יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת צילינדר יצאת צדיק

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעול

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת צילינדר יצאת צדיק החלפת צילינדר מיצאת צדיק police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק להחלפת צילינדר יצאת צדיק?

ישנן נסיבות שונות בהן אנו נזקקים להחלפת צילינדר יצאת צדיק. אז מתי בעצם מחליפים צילינדר?

מעבר לבית חדש - אם זה בית מקבלן, דירה שכורה או בית מיד שנייה תמיד קיימת אותה הבעיה. אתם מקבלים מפתחות אשר בטרם נמסרו לכם היו בידיים של זרים. היום קשה לדעת על מי לסמוך ובטח שלא תרצו לקחת סיכונים מיותרים. אתם רוצים לישון בשקט בלילה ואינכם יכולים לעשות זאת כאשר אתם חוששים שאולי מישהו שכפל את המפתחות. לכן אתם צריכים החלפת צילינדר יצאת צדיק. לאחר שתבצעו את החלפת הצילינדר תוכלו ליהנות ממפתחות חדשים. במידה ומישהו שכפל את המפתחות הקודמים, בזכות החלפת הצילינדר הם פשוט חסרי שימוש.

צילינדר מקולקל - לפעמים הצילינדר מתקלקל. אם יש לכם צילינדר מיצרן איכותי הוא עשוי להחזיק שנים רבות, אך בסופו של דבר כל צילינדר עשוי להתקלקל ביום מן הימים ואז יש צורך בהחלפת צילינדר יצאת צדיק. כאשר הצילינדר מתקלקל ישנן שתי אפשרויות. האפשרות הראשונה שהוא עדיין עובד חלקית ואתם מצליחים במעט מאמץ לנעול ולפתוח את הדלת. אם זה המצב כדאי למהר להזמין החלפת צילינדר יצאת צדיק על מנת שלא תעברו לשלב הבא שבו אין אפשרות לפתוח את הדלת. כאשר הצילינדר מתקלקל ואין אפשרות לפתוח את הדלת העניינים מסתבכים. צריך קודם כל לבצע פריצה של הדלת ולאחר מכן החלפת צילינדר. יש לכך שתי השלכות שליליות - האחת היא שיש כאן עלויות גבוהות יותר והשנייה היא שזה עלול לשים אתכם במצבים מאוד לא נוחים. דמיינו שזה קורה באמצע הלילה…

שדרוג הביטחון - אנשים רבים מבינים שהצילינדר המיושן אינו מעניק הגנה מספקת ואז הם מעוניינים בהחלפת צילינדר יצאת צדיק על מנת לזכות בהגנה טובה יותר עבור ביתם. אנו ממליצים על התקנת צילינדר אשר יכול לספק הגנה כנגד פריצה שקטה. כמו כן כדאי לשקול התקנת מנעול כספת עליון.

למה צריך החלפת צילינדר יצאת צדיק?

כאשר מחליפים צילינדר ישנן מספר סכנות ולכן חייבים לעשות זאת אצל איש מקצוע אמין.

ניצול לרעה - ישנה סכנה שמי שיחליף לכם את הצילינדר יבצע שכפול של המפתחות בטרם החלפת הצילינדר ואפילו לא תדעו מזה. לכן אם רוצים החלפת צילינדר יצאת צדיק כדאי לעשות שני דברים. האחד הוא לוודא שמדובר במנעולן בעל תעודת יושר אשר מבצע עבורכם את ההחלפה. והדבר השני הוא לוודא שהצילינדר מגיע באריזתו המקורית ונפתח לנגד עינכם. כך תוכלו להיות בטוחים שהמפתחות לא שוכפלו מראש.

הפקעת מחירים - חשוב להיזהר מאלו אשר גובים מחירים הגבוהים מהמקובל הוא מנסים לבצע החלפת מנעול (פעולה יקרה יותר) כאשר ניתן להסתפק בהחלפת צילינדר בלבד.

עבודה רשלנית - חשוב שזה יהיה מנעולן מוסמך ומנוסה על מנת שלא תקבלו עבודה רשלנית. אתם רוצים התקנה איכותית וללא נזקים אסתטיים. כמו כן חשוב שתהיה לכם אחריות על העבודה.

החלפת מנעול יצאת צדיק

בין השירותים שאתם עלולים להזדקק להם בבית או בעסק יתכן שאתם תזדקקו לשירות של החלפת מנעולים יצאת צדיק. אבל למה אנו אומרים החלפת מנעול יצאת צדיק? ובכן הסיבה היא שיש כאן פוטנציאל לעבוד עליכם. כמובן שמנעולן מקצועי לא יעשה דבר כזה, אבל עליכם לוודא שמדובר במנעולן מקצועי. מייד נדבר על איך תוודאו שזה מנעולן מקצועי.

אז מה הסיכון עם החלפת מנעולים?

הבעיה כאן היא שאנשים רבים מבלבלים בין החלפת צילינדר לבין החלפת מנעול יצאת צדיק, ככל הנראה מתוך חוסר מודעות. צילינדר הוא אחד הרכיבים במנעול. זהו רכיב רגיש ועדין אשר נוטה להתקלקל יחסית מהר. המנעול תוכנן בצורה אשר תאפשר לכם לבצע החלפת צילינדר בקלות במידת הצורך - בין אם זה בגל תקלה טכנית או איבוד מפתחות הבית.

לעומת זאת החלפת מנעולים יצאת צדיק היא דבר קצת יותר מורכב. מנגנון הדלת הוא דבר יקר יותר וגם מסובך יותר להחלפה.

גם אם כאשר אתם מודעים להבדל עדיין קיימת בעיה ואתם חייבים את שירותים של מנעולן יצאת צדיק. אתם עשויים להתקשר למנעולן ולהגיד שהתקלקל לכם המנעול של הדלת. למעשה גם כאשר אתם מבינים שישנו הבדל בין מנעול לבין צילינדר, עדיין אין לכם מושג מהו הרכב שהתקלקל. ואם אין מדובר במנעולן מקצועי הוא עלול לנצל את תמימותכם - הוא יכול לבצע החלפת מנעול (לא ממש יצאת צדיק) למרות שזה לא נחוץ. כל זאת במטרה לגבות מכם יותר כסף. מנעולן מקצועי כמובן לא יעשה דבר כזה.

איך תמצאו מנעולן מקצועי?

על מנת לקבל החלפת מנעולים יצאת צדיק עליכם לוודא כי מדובר במנעולן מקצועי. וודאו שיש לו תעודת מנעולן, זהו הדבר הבסיסי ביותר - תעודת מנעולן היא התעודה המקצועית. ולאחר מכן וודאו שיש לו תעודת יושר המבטיחה לכם שאין לו עבר פלילי וקשרים בתחום עבריינות הרכוש.

לאחר שווידאתם את הדברים הללו תוכלו להיות בטוחים שניתן לסמוך עליו. אם אתם מחפים החלפת מנעול יצאת צדיק אתם תמיד יכולים לסמוך על יוסי שלום, מנעולן מקצועי ומנוסה המעניק שירותים בכל אזור המרכז, גוש דן ואזור השרון.