יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירות החלפת מנעול תיבת דואר

שירות פריצה והחלפת מנעול לתיבת דואר

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת מנעול תיבת דואר מנעול תיבת דואר police-tag
050-5757-888
facebook

מתי תזדקקו להחלפת מנעול תיבת דואר?

מנעול של תיבת דואר אינו נחשב למנעול מתוחכם והוא אינו מספק ביטחון אימתי אלא רק אמצעי נוחות; מי שאמת רוצה לראות את דברי הדואר שלכם ימצא כבר את הדרכים לעשות זאת. אך אין זו סיבה להשאיר את התיבה לא נעולה; אם המנעול התקלקל הזמינו מיד שירות של החלפת מנעול תיבת דואר או החלפת צילינדר תיבת דואר במקרה שאיבדתם את המפתחות.

מי צריך החלפת מנעול לתיבת דואר?

ישנן מספר סיבות בגינן אנשים צריכים החלפת מנעול או החלפת צילינדר תיבת דואר:
כאשר מאבדים מפתחות - אם אינכם יכולים לפתוח את תיבת הדואר בגלל שאיבדתם את המפתחות, תוכלו להזמין החלפת צילינדר תיבת דואר. כך תמשיכו להשתמש באותה תיבת הדואר אך עם מפתח חדש.
כאשר נכנסים לדירה - רכשתם או השכרתם דירה והיא כוללת תיבת דואר עם מנעול, יתכן שלדיירים הקודמים יש עדיין מפתח. אל תחשבו שלדברי הדואר שלכם אין ערך, ניתן לקבל באמצעותם הרבה מידע אישי אשר יכול להיות שימושי לגורמים בעלי כוונות זדון. לכן חשוב להגן על תיבת הדואר.
כשלים טכניים - מנגנוני הנעילה של תיבת הדואר נחשבים לפשוטים, מצד אחד אין בהם הרבה גורמים אשר יכולים להביא לכשל, אך מצד שני הם לא עמידים במיוחד ויכולים להתקלקל ולהשאיר אתכם ללא אפשרות לפתוח את התיבה או ללא אפשרות לנעול אותה.

החלפת מנעול של תיבת דואר אצל מנעולן

מנעולים של תיבות דואר נבדלים אחד מהשני בעיקר בגודל המנעול. מנעולן מקצועי מחזיק איתו מלאי של מנעולים המתאימים לכל סוגי תיבות הדואר ולכן יכול לתת מענה מיידי ולא להגיד לכם שצריך להזמין חלק וזה לוקח זמן. אמנם החלפת מנעול תיבת דואר אינה נחשבת לדבר מסובך אך מומלץ לעשות זאת אצל איש מקצוע מוסמך (מנעולן מוסמך). מנעולנים יכולים לבצע החלפת מנעול של תיבת דואר תוך כדי הקפדה על עבודה נקייה ומהירה.
במידה ואתם זקוקים למנעול לדלת כניסה כנסו ללינק - מנעול לדלת כניסה