יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת צילינדר בגבעתיים

שירות החלפת כל סוגי הצילינדרים - פלדלת, רב בריח, מולטילוק

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת צילינדר בגבעתיים החלפת צילינדר גבעתיים police-tag
050-5757-888

החלפת צילינדר בגבעתיים באלו מקרים?

אולי דמיינתם את עצמכם יושבים בבית ובזמנכם החופשי מתקשרים למנעולן ומבקשים החלפת צילינדר לדלת גבעתיים והכל מתנהל ברוגע ובנועם. אבל במציאות זה ממש לא כך. יותר סביר שתחזרו הביתה בשעת לילה מאוחרת ותגלו שאתם לא יכולים להיכנס הביתה. זהו התרחיש שבו אנו המנעולנים בדרך כלל נתקלים. לכן על מנת להימנע מאי נעימויות חשוב שיהיה לכם מספר טלפון שמור בזיכרון של מנעולן המעניק שירות 24/7 להחלפת צילינדר בגבעתיים או לכל בעיה אחרת.

מתי מחליפים צילינדר?

החלפת צילינדר מטעמי בטיחות - הגנבים משתמשים בשיטות מאוד מתוחכמות. הם מנצלים הזדמנות ויכולים לשכפל את המפתח שלכם ולחכות בסבלנות לשעת הכושר לביצוע הפריצה. לכן פעם בחמש שנים מומלץ להחליף צילינדר אפילו אם הוא תקין.

איבוד מפתחות - כאשר אתם מאבדים את המפתחות החלפת צילינדר בגבעתיים יכולה לאפשר לכם לפתוח את הדלת עם מפתחות חדשים. דלתות הבית מעניקות לכם ביטחון ובכל הקשור לביטחון אישי מוטב לנקוט בגישה המחמירה. אם איבדתם את מפתחות הבית אנו ממליצים לכם להזמין החלפת צילינדר לדלת גבעתיים אפילו אם יש לכם מפתחות מהם ניתן לשכפל. הסיבה לכך היא שאולי מישהו ימצא את המפתחות ויתחקה אחריכם על מנת לזהות את הבית.

תקלות טכניות ובלאי - לפעמים הצילינדר פשוט מתקלקל ויש להחליפו. בדגמים זולים זה קורה הרבה, אבל זה יכול אפילו לקרות בצילינדרים איכותיים של פלדלת או רב בריח.

מקרי חבלה - בדרך כלל פריצות לבתים מביאות להשחתת המנעול, אפילו ניסיון פריצה כושל יכול להסתיים בצילינדר פגום ואז יש צורך בהחלפת צילינדר לדלת גבעתיים.

מפתח שעבר הרבה ידיים - במידה ויש לכם מפתח שעבר הרבה ידיים, כמו למשל מפתח של דירה שכורה, אל תיקחו סיכון. הזמינו החלפת צילינדר בגבעתיים בהקדם האפשרי. כבר אמרנו שבכל הנוגע לביטחון אישי, מוטב לנקוט בגישה המחמירה. לכן כאשר ישנו חדש קטן ביותר שאולי מישהו מחזיק במפתח נוסף, החליפו את הצילינדר ותוכלו לישון בשקט.

יוסי מנעולים הוא מנעולן מוסמך ומקצועי אשר יכול לפתור לכם כל בעיה. אם אכן נקלעתם למצוקה בלילה או באחד מחגי ישראל התקשרו ליוסי והוא יפתור לכם את הבעיה. אל תחכו, שמרו את המספר בזיכרון כבר עכשיו.
במידה ואתם זקוקים למנעולן בגבעתיים כנסו ללינק - מנעולן בגבעתיים

איש המקצוע המתאים לצורך החלפת צילינדר בגבעתיים

בנסיבות שונות אנו נזקקים להחלפת צילינדר בגבעתיים. הפעם אין סיבה לחזור על הסיבות מדוע צריך לפעמים להחליף צילינדר בגבעתיים. במקום זאת ברצוני לשים את הדגש על מי מוסמך לבצע עבודה זו של החלפת צילינדר. זוהי בהחלט לא עבודה לכל אחד.

החלפת צילינדר, למען האמת, היא אינה דבר מורכב אך בכל זאת מומלץ לפנות למנעולן בגבעתיים על מנת לבצע עבודה זו. לא כדאי לנסות להחליף לבד, עדיף לקבל שירות ממנעולן, שירות הכולל אחריות על העבודה.

על מנת להיות בטוחים שאתם בוחרים באיש המקצוע המתאים לצורך החלפת צילינדר בגבעתיים, הקפידו על הדברים הבאים:

מנעולן מוסמך - אדם לא הופך למנעולן בכך שהוא מכריז על עצמו כמנעולן. קודם כל יש ללמוד את הנושא באחת המכללות אשר מלמדות את מקצוע המנעולנות. יש ללמוד ולקבל תעודה. במכללות אלו מלמדים את מקצוע המנעולנות וזה כולל עבודות שונות ולא רק החלפת צילינדר. שם לומדים על מבנה של כל מנעול ורק מי שלמד יודע איך לבצע החלפת ותיקונים מקצועיים.

מנעולן עם תעודת יושר - רוב המנעולנים הם אנשים ישרים שניתן לסמוך עליהם, אך בכל זאת חייבים להיות זהירים ולוודא שלמנעולן יש תעודת יושר. מנעולנים רבים טוענים שיש להם אישור מטעם משטרת ישראל, הכוונה היא לתעודת יושר. משטרת ישראל אינה מעניקה שום סוג של רישוי למנעולנים מלבד תעודת יושר. הסיבה לכך היא שישנו פוטנציאל גדול מאוד של ניצול לרעה של הגישה למנעולנים ולדלתות שלכם. לכן גם בעת ביצוע פעולה פשוטה כמו החלפת צילינדר בגבעתיים יש לעבוד עם מנעולן בעל תעודת יושר.

מנעולן מנוסה - גם הניסיון הוא דבר חשוב. כאשר אתם מזמינים מנעולן מנוסה לצורך ביצוע החלפת צילינדר בגבעתיים הוא יעשה זאת מהר יותר מכל מנעולן חסר ניסיון וגם עבודה איכותית יותר.

אחריות - כאשר מזמינים מנעולן להחלפת צילינדר בגבעתיים חשוב לקבל אחריות על העבודה. כך תדעו שיש לכם כתובת בכל בעיה.

מחירים הוגנים - חשוב לעבוד עם מנעולן אשר גובה מחירים הוגנים. היזהרו ממפקיעי מחירים ואם צריך תעשו השוואת מחירים. לעתים ישנם מקרים שבהם אתם צריכים פריצת דלת והחלפת צילינדר באמצע הלילה. במקרים אלו ישנו תעריף שונה וגבוה יותר, אך עדיין זוהי אינה סיבה להפקיע מחירים.

צילינדר באריזה סגורה

כאשר מזמינים מנעולן להחלפת צילינדר בירושלים חשוב לוודא שהוא מביא את הצילינדר באריזה סגורה אשר נפתחת מול עיניכם. הסיבה לכך היא שעם הצילינדר מגיעים גם המפתחות התואמים. ישנו חשש שיתבצע שכפול של המפתחות ולכן חשוב לוודא שהאריזה סגורה ואף אחד לא הוציא את המפתחות וביצע שכפול.

אם אתם נזקקים להחלפת צילינדר בגבעתיים, פנו אל יוסי המנעולן ותקבלו את השירות הטוב ביותר במחירים הוגנים.

מקרים בהם אתם רוצים לבצע החלפת צילינדר בגבעתיים

ישנם מקרים בהם אתם רוצים לבצע החלפת צילינדר בגבעתיים וישנם מקרים בהם אתם פשוט חייבים. למשל אם הגעתם למסקנה שהצילינדר המיושן שלכם אינו מספק לכם את ההגנה הדרושה, תרצו להחליפו לצילינדר מתקדם יותר. כמו גם אם איבדתם את המפתחות, אפילו אם יש לכם מפתח ספייר, יתכן כי תרצו לבצע החלפת צילינדר על מנת לא להסתכן בכך שמישהו ימצא את המפתחות ויאתר את כתובת המגורים שלכם. לעומת זאת יש לנו גם את המקרים בהם אין לכם ברירה ואתם חייבים לבצע החלפת צילינדר. במקרה שבו הצילינדר מתקלקל אתם חייבים החלפת צילינדרים, זהו לא עניין של רוצים או לא רוצים.

הדרך הטובה ביותר לבצע החלפת צילינדר בגבעתיים היא באמצעות מנעולן מקצועי. זוהי פעולה מהירה וזולה. אך ישנם גם אנשים אשר מעדיפים לעשות את העבודה בעצמם. איננו ממליצים על ביצוע העבודה בעצמכם, אך במידה ואתם מעוניינים לעשות כך, להלן הסבר קצר:

החלפת צילינדר בגבעתיים - עשה זאת בעצמך

שלב ראשון - בשלב הראשון נפרק את הידית הפנימית של הדלת, דבר הדורש שימוש במפתח אלן לצורך שחרור הבורג.

שלב שני - כאשר הדלת פתוחה ויש לכם גישה לצד של הלשונית עליכם לשחרר את הבורג המתאים.

שלב שלישי - בדרך כלל ישנם שני אומים בצד החיצוני של חור המנעול שעליכם לשחרר, ניתן לעשות זאת באמצעות בוקסה. לאחר שביצעתם את שלושת השלבים תוכלו לשלוף את הצילינדר.

שלב רביעי - בשלב הרביעי יש להתקין את הצילינדר החדש. יש להכניס אותו פנימה כאשר גלגלי השיניים מאוזנים עם המנעול עצמו בפוזיציה הנכונה. לאחר מכן יש להבריג בחזרה את כל הברגים שהסרתם. בעצם מדובר באותן הפעולות רק בסדר הפוך.

האם כדאי לבצע החלפת צילינדר בגבעתיים לבדכם? האמת שאיננו ממליצים לכם לעשות זאת לבד ולא בטוח שיש לכם את כלי העבודה הנדרשים. אם בחרתם לעשות זאת בעצמכם אנו מחזיקים לכם אצבעות…

קחו בחשבון שרוב המקרים בהם מבצעים החלפת צילינדר בגבעתיים הם המקרים שבהם הוא מקולקל והדלת אינה נפתחת. כלומר אין אפילו את הגישה לאותם הברגים שצריך לשחרר בפנים ובצד, כך שהחלפת צילינדר בגבעתיים בשיטת עשה זאת בעצמך אינה עומדת על הפרק, לפחות לא עד שתפרצו את הדלת.

טיפ קטן להחלפת צילינדר - אם אתם כבר מחליפים את הצילינדר, נצלו את ההזדמנות לצורך שדרגו. כדאי להעדיף התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה. הוא אמנם יקר יותר, אך הוא מעניק לכם ביטחון.

החלפת צילינדר בגבעתיים אצל מקצוען

הדרך הטובה ביותר לבצע החלפת צילינדר בגבעתיים היא באמצעות מנעולן מקצועי אשר הוסמך לבצע עבודות מסוג זה. לצורך כך אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן ולקבל את השירות הטוב ביותר. אצל יוסי תוכלו לקבל שירותי פריצה ושירותי החלפת צילינדר, כמו גם כל שירותי המנעולנות האחרים שלהם אתם עלולים להזדקק, אם לא היום אז מחר.

הנסיבות בהן אתם עלולים להזדקק להחלפת צילינדר בגבעתיים

כבר דיברנו הרבה על הנסיבות בהן אתם עלולים להזדקק להחלפת צילינדר בגבעתיים. כמו כן דיברנו בהרחבה על כיצד תבחרו את איש המקצוע המתאים לצורך ביצוע עבודה זו. הפעם נשאיר את הנושאים הללו בצד ונדבר קצת יותר על צילינדרים, נושא מעניין בפני עצמו.

מהו צילינדר? הרבה פעמים אנו מזמינים מנעולן לבצע עבורנו החלפת צילינדר בגבעתיים אך איננו מבינים מהו בדיוק הצילינדר. ובכן בדלת שלנו ישנו מנעול, זהו המערכת השולטת על הבריחים אשר נועלים את הדלת. המפתח שלנו אינו שולט על המנעול באופן ישיר. יש חלק שמשמש כמתווך בין המנעול למפתח והוא הצילינדר. המפתח מסובב את הצילינדר והצילינדר שולט על המנעול. יש לזה יתרון מכיוון שכאשר הצילינדר מתקלקל או שמאבדים את המפתחות אין צורך לבצע החלפה של כל המנעול אלא רק חלק מסוים - הצילינדר. החלפת צילינדר בגבעתיים תמיד תעלה לנו פחות מאשר החלפת מנעול.

סוגי צילינדרים

כאשר מזמינים מנעולן להחלפת צילינדר בגבעתיים אינכם צריכים להיות מומחים לצילינדרים, אך בכל זאת כדאי לדעת דבר אחד או שניים, אז בואו נשמע על סוגי צילינדרים:

צילינדר לשון - לצילינדר זה ישנה לשון הנעה בעזרת סיבוב המפתח. כאשר אנו מסובבים את המפתח, תנועת הלשון מזיזה את הזיזים של מנגנון הנעילה. כך היא מביאה לתזוזת הבריחים ולנעילה או פתיחה של הדלת. ישנם גם סוגים שונים של צילינדר לשון. ישנם כאלו בהם ניתן לפתוח את הדלת בעזרת מפתח מבחוץ כאשר היא נעולה מבפנים (צילינדר כפתור), אך בצילינדר לשום רגיל לא ניתן לפתוח את הדלת מבחוץ במידה והיא ננעלה מבפנים והמפתח נמצא בחור המנעול.

צילינדר משונן - נקרא גם צילינדר גלגל שיניים. הוא דומה מאוד לצילינדר לשון אך במקום לשון קטנה יש לו מספר לשוניות היוצרות מבנה של גלגל שיניים. אופן הפעולה זהה אך מורכבותו הופכת אותו למעט יותר קשה לפריצה, כלומר הוא מספק הגנה יותר טובה. אך שלא תחשבו שזהו הצילינדר נגד פריצה שקטה שכולם מדברים עליו. גם צילינדר זה מגיע בגרסת כפתור וגרסה רגילה.

הבאתי לכם את המידע לצורך ידע כללי, אך שימו לב למה שחשוב באמת כאשר אתם צריכים החלפת צילינדר בגבעתיים. הדבר הראשון שאתם צריכים זה מנעולן אמין שתוכלו לסמוך עליו. אם אין לכם מישהו לסמוך עליו אף פעם לא תדעו מה אמת ומה לא. הדבר השני הוא שאתם לא צריכים להיות מוטרדים האם לצילינדר יש גלגל שיניים או לשון, מה שחשוב שזה יהיה צילינדר של יצרן איכותי ומוכר. זה חייב להיות צילינדר חדש, בשום פנים ואופן לא מזמינים מנעולן להחלפת צילינדר בגבעתיים אשר יתקין לכם צילינדר יד שנייה… אין דבר כזה.

צילינדר נגד פריצה שקטה

אם אתם מזמינים מנעולן להחלפת צילינדר בגבעתיים, אני תמיד ממליץ על התקנת צילינדר איכותי. מומלץ להשקיע מעט יותר ולזכות בצילינדר בטוח שיחזיק מעמד שנים ארוכות. צילינדר נגד פריצה הוא אחד הצילינדרים המומלצים. יש יצרנים שונים המייצרים צילינדר מסוג זה וכדאי להתייעץ עם המנעולן על מנת לבחור את הטוב ביותר.

צילינדר נגד פריצה שקטה כולל מבנה מיוחד אשר אינו מאפשר פריצה באמצעות דגדוג המנעול. כמו כן יש לו כרטיס מגנטי המעניק לכם בקרת שכפול. שיטת הדגדוג היא שיטת הפריצה המועדפת על הגנבים. בשיטה זו הם עושים שימוש בכלי פריצה מקצועיים המאפשרים להם להיכנס לבית בשקט ובמהירות. צילינדר זה יכול לעצור אותם ולכם כאשר אתם נזקקים להחלפת צילינדר בגבעתיים מוטב להעדיף צילינדר נגד פריצה שקטה.