יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת צילינדר בתל אביב

שירות החלפת כל סוגי הצילינדרים - פלדלת, רב בריח, מולטילוק

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת צילינדר בתל אביב החלפת צילינדר תל אביב police-tag
050-5757-888

החלפת צילינדר בתל אביב באלו מקרים?

אחת הפניות השכיחות למנעולנים היא לגבי החלפת צילינדר בתל אביב. לפעמים מדובר אך ורק בהחלפת צילינדר ולפעמים מדובר בפריצת דלת הדורשת בין היתר החלפת צילינדר. אצלנו תוכלו לקבל שירותי החלפת צילינדר פלדלת תל אביב, החלפת צילינדר רב בריח תל אביב ולכל סוגי הדלתות.

מתי צריך החלפת צילינדר?

מגורים בדירה שכורה - כאשר אתם נכנסים לגור בדירה שכורה אתם מקבלים מפתחות מבעל הבית. אלו בדרך כלל אותם המפתחות שהיו לדיירים הקודמים וכל אלו שבאו לפניהם. כולם זרים שאינכם מכירים והמחשבה שאולי לאחד מהם יש מפתחות לדירתכם מדירה שינה מעינכם. ניתן לפתור את הבעיה בקלי קלות, פשוט להזמין מנעולן להחלפת צילינדר בתל אביב אשר יעשה את העבודה בקלות ומהירות.

איבוד מפתחות - אם איבדתם את צרור המפתחות יכולות להיות לכם שתי בעיות. הבעיה הראשונה היא במקרה שאין לכם עוד צרור אצל בת/בת הזוג, בבית במשרד… במקרה כזה אין מפתחות מהם ניתן לשכפל ולכן יש צורך בהחלפת צילינדר פלדלת בתל אביב על מנת שיהיו לכם מפתחות להיכנס הביתה. אך גם במקרה שיש לכם מפתחות ספייר, השכפול עדייו איננו מומלץ. הסיבה לכך היא הסיכון שאתם נוטלים! אם על המפתחות ישנה גורם מזהה אשר יכול להביא את מוצא המפתחות אליכם לדירה, ישנה אפשרות שהוא אדם טוב שיחזיר את המפתחות. אך ישנה גם אפשרות שהוא יעשה בהם שימוש לרעה. וגם אם על המפתחות אין גורם מזהה, יתכן כי מישהו הבחין בכם כאשר הם נפלו… בקיצור בשביל מה צריך סיכונים מיותרים, הזמינו החלפת צילינדר דרום תל אביב ותהיו רגועים בלילה.

מנעול תקול - ישנם מקרים בהם בגלל בלאי טבעי, או חס וחלילה חבלה מכוונת במהלך פריצה, הצילינדר נהרס ואינו מאפשר את פתיחת הדלת או נעילתה. גם במקרה זה החלפת צילינדר בתל אביב תפתור לכם את הבעיה.

אם גם אתם נזקקים להחלפת צילינדר פלדלת תל אביב/החלפת צילינדר רב בריח תל אביב פנו ליוסי מנעולים. מענה מהיר בכל שעות היממה, מהירות הגעה וזריזות בפתרון הבעיה.
במידה ואתם זקוקים למנעולן בתל אביב כנסו ללינק - מנעולן בתל אביב

מדריך להחלפת צילינדר בתל אביב

אצל מנעולן תוכלו לקבל מבחר של שירותים חשובים. בין השירותים ניתן להזכיר תיקון תיבות דואר; פריצה רכב; תיקון כספות; קיצור דלתות ממ“ד; התקנת מנעול מגנטי; התקנת מחזיר שמן לדלת; תיקון דלתות זכוכית ועוד. בין השירותים אשר תוכלו לקבל אצל מנעולן ישנו גם השירות של החלפת צילינדר בתל אביב. למרות שזה ממש לא מומלץ, ישנם אנשים אשר מנסים לבצע זאת בעצמם. הפעם ניתן לכם מדריך קצר להחלפת צילינדר בשיטת עשה זאת בעצמך. אך לפני זה בואו נזכיר את הסיבות מדוע תרצו או מדוע צריך לבצע החלפת צילינדר בתל אביב.

מתי מחליפים צילינדר בתל אביב

1. כאשר הצילינדר מתקלקל ואינכם יכולים לפתוח את הדלת.

2. כאשר מאבדים את המפתחות ואינכם יכולים לפתוח את הדלת.

3. כאשר רוצים להתקין צילינדר מדגם חדיש ומתקדם יותר, כלומר לבצע שדרוג.

4. כאשר גרים בדירה שכורה וישנו חשש שלדיירים הקודמים יש מפתח של הבית

שימו לב שאם החלטתם לנסות לבצע את החלפת הצילינדר בתל אביב בעצמכם זה עלול להיות בעייתי במקרים מסוימים. אם איבדתם את המפתחות ואינכם יכולים להיכנס הביתה, או שהצילינדר התקלקל ואינכם יכולים לפתוח את הדלת - תהיה לכם גם בעיה לבצע את החלפת הצילינדר. החלפת הצילינדר דורשת גישה אל הידית של הדלת מצידה הפנימי של הדלת וגם לבורג הנמצא בצד. לא ניתן לבצע החלפת צילינדר בתל אביב כאשר הדלת סגורה. במקרה כזה אין לכם ברירה אלא להזמין מנעולן לצורך פריצת דלת ובאותה ההזדמנות הוא כבר יחליף את הצילינדר…

כיצד לבצע החלפת צילינדר בתל אביב

בשלב הראשון עליכם לפרק את הידית הפנימית של הדלת. שימו לב שישנו בורג קטן אותו צריך לפתוח. זהו אינו בורג רגיל והוא דורש שימוש במפתח הלן. לאחר שפירקתם את הידית ישנו בורג הנמצא בצד הדלת, בסמוך ללשונית אותו יש לפתוח בעזרת מברג. אתם עלולים לראות כמה ברגים אך ישנו בורג מסוים שאותו צריך לפתוח. לאחר מכן צריך לשחרר את הצילינדר בצד החיצוני של הדלת, בדרך כלל אלו שני אומים אותם צריך לפתוח. לאחר ששחררתם את כל הברגים תוכלו לשלוף את הצילינדר.

עכשיו עליכם להכניס את הצילינדר החדש ולעשות את כל הפעולות בסדר הפוך. אם תהיה בעיה תוכלו להסתכל במראה.

החלפת צילינדר בתל אביב היא פעולה מהירה וזולה ומומלץ לפנות למנעולן מקצועי. מנעולן יודע לבצע החלפת צילינדר בתל אביב מבלי לגרום נזק והוא גם מעניק לכם אחריות. אם תהיה בעיה הוא יבוא ויתקן, למרות שזה פחות סביר.

אם אתם נזקקים להחלפת צילינדר בתל אביב פשוט התקשרו ליוסי המנעולן. יוסי מעניק לכם שירותי תיקונים והתקנות מקצועיים. יוסי עוסק שנים במקצוע ומבצע החלפת צילינדר בעיניים עצומות. גם אם נתקעתם באמצע הלילה, אצל יוסי תוכלו לקבל שירות 24/7.

הדרך הטובה ביותר לבצע החלפת צילינדר בתל אביב

כאשר אנו מאבדים את מפתחות הבית; כאשר הצילינדר מתקלקל או אפילו כאשר אנו נכנסים לגור בדירה שכורה, אנו מבצעים החלפת צילינדר בתל אביב. הדרך הטובה ביותר לבצע החלפת צילינדר היא באמצעות פנייה למנעולן, אך ישנם גם אנשים אשר מנסים להתמודד עם משימה זאת בעצמם. אינני ממליץ לבצע החלפת צילינדר בעצמכם.

ישנם אנשים רבים אשר קוראים מדריכים באינטרנט ורואים כמה סרטים ביוטיוב ומחליטים לבצע החלפת צילינדר בעצמם במקום לבצע החלפת צילינדר בתל אביב באמצעות מנעולן. ובכן, במדריכים באינטרנט זה בהחלט נראה פשוט, ואני גם לא אגיד לכם אחרת, אך בפועל אנשים שאינם מבינים בצילינדר יכולים להסתבך הרבה יותר ממה שאתם חושבים.

ראשית כל חשוב להבין שצילינדר הוא אינו מוצר אחיד. לא רק שישנם יצרנים שונים ושיטות שונות למבנה השיניים, כמו למשל צילינדר לשון או צילינדר גלגל שיניים, הם גם מגיעים במידות שונות. כאשר תרצו לבצע החלפת צילינדר בתל אביב בעצמכם ישנו סיכוי גדול שתיגשו לחנות ותרכשו צילינדר שאינו מתאים. את חוסר ההתאמה תגלו רק בזמן ההתקנה ואז כאשר תיגשו לחנות ותבקשו להחליף את המוצר שרכשתם תגלו שהם לא מקבלים בחזרה צילינדרים לאחר שהאריזה נפתחה. כבר כאן הזמן והכסף שבזבזתם אמורים להדליק לכם נורה אדומה ולגרום לכם להבין שהדרך היעילה, הבטוחה והמשתלמת ביותר לבצע החלפת צילינדר בתל אביב היא באמצעות מנעולן.

אתן לכם דוגמה לאחד המקרים הנפוצים. ישנם אנשים אשר יש להם דלת רב בריח והם ניגשים לבצע החלפת צילינדר בעצמם. הם רוכשים צילינדר במידה הנכונה, אך הם אינם מודעים לכך שישנם דגמי מנגנון רב בריח הדורשים שימוש בצילינדר בעל חריץ מובנה. לכן די ברור שלא כדאי לחפש הרפתקאות. החלפת צילינדר בתל אביב היא דבר זול וניתן לקבל שירות מהיר ומקצועי, כך שבאמת אין צורך להתחיל לבזבז זמן, בסוף זה עולה לכם ביוקר.

כמו כן לא נשכח שחלק גדול מהמקרים שבהם מבצעים החלפת צילינדר בתל אביב הם במקרים בהם נדרשת פריצה לבית. לא ניתן לבצע את החלפת הצילינדר ללא גישה משני צידי הדלת, כך שאתם צריכים מנעולן שיבוא ויבצע פריצה הכוללת גם את החלפת הצילינדר.

החלפת צילינדר בתל אביב - רק אצל יוסי

אם אתם נזקקים להחלפת צילינדר, פנו ליוסי המנעולן:

1. יוסי הוא מנעולן מוסמך אשר למד מנעולנות. הוא מכיר את כל סוגי הצילינדרים והוא יודע כיצד להחליף אותם בצורה הנכונה ומבלי לגרום שום נזק.

2. יוסי הוא מנעולן מנוסה. יוסי עוסק במקצוע שנים רבות והוא מבצע את כל עבודות המנעולנות ב“עיניים עצומות“. אתם תוכלו להרגיש את ההבדל במהירות ובאיכות העבודות.

3. יוסי הוא מנעולן בעל תעודת יושר. כאשר אתם מזמינים מנעולן לביצוע החלפת צילינדר בתל אביב היושר הוא דבר חשוב מאוד. אתם רוצים לדעת שתוכלו לסמוך על המנעולן, שהוא לא מבצע שכפול פיראטי של מפתחות ולא מנסה לעבוד עליכם בשביל לגבות מחיר גבוה יותר.

4. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות 24 שעות ביממה. זה חשוב מאוד עבור כל אותם המקרים בהם אינכם יכולים לפתוח את דלת הכניסה בגלל בעיה בצילינדר. מקרים אלו עשויים להתגלות בכל שעה משעות היממה, כולל בשעות הלילה המאוחרות בהן אתם חוזרים מבילוי או משמרת לילה בעבודה. אצל יוסי תמיד תקבלו מענה.

5. אצל יוסי תוכלו לקבל מחירים זולים עבור החלפת צילינדר בתל אביב. המחירים שיוסי גובה הם המחירים המקובלים בענף המנעולנות.