יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת מנעול תיבת דואר

שירות פריצה והחלפת מנעול לתיבת דואר

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת מנעול תיבת דואר החלפת מנעול תיבת דואר מחיר police-tag
050-5757-888

מתי תזדקקו להחלפת מנעול תיבת דואר?

מנעול של תיבת דואר אינו נחשב למנעול מתוחכם והוא אינו מספק ביטחון אימתי אלא רק אמצעי נוחות; מי שאמת רוצה לראות את דברי הדואר שלכם ימצא כבר את הדרכים לעשות זאת. אך אין זו סיבה להשאיר את התיבה לא נעולה; אם המנעול התקלקל הזמינו מיד שירות של החלפת מנעול תיבת דואר או החלפת צילינדר תיבת דואר במקרה שאיבדתם את המפתחות.

מי צריך החלפת מנעול לתיבת דואר?

ישנן מספר סיבות בגינן אנשים צריכים החלפת מנעול או החלפת צילינדר תיבת דואר:

כאשר מאבדים מפתחות - אם אינכם יכולים לפתוח את תיבת הדואר בגלל שאיבדתם את המפתחות, תוכלו להזמין החלפת צילינדר תיבת דואר. כך תמשיכו להשתמש באותה תיבת הדואר אך עם מפתח חדש.

כאשר נכנסים לדירה - רכשתם או השכרתם דירה והיא כוללת תיבת דואר עם מנעול, יתכן שלדיירים הקודמים יש עדיין מפתח. אל תחשבו שלדברי הדואר שלכם אין ערך, ניתן לקבל באמצעותם הרבה מידע אישי אשר יכול להיות שימושי לגורמים בעלי כוונות זדון. לכן חשוב להגן על תיבת הדואר.

כשלים טכניים - מנגנוני הנעילה של תיבת הדואר נחשבים לפשוטים, מצד אחד אין בהם הרבה גורמים אשר יכולים להביא לכשל, אך מצד שני הם לא עמידים במיוחד ויכולים להתקלקל ולהשאיר אתכם ללא אפשרות לפתוח את התיבה או ללא אפשרות לנעול אותה.

החלפת מנעול של תיבת דואר אצל מנעולן

מנעולים של תיבות דואר נבדלים אחד מהשני בעיקר בגודל המנעול. מנעולן מקצועי מחזיק איתו מלאי של מנעולים המתאימים לכל סוגי תיבות הדואר ולכן יכול לתת מענה מיידי ולא להגיד לכם שצריך להזמין חלק וזה לוקח זמן. אמנם החלפת מנעול תיבת דואר אינה נחשבת לדבר מסובך אך מומלץ לעשות זאת אצל איש מקצוע מוסמך (מנעולן מוסמך). למשל, מנעולנים בתל אביב אינם יכולים לקחת סיכון ולכן יש להם במלאי מנעולי תיבת דואר בהישג יד. מנעולנים יכולים לבצע החלפת מנעול של תיבת דואר תוך כדי הקפדה על עבודה נקייה ומהירה.

החלפת מנעול לתיבת דואר

למרות שהטכנולוגיות המתקדמות כמו תכנת המסרים המיידים, האימיילים וכל הפעולות שניתן לעשות היום באמצעות האינטרנט, דחקו מאוד את השימוש בדברי דואר מודפסים, עדיין אנו עושים בהם שימוש. הדוור משלשל את דברי הדואר לחריץ התיבה וכאשר אנו מגיעים הביתה אנו פותחים אותה בעזרת המפתח ומוציאים את דברי הדואר. אך לצורך כך אנו צריכים תיבת דואר תקינה.

תיבת הדואר הביתית היא אולי אינה מוגנת באמצעים מיוחדים ומי שירצה לפרוץ אותה יכול לעשות זה בקלות רבה. מנעול תיבת הדואר אינו מסוגל לספק ביטחון אלא רק לענות לנו על צורך פרקטי - מקום מסודר ומאורגן בו נוכל לקבל את דברי הדואר האישיים שלנו. ללא המנעול דברי הדואר יתפזרו לכל עבר ולעולם לא נקבל את דברי הדואר החשובים. אך מנעול תיבת דואר יכול להתקלקל ואז תזדקקו להחלפת מנעול תיבת דואר.

החלפת מנעול תיבת דואר - יש דבר כזה!

כאשר מנעול תיבת דואר מתקלקל, רוב האנשים חושבים על החלפת תיבת הדואר ואינם מודעים לכך שניתן לתקן ו/או להסתפק בהחלפת מנעול תיבת דואר. למה לא בעצם, מנעולן יכול לבצע עבורכם החלפת מנעול תיבת דואר בקלי קלות.

ישנם אנשים אשר סובלים ממנעול מקולקל ופשוט לא עושים דבר בשביל לפתור את הבעיה. המנעול מקולקל והם לא יכולים לסגור את דלת התיבה אז הם מדביקים אותה עם מסקינג טייפ. או מקרים אחרים בהם התיבה נעולה ולא ניתן לפתוח אותה, הם נעזרים במזלג בשביל לשלוף את דברי הדואר מלמעלה… נו באמת… כמה זמן אפשר לחיות ככה. אם יש לכם בעיה בתיבת הדואר הזמינו פעם אחת ולתמיד מנעולן בשביל לפתור את הבעיה.

לא חשוב עם המנעול התקלקל, המפתח אבד או כל קושי איתו אתם מתמודדים - לכל בעיה יש פתרון ומנעולן יכול לתקן לכם את תיבת הדואר ולבצע החלפת מנעול תיבת דואר במידת הצורך. המטרה שלנו היא שתהיה לכם תיבת דואר תקינה אותה ניתן לנעול ולפתוח בעזרת מפתח ולקבל את דברי הדואר שלכם ללא שום תקלות.

תיקון תיבת דואר אצל יוסי מנעולים

תיבת הדואר צריכה לעבוד באופן חלק - להיפתח ולהינעל בקלות בעזרת המפתח. אם זה לא קורה או שיש לכם איזה קושי אתם צריכים להזמין איש מקצוע בשביל לתקן את התיבה. אין צורך להחליף את התיבה. איש המקצוע שעליו אתם יכולים לסמוך לצורך החלפת מנעול תיבת דואר או תיקון של כל בעיה אחרת הוא יוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן ותיק ומנוסה המעניק שירות כבר שנים רבות לאינספור לקוחות מרוצים. במידה ויש לכם בעיה עם מנעול תיבת דואר, התקשרו מייד ליוסי המנעולן.

למי מתקשרים כאשר יש בעיה בתיבת הדואר?

מנעולן מעניק לכם שירותים רבים. זהו האיש אליו תתקשרו במידה ואינכם יכולים לפתוח את דלת הכניסה; אם תזדקקו לתיקון דלת, פריצת רכב ועוד שירותים רבים. אך למי מתקשרים כאשר יש בעיה בתיבת הדואר? גם זוהי עבודה למנעולן!

אם יש בעיה במנעול תיבת דואר ונדרשת החלפת מנעול תיבת דואר זוהי עבודה למנעולן. אם תיבת הדואר אינה נפתחת, אם אבד לכם המפתח או כל תקלה אחרת - התקשרו ליוסי המנעולן.

תיבת הדואר שלכם נועדה לאפשר לדוור לשים את דברי הדואר במקום מסוים המיועד עבורכם בלבד, וזוהי הסיבה מדוע יש לתיבה מפתח. התיבה מונעת מדברי הדואר להתפזר לכל עבר. כאשר ישנה בעיה במנעול תיבת הדואר אינכם יכולים להוציא את דברי הדואר מהתיבה. את חלקם אולי תצליחו לשלוף מלמעלה אך בוודאי שזה לא נוח. תוך כמה ימים תיבת הדואר שלכם עלולה להתמלא בניירת. אם פורצים יעברו באזור הם עלולים לחשוב שבעלי הדירה נמצאים בחופשה ואולי לתכנן פריצה לדירתכם. לכן לא חסרות סיבות מדוע תרצו להזמין בהקדם מנעולן להחלפת מנעול תיבת דואר.

נכון שרמת המיגון של תיבת דואר אינה גבוהה במיוחד, תמיד עדיף לשמור על הפרטיות אך בסופו של דבר אין בה דברי ערך ולגנבים אין עניין גדול בדברי הדואר שלכם. מנעול תיבת דואר עונה יותר על צרכים של סדר ונוחות. החלפת מנעול תיבת דואר מבצעים לא רק כאשר הוא מתקלקל, אלא גם כאשר מגיעים לדירה חדשה ומקבלים מפתח שהיה של הדיירים הקודמים. תרצו להחליף אותו על מנת לשמור על הפרטיות. כאשר מדובר בעסקים הדבר חשוב במיוחד, תיבת הדואר יכולה להיות מקור למידע עסקי שלא תרצו שייחשף בפני המתחרים.

למנעול תיבת דואר יש גם היבט אסתטי. אם בגלל בעיה במנעול תיבת דואר אינכם יכולים לסגור את דלת התיבה זה לא נראה יפה. הדבר בולט במיוחד בבניינים משותפים בהם תיבות הדואר מרוכזות במקום אחד בכניסה לבניין. דלתות פגומות שאינן נסגרות פשוט פוגעות במראה הכללי.

מידע על מנעול תיבת דואר

מנעול תיבת דואר הוא מנעול פשוט, אך הוא בדרך כלל מגיע במידות שונות, תלוי במבנה של תיבת הדואר. מנעול סטנדרטי לתיבת דואר הוא בדרך כלל בקוטר של 19מ“מ ואורך של 16, 20 או 30 מילימטר. אך אם מדובר במנעול של תיבת דואר של דואר ישראל אתם צריכים מנעול מיוחד המיוצר על ידי חברת יונה בר הישראלית והוא בעל גליל צילינדר קצר במיוחד של 7 מ“מ בלבד. בדרך כלל מדובר במנעול לשוני, כלומר מנעול שבו ישנה לשון הזזה מסתובבת.

שימו לב, המנעול אשר משמש לתיבות דואר יכול להתאים גם לשימושים אחרים, כמו למשל לוקרים. לכן בכל מקום בו יש לכם מנעולנים קטנים ופשוטים הדומים למנעול תיבת דואר, או זהים למנעול תיבת דואר, אתם יכולים לפנות למנעולן במידה ומתעוררת בעיה.

החלפת מנעול תיבת דואר

החלפת מנעול תיבת דואר היא פעולה מהירה וגם זולה, לכן אל תחשבו פעמיים והתקשרו למנעולן על מנת לקבל את השירות. כמובן שתוכלו לקבל גם שירותי פריצה או כל שירות אחר אשר יחזיר לתיבת הדואר את המראה החדש והמקורי - לפעמים הבעיה היא לא רק מנעול תיבת דואר אלא החלפת דלת.

אם אתם נזקקים להחלפת מנעול תיבת דואר או כל שירות של תיקון לתיבות הדואר בבית פרטי, בבנייני מגורים או בעסק יש לכם למי לפנות - יוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מוסמך ומנוסה אשר יכול להעניק לכם את כל שירותי המנעולנות בשירות עד הבית.

האם לנסות לבצע החלפת מנעול תיבת דואר לבד

לכל אחד בבית יש תיבת דואר. זהו המקום בו אנו מקבלים את דברי הדואר שלנו וחשוב שהתיבה תהיה נעולה. איננו רוצים שדברי הדואר יתפזרו לכל עבר ואיננו רוצים שאף אחד יחטט לנו בדברי הדואר. לכן חשוב שיהיה לנו מנעול תקין. אם יש תקלה כלשהי במנעול יש לבצע החלפה של מנעול.

לתיבות הדואר שלנו בדרך כלל ישנו מנעול פשוט. למעשה הוא כל כך פשוט והוא לא נוטה להתקלקל לעתים תכופות. אך כמו כמו מנעול הוא עשוי להתקלקל ולצערנו הרב ישנם גם מקרים של ונדליזם. אם התקלקל לכם המנעול אתם צריכים לפנות למנעולן ולהזמין החלפת מנעול. תוכלו לנסות לבצע החלפת מנעול תיבת דואר לבד, אך בזכות החלפת מנעול תיבת דואר מחיר זול באמת שאין צורך שתנסו לעשות זאת לבד. תמיד עדיף לפנות למנעולן ולקבל שירות מקצועי ואיכותי.

החלפת מנעול תיבת דואר לבד

אם תרצו לבצע החלפת מנעול תיבת דואר לבד אתם קודם כל צריכים לרכוש את המנעול החדש. זה צריך להיות מנעול מאותו הדגם אשר תואם לתיבת הדואר שלכם. שימו לב גם לקוטר וגם לאורך, יתכנו מנעולים בעלי אותו קוטר אבל בעלי אורך שונה. תוכלו למצוא מנעול לתיבת דואר באינטרנט או חנויות לחומרי בניין.

בשביל לבצע החלפת מנעול תיבת דואר לבד יש להבחין בין שני מצבים - מצב בו דלת פתוחה ואז יש לכם גישה אל המנעול או מצב בו הדלת נעולה ואינכם יכולים לפתוח. אם אינכם יכולים לפתוח את הדלת תצטרכו לפרוץ אותה. ניתן לעשות זאת בקלות באמצעות קידוח המנעול, זאת בהנחה שיש לכם מקדחה, מקדח בקוטר המתאים וניסיון בסיסי בעבודות מסוג זה. לאחר שפרצתם את המנעול תוכלו לקבל גישה פנימית ולבצע החלפת מנעול תיבת דואר לבד.

לאחר שיש לכם גישה יש לשחרר את האום אשר מחזיק את הלשונית ואת האום המחזיק את המנעול. הוציאו את המנעול ממקומו והכניסו את החדש. לאחר מכן יש להחזיר את האום ולהדק אותו על מנת לקבע את המנעול ולבסוף את אום הלשונית.

החלפת מנעול תיבת דואר מחיר

החלפת מנעול תיבת דואר מחיר נעה בטווח של 150-250 שקלים, תלוי בסוג המנעול. זה כולל גם את עלות המנעול וגם עלות העבודה. כפי שהבנתם העלות של החלפת מנעול היא דבר זול לכן אין שום צורך שתסתבכו ותנסו לבצע החלפת מנעול תיבת דואר לבד. הזמינו מנעולן מקצועי והוא יבצע זאת עבורכם בצורה המהירה ביותר.

אצל יוסי המנעולן תוכלו לקבל שירותי החלפת מנעול לתיבת דואר, החלפת דלת או כל סוג אחר של תיקון. לאחר שיוסי יסיים את עבודתו תקבלו תיבת דואר אשר מתפקדת כהלכה ובעלת מראה אסתטי. יוסי מעניק שירות לכל סוגי תיבות הדואר.