יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת צילינדר בפתח תקווה

שירות החלפת כל סוגי הצילינדרים - פלדלת, רב בריח, מולטילוק

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת צילינדר בפתח תקווה החלפת צילינדר פתח תקווה police-tag
050-5757-888

החלפת צילינדר בפתח תקווה באלו מקרים?

איבדתם את מפתחות המשרד ואין לכם איך לפתוח את הדלת, או אולי איבדתם את מפתחות דלת הכניסה לבית, אתם צריכים החלפת צילינדר פתח תקווה על מנת שתוכלו להיכנס לביתכם או למשרד עם מפתח חדש. כמובן שישנן נסיבות אחרות בהם גם כן מבצעים החלפת צילינדר, כמו למשל במקרה של מנעול תקול או איבוד מפתחות. איך שלא נסתכל על זה, שירותי החלפת צילינדר רב בריח הם דבר נפוץ. מנעולנים מנוסים עושים זאת מידי יום.

החלפת צילינדר פתח תקווה - טיפים

החלפת צילינדר בפתח תקווה היא מקרה שכיח בעבודתם של מנעולנים. בעקבות הניסיון המצטבר הרשו לנו לתת לכם מספר טיפים:

1. אם נכנסתם לדירה שכורה, הדבר הראשון שצריך לעשות זה לבצע החלפת צילינדר בפתח תקווה. זוהי הדרך היחידה להבטיח כי לכם ורק לכם יש מפתחות לדלת הבית שלכם.

2. פריצות רבות מתרחשות באמצעות ניטרול דלת הכניסה ומנעוליה באמצעים שונים. אך קיימים גם מקרי פריצה אחרים בהם גנבים חמקו לדירה דרך חלון שנשאר פתוח או משהו בסגנון. במקרים אלו הגנבים יחפשו, בין היתר, גם אחר מפתחות שיוכלו לשמש אותם בעתיד. לכן בכל מקרה פריצה, גם אם לא הושחת בו המנעול יש להזמין החלפת צילינדר רב בריח פתח תקווה.

3. אל תהיו פראיירים, אבל אם יש לכם נטייה לחפש תמיד את הזול ביותר זה אפילו יותר גרוע. מנגנון איכותי אשר עשוי מחומרים איכותיים וחזקים, עומד בתקנים ויש עליו אחריות יעלה יותר ממוצר בלתי מזוהה.

4. ואם כבר הזכרנו את המילה אחריות… במקרה וחשבתם להחליף את הצילינדר בעצמכם, אחריות אין… אם תהיה בעיה תצטרכו להזמין מנעולן.

החלפת צילינדר בפתח תקווה

אם אתם נזקקים להחלפת צילינדר רב בריח פתח תקווה פנו אל יוסי שיבצע עבורכם את העבודה. לאחר שנים של עבודה בתחום ליוסי יש ניסיון והמלצות מאינספור לקוחות מרוצים. ליוסי אישור מטעם משטרת ישראל המעיד על יושרו וכל מה שהוא עושה הוא למד והוסמך לעשות! התקשרו עכשיו ליוסי מנעולים, או שמרו בזכרון הנייד למקרה הצורך ותמיד תקבלו מענה אדיב, מקצועי וזמין לעבודה בכל שעה.
במידה ואתם זקוקים למנעולן בפתח תקווה כנסו ללינק - מנעולן בפתח תקווה

מנעולן לצורך החלפת צילינדר בפתח תקווה

אם איבדתם את מפתחות הבית ואין לכם מפתח נוסף תאלצו להזמין מנעולן לצורך החלפת צילינדר בפתח תקווה. ליתר דיוק תצטרכו להזמין מנעולן בפתח תקווה לצורך ביצוע פריצת דלת ולאחריה החלפת צילינדר. הסיבה לכך היא שלצורך החלפת הצילינדר יש צורך בגישה לחלקה הפנימי והצדדי של הדלת. לאחר שתבוצע החלפת הצילינדר תוכלו לחזור ולהשתמש בדלת עם מפתח חדש שתקבלו.

טיפ לגבי איבוד מפתחות - אם איבדתם את המפתחות ויש לכם מפתח נוסף עדיין מומלץ לשקול להזמין מנעולן לצורך החלפת צילינדר בפתח תקווה. הסיבה לכך היא שמישהו יכול להבחין ברגע שאתם שוכחים מפתח או ברגע נשמט לכם המפתח ובקלות לאתר את כתובתכם (במיוחד היום בעולם של רשתות חברתיות).

אך איבוד מפתחות הוא לא הסיבה היחידה מדוע נרצה להזמין מנעולן ולקבל שירות של החלפת צילינדר בפתח תקווה. מקרים נוספים יכולים להיות:

כניסה לבית חדש - נכנסתם לבית חדש והקבלן מעניק לכם את המפתח, יתכן שזהו הרגע שבו תרצו להחליף את הצילינדר. אינכם יודעים כמה אנשים קיבלו גישה אל המפתח הזה עד שהוא נמסר לידכם למען השקט הנפשי שלכם תרצו לבצע החלפת צילינדר בפתח תקווה. באופן דומה גם כאשר תעברו לגור בדירה שכורה בה יש מפתח שהתגלגל בין הרבה ידיים של זרים, תרצו להזמין מנעולן בפתח תקווה לצורך החלפת צילינדר.

צילינדר תקול - הצילינדר הוא חלק עדין אשר כתוצאה מבלאי טבעי עלול להישחק ולהתקלקל. הצילינדר הוא חלק עדין מידי בשביל לפתוח אותו ולנסות לתקנו. אין גם שום יצרן המציע חלקי חילוף לצילינדר. לכן כאשר הוא מתקלקל פשוט מבצעים החלפת צילינדר בפתח תקווה. אם יש לכם צילינדר זול מאיכות נמוכה הוא לא צפוי להחזיק זמן רב. אך אם השקעתם בצילינדר איכותי הוא יכול להחזיק מספר שנים.

התגוננות נגד פריצה - עוד סיבה טובה לביצוע החלפת צילינדר בפתח תקווה היא על מנת להתקין במקום הצילינדר הקיים צילינדר נגד פריצה שקטה. זהו צילינדר מתקדם. הוא יקר יותר מצילינדר רגיל אך הוא כולל אמצעים המקשים על הפורצים לפרוץ אותו בשיטות הדגדוג ולכן הוא מומלץ מאוד. למעשה אם התקלקל לכם הצילינדר ואתם מזמינים מנעולן לבצע החלפת צילינדר בפתח תקווה, כדאי לבקש ממנו להתקין צילינדר נגד פריצה שקטה.

טיפ להחלפת צילינדר בפתח תקווה - אם התחלתם להרגיש משהו חריג בפעולת הצילינדר ונראה שהוא מתחיל לזייף, אל תחכו לרגע שבו הוא יפסיק לעבוד ותמצאו את עצמכם תקועים מחוץ לדירה. הזמינו מנעולן בפתח תקווה בהקדם האפשרי.

אם אתם נזקקים להחלפת צילינדר בפתח תקווה אתם כבר אמורים לדעת למי לפנות - יוסי המנעולן הוא איש מקצוע ותיק ומנוסה המעניק שירות לתושבי פתח תקווה והאזור. יוסי פותר כל בעיה ומעניק את כל שירותי המנעולנות. על יוסי המנעולן אתם יכולים לסמוך.

שירות של החלפת צילינדר בפתח תקווה

אם איבדתם את מפתחות הבית או שאולי ישנה תקלה טכנית, אתם זקוקים לשירות של החלפת צילינדר בפתח תקווה. יוסי המנעולן הוא האדם המתאים ביותר בשביל להציע לכם שירות זה, הרשו לי להסביר לכם מדוע:

1. מנעולן מוסמך - יוסי שלום הוא מנעולן מוסמך אשר למד את המקצוע בקורס מנעולנות. במהלך הקורס הוא למד כיצד לטפל בבעיות שונות בדלתות ומנעולים וכמובן שגם למד על מבנה המנעולים, סוגי הצילינדרים וכיצד מבצעים החלפת צילינדר.

2. מנעולן מנוסה - עברו הרבה שנים מאז שיוסי שלום השתתף בקורס המנעולנים, שנים בהם התנסה בעבודה מעשית והוא רכש ניסיון רב. במהלך השנים יוסי ביצע אינספור פעמים החלפת צילינדר בפתח תקווה, עבור דלתות מכל הסוגים ואפילו דלתות של רכבים. לכם כאשר אתם נזקקים להחלפת צילינדר בפתח תקווה אתם יכולים לסמוך על הניסיון של יוסי המנעולן.

3. מנעולן ישר - יוסי הוא מנעולן בעל תעודת יושר. אך יותר מזה הלקוחות הרבים יכולים לאשר את העובדה שיוסי הוא מנעולן ישר ואמין. יוסי מקפיד על הסטנדרטים המקצועיים ולא מנסה לרמות אתכם או לעקוץ אתכם. יוסי הוא מנעולן לטווח ארוך עם פילוסופית עבודה אשר גורסת כי מוטב לעשות עבודה טובה ולזכות ביחסי עבודה לטווח הארוך ולא ”לעשות את המכה“ על חשבון הלקוח. אז אולי יוסי לא מרוויח הרבה על החלפת צילינדר אבל בזכות השירות הטוב בטווח הארוך זה משתלם לכולם.

4. מנעולן 24 שעות ביממה - יוסי המנעולן תמיד מקשיב לצורכי הלקוחות. החלפת צילינדר בפתח תקווה נשמעת כמו פעולה תמימה ואולי קשה לדמיין סיטואציה שיהיה לכם דחוף להתקשר ליוסי באמצע הלילה בשביל לבצע החלפת צילינדר. אבל כדאי שתבינו שהחלפת צילינדר לא עושים מתי שמתחשק לכם. אם יש תקלה בצילינדר אתם יכולים למצוא את עצמכם תקועים וללא יכולת להיכנס לביתכם. כך שבהחלט צריך מנעולן 24 שעות ביממה לצורך החלפת צילינדר בפתח תקווה.

5. מחירים הוגנים - כבר אמרנו שיוסי הוא מנעולן ישר ואתם מזומנים לבדוק זאת גם באמצעות השוואת מחירים. אם תתקעו באמצע הלילה ותזדקקו לשירות של החלפת מנעול 24 שעות ביממה, יוסי יגבה מכם תעריף לילה כמקובל, אך לא ינצל את ההזדמנות והמצוקה לגבות מכם מחירים גבוהים ממה שאתם אמורים לשלם.

אלו הן הסיבות העיקריות מדוע לבחור ביוסי המנעולן לצורך החלפת צילינדר בפתח תקווה.

טיפים להחלפת צילינדר

- צילינדר הוא אינו מוצר אחיד ובהחלט ישנם הבדלי איכות בין היצרנים. אל תבחרו את הזול ביותר, כדאי להתייעץ עם מנעולן על מנת לבחור צילינדר טוב ועמיד אשר יחזיק מעמד לאורך זמן.

- מומלץ לבצע החלפת צילינדר בפתח תקווה אחת לחמש שנים. גם אם מעולם לא היו תקלות בצילינדר, לאחר 5 שנים יש לו רמת שחיקה גבוהה והוא עלול להתקלקל כל רגע.

- אם אתם מרגישים שמשהו אינו כשורה בפעולת הצילינדר כדאי שתזמינו בהקדם מנעולן לבצע החלפת צילינדר בפתח תקווה או לפחות לבדוק האם ישנה בעיה. עדיף לעשות זאת בזמן שיש לכם שליטה ולא לחכות שהצילינדר יחליט עבורכם.

- זכרו שעל המנעול אשר מבצע עבורכם החלפת צילינדר בפתח תקווה להציג בפניכם את הצילינדר באריזה סגורה. זוהי צריכה כמובן להיות האריזה המקורית. הסיבה לכך היא המפתחות שבקופסה. אם הקופסה פתוחה יתכן שמישהו ביצע שכפול של מפתחות ללא ידיעתכם.

- לא מתקינים צילינדר יד שנייה בשביל לחסוך עלויות. אין בזה שום היגיון ואם מישהו מנסה למכור לכם צילינדר יד שנייה זוהי פשוט עבודה בעיניים.

החלפת צילינדר בפתח תקווה עושים אצל יוסי, התקשרו עכשיו 050-575-7888