יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת צילינדר בראשון לציון

שירות החלפת כל סוגי הצילינדרים - פלדלת, רב בריח, מולטילוק

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת צילינדר בראשון לציון החלפת צילינדר ראשון לציון police-tag
050-5757-888

החלפת צילינדר בראשון לציון באלו מקרים?

מנעולן מעניק מגוון שירותים הנוגעים למנעולים ודלתות. אלו הם שירותים לבית, לרכב, למשרד ולכל מקום בו ישנם דלתות ומנעולים. השירותים יכולים להיות שירותי תחזוקה, שירותי תיקונים, שדרוגים, פריצות ועוד. ברשימת השירותים ניתן להזכיר החלפת צילינדר ראשון לציון, פריצת כספות, תיקון דלתות, פריצת רכבים, שכפול מפתחות, פריצת מנעולי אופנועים ועוד. אך השירות שעליו נדבר הפעם הוא החלפת צילינדר רב בריח ראשון לציון.

החלפת צילינדר בראשון לציון היא בקשה שכיחה בקרב מנעולים. ישנם מקרים רבים בהם נדרשת החלפת צילינדר ולפעמים יש צורך לבצע במקביל פריצת דלת. החלפת צילינדר היא פעולה פשוטה יחסית וישנם אנשים אשר מנסים לעשות זאת בעצמם. זה לא דבר שאנו ממליצים לעשות. אמנם ישנם מדריכים באינטרנט, אך בפועל זה לא כזה פשוט ומובן ולא נעשה בשניות כמו בסרט הווידאו. הסיבה שבסרט הווידאו עושים זאת כל כך מהר היא בגלל ששם זה נעשה על ידי מנעולן שעשה זאת פעמים רבות בעבר. אך במידה ועדיין לא השתכנעתם חשוב לציין שאם החלפתם צילינדר בעצמכם, אתם לבדכם ואין לכם שום אחריות על העבודה.

החלפת צילינדר בראשון לציון - מתי צריך?

צילינדר צריך להחליף כאשר הצילינדר הקיים לא מתפקד. זה יכול להיות כתוצאה מבלאי טבעי או מנזק שנוצר במהלך ניסיונות פריצה. גם במקרה בהם איבדתם את המפתחות ואין עוד מפתח שממנו ניתן לשכפל, אז צריך לבצע החלפת צילינדר רב בריח ראשון לציון.
ישנם מקרים בהם מומלץ להחליף מפתחות. אם איבדתם את המפתחות ויש לכם עוד מפתח, עדיין מומלץ לבצע החלפת צילינדר לדלת ראשון לציון. כמו גם במקרים בהם אתם נכנסים לדירה שכורה ורוצים להיות בטוחים שאין עוד אנשים עם מפתחות לדירתכם.

החלפת צילינדר 24 שעות

כאשר צריך החלפת צילינדר בראשון לציון צריך להתקשר ליוסי מנעולים. יוסי זמין 24 שעות ביממה ותמיד מוכן להעניק שירות מקצועי ומהיר. בעל הסמכה למנעולנות ואישור מטעם משטרת ישראל. כל עבודה מתבצעת במסירות, אחריות והמחירים תואמים את המקובל בתחום. יוסי יגיע אליכם עם צילינדר חדש בקופסה סגורה אשר תיפתח מול עיניכם, זהו סטנדרט מקצועי מקובל.
במידה ואתם זקוקים למנעולן בראשון לציון כנסו ללינק - מנעולן בראשון לציון

מה צריך לדעת על החלפת צילינדר בראשון לציון

כאשר אנו צריכים החלפת צילינדר אנו פונים למנעולן אשר יבצע עבורנו את העבודה. אך למה שנרצה להחליף צילינדר ומה עוד צריך לדעת. המשיכו לקרוא ותדעו.

מתי מחליפים צילינדר

1. כאשר הצילינדר שלנו התקלקל וישנו חשש שבקרוב לא נוכל לפתוח את הדלת או שכבר הגענו למצב כזה שאיננו יכולים לפתוח את הדלת. אם איננו יכולים לפתוח את הדלת יש להזמין מנעולן לצורך ביצוע פריצת דלת והחלפת צילינדר בראשון לציון.

2. כאשר אנו עוברים לגור בדירה שכורה ומקבלים מבעל הדירה מפתחות שעברו הרבה מאוד ידיים נרצה לבצע החלפת צילינדר. אחרת כל פעם שנצא מהבית נחשוש שאולי מישהו מהדיירים הקודמים יגיע ויגנוב משהו בעזרת המפתחות. באופן דומה כדאי להחליף צילינדר כאשר אנו גרים עם שותפים ואחד השותפים לדירה התחלף.

3. כאשר מאבדים מפתחות ואין לנו איך להיכנס הביתה אנו צריכים להזמין מנעולן אשר יבצע החלפת צילינדר בראשון לציון. לאחר שיבצע את ההחלפה הוא יעניק לנו מפתח חדש איתו נוכל לנעול ולפתוח את הדלת.

החלפת צילינדר - מה עוד חשוב לדעת

- כאשר מזמינים מנעולן להחלפת צילינדר בראשון לציון חשוב מאוד שהוא יציג בפניכם את הצילינדר בטרם הוא מבצע את ההתקנה. הוא צריך להציג בפניכם את הצילינדר כאשר הוא ארוז באריזתו המקורית. למה? בגלל שבתוך המארז ישנם מפתחות. כאשר מביאים לכם צילינדר במארז פתוח תמיד קיים החשש שמישהו ביצע שכפול של המפתחות בטרם הם נמסרו לידכם.

- ישנם סוגים שונים של צילינדר ולא כולם באותה האיכות. בטרם מבצעים החלפת צילינדר בראשון לציון כדאי להתייעץ עם המנעולן לגבי סוג הצילינדר שתרצו להתקין. ישנם צילינדרים הכוללים הגנה נגד פריצה שקטה, כמו למשל צילינדר MT5 של מולטילוק. כדאי לכם מאוד להעדיף צילינדרים הכוללים הגנה נגד פריצה שקטה.

- אם הצילינדר שלכם התחיל לזייף זה אומר שיש בעיה ובכל רגע הוא יכול להפסיק לעבוד ולתקוע אתכם מחוץ לדירה. לכן כאשר מזהים משהו חריג יש להזמין מייד מנעולן לצורך ביצוע החלפת צילינדר ולא לחכות שזה יהפוך למקרה חירום. היו ערניים לרעשים חריגים או כל קושי בסיבוב המפתח.

- עוד דבר שכדאי להיזהר ממנו הוא מרמאים אשר מנצלים את תמימותנו וטוענים שיש צורך לבצע החלפת מנגנון בשעה שהם יודעים שהבעיה היא רק הצילינדר. זוהי שיטה לחייב אנשים ביותר כסף באמצעות ביצוע עבודות שאינן הכרחיות.

אצל מי מבצעים החלפת צילינדר

החלפת צילינדר בראשון לציון מבצעים אך ורק אצל מנעולן מוסמך ומנוסה אשר יש לו גם תעודת יושר. זוהי הדרך היחידה להבטיח התקנה מקצועית וגם להימנע מכל מיני בעיות ורמאויות שיגרמו לכם למפח נפש.

אם אתם נזקקים להחלפת צילינדר בראשון לציון או כל שירות אחר של מנעולן, פנוי ליוסי שלום ותהינו משירותיו המקצועיים כפי שרבים נהנים מהם במשך שנים.