יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת צילינדר בחולון

שירות החלפת כל סוגי הצילינדרים - פלדלת, רב בריח, מולטילוק

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת צילינדר בחולון החלפת צילינדר חולון police-tag
050-5757-888

החלפת צילינדר בחולון באלו מקרים?

בנסיבות שונות אנשים נזקקים לשירות של החלפת צילינדר לדלת חולון לדלתות רב בריח, פלדלת או כל מודל אחר. זה יכול לקרות בגלל תקלה טכנית, חבלה במנעול, איבוד מפתחות ואפילו סתם לצורך זהירות אחת לכמה שנים.

החלפת צילינדר בחולון היא אינה פעולה מסובכת במיוחד. היא דורשת את פירוק הידית הפנימית של הדלת, דבר שבדלתות פלדלת ורב בריח עושים בעזרת מפתח אלן. לאחר שחרור הבורג ניתן לשלוף את הידית. השלב השני הוא פירוק לוחית המגן המוברגת לדלת. על מנת להוציא את הצילינדר יש לפתוח את הבורג הנמצא בדופן הדלת ולפתוח את האומים המחזיקים את לוחית המתכת הקטנה. לאחר ששחררתם את האומים תוכלו לשלוף את הצילינדר ולשים את החדש. באופן דומה יש להרכיב הכל מחדש. נשמע פשוט?

החלפת צילינדר לדלת חולון היא באמת יחסית פשוטה, אך באמת שלא מומלץ להתעסק לבד בדלת. אתם עלולים לגרום נזק! אם החלפתם בעצמכם, בכל בעיה שתתעורר אף אחד לא יעניק לכם אחריות, אין לכם כתובת לפנות אליה כי עשיתם זאת בעצמכם.

נקודה נוספת היא שהחלפת צילינדר בחולון, כפי שהסברנו, יוצאת מתוך הנחה שיש לכם גישה לצד הפנימי של הדלת (בתוך הבית). אך ברבים מהמקרים כאשר הצילינדר מתקלקל אתם תקועים מחוץ לבית ואין לכם את האפשרות לפתוח את הבורג שנמצא בצד הפנימי של הדלת. במקרה כזה אתם צריכים מנעולן לפריצת הדלת.

החלפת צילינדר בחולון - למי לפנות?

אם אתם צריכים להחליף צילינדר הדרך הכי טובה ונכונה לעשות זאת היא בעזרתו של איש מקצוע - מנעולן מוסמך. כאשר אתם מחפשים מנעולן חשוב לשים לב שזה מנעולן אשר מעניק שירות 24 שעות ביממה. הסיבה לכך פשוטה, תקלות במנעולים יכולות להתרחש גם בשעות הלילה, שבתות וחגים. לכן חשוב שיהיה לכם מספר טלפון של מנעולן המעניק שירות חירום בכל שעות היממה.

הדבר השני הוא מנעולן בעל ניסיון והמלצות. אתם לא רוצים עבודה חובבנית ולכן חשוב לבחור במנעולן מנוסה. מהבחינה הזו אתם יכולים לסמוך על יוסי מנעולים, מאחוריו אלפי לקוחות מרוצים אשר קיבלו ממנו שירות במשך השנים.

כמו כן חשוב שזה יהיה מנעולן מוסמך ובעל אישור ממשטרת ישראל. מנעולן מוסמך הוא מנעולן אשר למד את התחום, הוא לא מאלתר אלא עובד לפי שיטות עבודה מקצועיות. האישור ממשטרת ישראל נותן לכם שקט נפשי, לפני שמישהו מתעסק לכם במנעולים חשוב לוודא שהוא לא מקושר לגורמים פלילים.

אפילו שמדובר בפעולה פשוטה יחסית של החלפת צילינדר לדלת חולון חשוב להקפיד על כל הפרטים. אתם משלמים עבור השירות ומגיעה לכם עבודה מקצועית עם אחריות ושירות טוב. את זה תקבלו אצל יוסי מנעולים. ולא רק החלפת צילינדר לדלת בחולון, אצל יוסי תוכלו לקבל חבילת שירותים לכל בעיה הקשורה לדלתות ומנעולים.
במידה ואתם זקוקים למנעולן בחולון כנסו ללינק - מנעולן בחולון

קבלת שירות החלפת צילינדר בחולון על ידי מנעולן

כאשר אנו נזקקים להחלפת צילינדר בחולון אנו יכולים לפנות למנעולן ולקבל את השירות. החלפת צילינדר היא שירות מהיר ולכן גם יחסית זול. חשוב לדעת שעלות ההחלפה אינה תלויה בסוג הדלת, העבודה היא אותה עבודה. הדבר היחידי אשר יכול להשפיע על העלות של החלפת צילינדר בחולון הוא סוג הצילינדר שבו משתמשים. מומלץ להשקיע קצת יותר על מנת לקבל צילינדר איכותי.

מתי נבצע החלפת צילינדר?

1. כאשר הצילינדר מתקלקל - הגעתם הביתה ולא הצלחתם לפתוח את הדלת? ישנו סיכוי שמדובר בבעיה בצילינדר ויש להחליפו. נכון שיתכן גם שמדובר בבעיה אחרת, אך בסופו של דבר אתם מזמינים מנעולן לבדוק את הבעיה והוא מתקן את הבעיה, בין זו החלפת צילינדר בחולון או בעיה אחרת. שימו לב שאיננו מתקנים צילינדרים אלא פשוט מחליפים. הצילינדר הוא דבר עדין וברגע וזה לא ממש מעשי לפתוח אותו ולתקן את חלקיו הקטנטנים.

2. לאחר תחלופת עובדים - דלתות עם צילינדר יש רק בעסק ולא רק בבית. לעתים בעסקים קטנים ישנם מספר עובדים המחזיקים במפתחות. במידה ואחד העובדים מסיים את עבודתו בעסק יתכן שתרצו להחליף את הצילינדר על מנת למנוע גישה בלתי מורשית. יתכן שהעובד עבר אל המתחרים או שיש לו מטען רגשי כלפי העסק ולכן עדיף לבצע החלפת צילינדר בחולון.

3. כאשר רוצים מיגון נגד פריצה - לפעמים מנעולן בחולון מבצע לכם החלפת צילינדר בגלל בעיה טכנית, אך בהחלט ישנם מקרים שתרצו לשדרג את הצילינדר גם אם הוא תקין ולהזמין צילינדר נגד פריצה שקטה. מחירו של צילינדר נגד פריצה שקטה הוא גבוה יותר מאשר צילינדר רגיל, אך זוהי באמת השקעה מומלצת. אם אתם כבר מחליפים צילינדר מקולקל מומלץ להשקיע מעט יותר ולקבל צילינדר נגד פריצה שקטה.

4. כאשר מאבדים מפתחות - אחת הסיבות השכיחות ביותר להחלפת צילינדר בחולון היא כאשר מאבדים את צרור המפתחות. ישנם אנשים אשר אין להם מפתח ספייר ולכן אין להם ברירה אלא להזמין החלפת צילינדר בחולון. אחרים מבינים שגם אם יש להם מפתח אותו ניתן לשכפל זה עדיין יהיה יותר בטוח להחליף את הצילינדר.

5. בעת כניסה לדירה שכורה - כאשר אנו נכנסים לדירה שכורה אנו יודעים שלפנינו היו שם דיירים אחרים שבוודאי התחלפו כל כמה חודשים. המפתחות של הדירה עברו הרבה ידיים של אנשים זרים שאינכם מכירים ואינכם יודעים מי מחזיק בהעתק של המפתח. לכן על מנת ליהנות משקט נפשי ולא להיות בחרדה בכל פעם שאתם יוצאים מהבית, כדאי להזמין מנעולן לבצע החלפת צילינדר בחולון.

טיפ להחלפת צילינדר בחולון

אם הזמנתם מנעולן לצורך החלפת צילינדר חשוב מאוד שבטרם תחילת העבודה הוא יציג לכם את הצילינדר החדש כאשר הוא באריזה מקורית סגורה. זהו הליך בסיסי ומקובל על מנת לוודא שלא בוצע שכפול של המפתחות בטרם ההתקנה.