יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת צילינדר הרמטיקס | החלפת מנעול הרמטיקס

שירות החלפת צילינדרים ומנעולים לדלתות הרמטיקס

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת צילינדר הרמטיקס החלפת מנעול הרמטיקס police-tag
050-5757-888

מתי מבצעים החלפת מנעול לדלת הרמטיקס?

בבתים רבים ניתן למצוא דלתות הרמטיקס, דלתות איכותיות ואמינות. אך כמו בכל דלת של יצרן אחר, לעתים צריכים שירות של החלפת צילינדר הרמטיקס / החלפת מנעול לדלת הרמטיקס. במקרה שכזה יש לפנות למנעולן מוסמך על מנת לבצע את ההחלפה.

ישנם תרחישים שונים בהם אנשים עשויים להזדקק לשירות זה.

1. בעת מעבר לדירה שכורה או דירה חדשה - הבעיה בדירות שכורות בהן מקבלים מפתחות מבעל הדירה היא שאנשים רבים החזיקו במפתחות הדירה. הדיירים מתחלפים כל כמה חודשים ואינכם מכירים אותם. תמיד ישנו חשש שמישהו מהם מחזיק בהעתק של המפתח ויכול, אם ירצה, לפתוח את דלת דירתכם. אתם עשויים להגיד שזה בלתי סביר, אך מצד שני אינכם יודעים מי הם וזהו מצב בלתי נסבל. לכן כאשר נכנסים לדירה חשוב להזמין מנעולן להחלפת צילינדר הרמטיקס. דבר דומה אפשר להגיד כאשר אתם קונים דירה. בין אם זו דירה חדשה מקבלן או דירה מיד שנייה, עדיין לאנשים זרים הייתה אפשרות לשכפל את המפתחות. לכן גם במקרה זה כדאי לכם לפנות אל המנעולן ולבקש החלפת מנעול לדלת הרמטיקס.

2. כאשר מאבדים מפתחות - אם איבדתם את המפתחות ואין לכם מפתח ספייר, אין לכם ברירה, עליכם להזמין מנעולן לצורך החלפת מנעול הרמטיקס. המנעולן יחליף את הצילינדר ולאחר מכן תוכלו לפתוח ולנעול את הדלת עם מפתח חדש. גם אם יש לכם מפתח ספייר, כדאי לשקול לבצע החלפת צילינדר, זאת מכיוון שכל מי שידע למצוא את המפתח יוכל להיכנס לביתכם בקלות. בעיקר עליכם להיות זהירים כאשר על צרור המפתחות ישנם פרטים מזהים.

3. כאשר ישנה תקלה בדלת - צילינדרים נוטים להתקלקל. זהו מוצר המחזיק רק כמה שנים ואז צריך להחליף אותו. צילינדר מקולקל יביא בסופו של דבר למצב בו אינכם יכולים לפתוח את דלת ביתכם. ובמקרה שכזה אתם עשויים אפילו להזדקק לשירותיו של מנעולן באמצע הלילה. אף אחד לא יסכים לחכות בחוץ עד שעות הבוקר…

שימו לב שאם משהו אינו כשורה בצילינדר, כדאי להזמין מייד מנעולן להחלפת צילינדר הרמטיקס. הכוונה היא למקרים בהם אתם יכולים לפתוח את הדלת, אך בכל זאת מרגישים כי המנעול אינו עובד בצורה תקינה. החשש הוא שזה רק עניין של זמן עד שבכלל לא תוכלו לפתוח את הדלת. אל תחכו, הקדימו להזמין מנעולן. עכשיו אתם יכולים עוד לשלוט על זה ולקבוע איתו בשעה שנוח לכם. אך כאשר תגיעו למצב בו הדלת אינה נפתחת תזדקקו למנעולן חירום, אפילו באמצע הלילה. זה פחות נוח וזה גם יותר יקר.

4. שדרוג של צילינדר - לפעמים אנשים מבינים שהצילינדר שלהם מיושן וקל לפריצה. כיום ישנם צילינדרים מתקדמים המקשים על הפורצים. אם הצילינדר שלכם מיושן כדאי לכם להזמין מנעולן לצורך החלפת צילינדר לדלת הרמטיקס.

החלפת מנעול הרמטיקס

תהליך ההחלפה של צילינדר לדלת הוא הליך פשוט יחסית, לפחות כאשר מדובר במנעולן מוסמך ומנוסה. המנעולן צריך להוציא את הצילינדר הישן ולהרכיב במקומו חדש. יש כאן עלות של הצילינדר ועלות של העבודה שיש לבצע. כדאי להשקיע עוד כמה שקלים ברכישת צילינדר מאיכות גבוהה - זה משתלם בטווח הארוך. איננו אומרים שהיקר ביותר הוא בהכרח הטוב ביותר. כל הזמן יוצאים דגמים חדשים וכדאי להתייעץ עם המנעולן לגבי סוג הצילינדר המועדף.

במידה ומדובר בהחלפת מנעול לדלת הרמטיקס המתבצעת בשעות הלילה, הדבר יעלה לכם יותר.

כאשר מחליפים צילינדר, שימו לב שהמנעולן מביא איתו צילינדר חדש ופותח אותו מול העיניים שלכם. על המארז רשום מספר המפתחות ועליכם לשים לב שאתם מקבלים את כל המפתחות. חס וחלילה אינכם רוצים ליפול על נוכל השומר מפתח נוסף לעצמו.

זקוקים להחלפת צילינדר הרמטיקס / החלפת מנעול לדלת הרמטיקס? יש לכם כתובת מתאימה לפנות אליה. פשוט התקשרו ליוסי המנעולן ותוכלו לשמור על ראש שקט.

כאשר אתם פונים ליוסי אתם פונים אל מנעולן מקצועי שעבר הסמכה ורכש ניסיון רב בכל עבודות המנעולנות. אמנם מדובר במשימה פשוטה, אך עדיין חשוב שהיא תתבצע בצורה הטובה ביותר, ולכן עליכם להיות זהירים.

יוסי הוא מנעולן מוסמך ומאושר על ידי משטרת ישראל. מאחוריו שנים רבות של ניסיון ויש לו גישה מקצועית והתחשבות בכל צורכי הלקוח. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות 24 שעות ביממה ופתרון לכל בעיה. בין אם מדובר בדלת הרמטיקס, או כל דלת אחרת - יוסי פותר את הבעיה.