מנעולנים יכולים לבצע החלפת מנעול של תיבת דואר תוך כדי הקפדה על עבודה נקייה ומהירה.
במידה ואתם זקוקים למנעול לדלת כניסה כנסו ללינק - מנעול לדלת כניסה


החלפת מנעול לתיבת דואר

למרות שהטכנולוגיות המתקדמות כמו תכנת המסרים המיידים, האימיילים וכל הפעולות שניתן לעשות היום באמצעות האינטרנט, דחקו מאוד את השימוש בדברי דואר מודפסים, עדיין אנו עושים בהם שימוש. הדוור משלשל את דברי הדואר לחריץ התיבה וכאשר אנו מגיעים הביתה אנו פותחים אותה בעזרת המפתח ומוציאים את דברי הדואר. אך לצורך כך אנו צריכים תיבת דואר תקינה.

תיבת הדואר הביתית היא אולי אינה מוגנת באמצעים מיוחדים ומי שירצה לפרוץ אותה יכול לעשות זה בקלות רבה. מנעול תיבת הדואר אינו מסוגל לספק ביטחון אלא רק לענות לנו על צורך פרקטי - מקום מסודר ומאורגן בו נוכל לקבל את דברי הדואר האישיים שלנו. ללא המנעול דברי הדואר יתפזרו לכל עבר ולעולם לא נקבל את דברי הדואר החשובים. אך מנעול תיבת דואר יכול להתקלקל ואז תזדקקו להחלפת מנעול תיבת דואר.

החלפת מנעול תיבת דואר - יש דבר כזה!

כאשר מנעול תיבת דואר מתקלקל, רוב האנשים חושבים על החלפת תיבת הדואר ואינם מודעים לכך שניתן לתקן ו/או להסתפק בהחלפת מנעול תיבת דואר. למה לא בעצם, מנעולן יכול לבצע עבורכם החלפת מנעול תיבת דואר בקלי קלות.

ישנם אנשים אשר סובלים ממנעול מקולקל ופשוט לא עושים דבר בשביל לפתור את הבעיה. המנעול מקולקל והם לא יכולים לסגור את דלת התיבה אז הם מדביקים אותה עם מסקינג טייפ. או מקרים אחרים בהם התיבה נעולה ולא ניתן לפתוח אותה, הם נעזרים במזלג בשביל לשלוף את דברי הדואר מלמעלה… נו באמת… כמה זמן אפשר לחיות ככה. אם יש לכם בעיה בתיבת הדואר הזמינו פעם אחת ולתמיד מנעולן בשביל לפתור את הבעיה.

לא חשוב עם המנעול התקלקל, המפתח אבד או כל קושי איתו אתם מתמודדים - לכל בעיה יש פתרון ומנעולן יכול לתקן לכם את תיבת הדואר ולבצע החלפת מנעול תיבת דואר במידת הצורך. המטרה שלנו היא שתהיה לכם תיבת דואר תקינה אותה ניתן לנעול ולפתוח בעזרת מפתח ולקבל את דברי הדואר שלכם ללא שום תקלות.

תיקון תיבת דואר אצל יוסי מנעולים

תיבת הדואר צריכה לעבוד באופן חלק - להיפתח ולהינעל בקלות בעזרת המפתח. אם זה לא קורה או שיש לכם איזה קושי אתם צריכים להזמין איש מקצוע בשביל לתקן את התיבה. אין צורך להחליף את התיבה. איש המקצוע שעליו אתם יכולים לסמוך לצורך החלפת מנעול תיבת דואר או תיקון של כל בעיה אחרת הוא יוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן ותיק ומנוסה המעניק שירות כבר שנים רבות לאינספור לקוחות מרוצים. במידה ויש לכם בעיה עם מנעול תיבת דואר, התקשרו מייד ליוסי המנעולן.