יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת צילינדר לדלת עץ

שירות החלפת כל סוגי המנעולים - פלדלת, רב בריח, מולטילוק

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת צילינדר לדלת עץ החלפת צילינדר דלת עץ police-tag
050-5757-888

החלפת צילינדר לדלת עץ באלו מקרים?

באילו נסיבות אנשים פונים למנעולן? לפעמים זה לצורך התקנת מנעול לדלת אש, לפעמים תיקון דלת פלדלת ולפעמים גם פריצת דלתות בבית או ברכב. למעשה מקרים רבים בהם מזמינים מנעולן לצורך פריצת דלת, בסופו של דבר דורשים גם החלפת צילינדר לדלת. ואם אתם דואגים למחיר, החדשות הטובות הן שמחיר החלפת צילינדר לדלת עץ הוא כלל לא יקר, הוא זול.

מתי נבצע החלפת צילינדר לדלת עץ?

במקרים רבים ובנסיבות שונות אנו נזקקים להחלפת צילינדר לדלת, להלן כמה דוגמאות למקרים בהם יש צורך בהחלפת צילינדר:

איבוד צרור המפתחות - כאשר אבד לכם צרור המפתחות אתם נמצאים במצוקה גדולה כי אין לכם יכולת להיכנס לביתכם. ברוב המקרים זה נפתר באמצעות שכפול מפתחות. כלומר יש לכם צרור נוסף ממנו אתם יכולים לשכפל מפתחות. אם אין לכם צרור נוסף ממנו אתם יכולים לשכפל מפתחות, את הבעיה פותרים באמצעות החלפת צילינדר לדלת עץ. לאחר החלפתו תוכלו להיכנס לביתכם עם מפתחות חדשים. אך אם תרצו לנקוט במשנה זהירות, מוטב להחליף את הצילינדר. כך לא תיקחו את הסיכון שאולי מישהו ימצא את המפתחות ויאתר את מקום מגוריכם.

כניסה לדירה שכורה - כאשר אתם נכנסים לדירה שכורה אתם מקבלים מבעל הנכס מפתחות. אלו הם אותם המפתחות שעברו בידיים של דיירים רבים, הדיירים הקודמים ואלו שלפני ולפני… אלו הם אנשים שאינכם מכירים, אך יתכן כי בידם או בידי אחד מהם נשאר העתק של אותו המפתח; כלומר יש להם את היכולת להיכנס לביתכם. על מנת לישון בשקט בלילה מוטב להזמין החלפת צילינדר לדלת עץ.

חבלה במנעול - למקרים בהם הצילינדר נהרס במהלך ניסיון פריצה אנו קוראים חבלה במנעול. הפורצים עושים שימוש במקדחים וכלים שונים, וכך הם בעצם הורסים את הצילינדר ואז יש להזמין החלפת צילינדר לדלת עץ.

צילינדר תקול - לא רק חבלות הורסות את הצילינדר. זה עלול לקרות גם כתוצאה מבלאי טבעי. במקרים שהבלאי גבר על הצילינדר יש להחליפו וכך ניתן לפתור את הבעיה.

החלפת צילינדר לאחר פריצה - לא כל מקרי הפריצה בהכרח מתבצעים דרך דלת הכניסה. ישנם מקרי פריצה אשר נעשים דרך חלונות, דלתות אחוריות, מרפסות וכו’. ישנם מקרים בהם ישנו חשש שבמהלך הפריצה נגנבו גם מפתחות אשר יכולים לשמש לפריצה חוזרת בדרך קלה ומהירה. כך יוכלו לפרוץ לכם לבית מבלי להשאיר סימנים. לכן גם במקרה זה כדאי להזמין החלפת צילינדר לדלת.

החלפת צילינדר אצל יוסי

אם אתם נזקקים להחלפת צילינדר, או כל שירות אחר בתחום המנעולנות, פנו ישר ליוסי מנעולים. אצל יוסי תקבלו את השילוב של עבודה מקצועית עם מחיר זול ומשתלם. ליוסי יש ניסיון רב בתחום המנעולנות ומאחוריו אינספור לקוחות מרוצים. התקשרו עכשיו!