יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת צילינדר מולטילוק

שירות החלפת צילינדרים של חברת מולטילוק

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת צילינדר מולטילוק החלפת צילינדר לדלת מולטילוק police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק להחלפת צילינדר מולטילוק?

מנגנוני נעילה של מולטילוק הם פטנט ישראלי ונחשבים לאיכותיים ברמה עולמית. אלו הם מנגנוני נעילה רב בריחיים חזקים ובטוחים אך שימו לב שלפעמים אנשים משתמשים במושג מולטילוק למנעולים רב בריחיים אחרים ולאו דווקא של המותג הישראלי. מנגנוני מולטי לוק הם מנגנונים אמינים מאוד, אך בכל זאת לעתים אנשים נדרשים להחלפת צילינדר מולטילוק. שירות של החלפת צילינדר מולטילוק ניתן על ידי מנעולנים מוסמכים אשר יודעים לעשות זאת.

מתי מחליפים צילינדר מולטילוק?

למרות שצילינדר מולטילוק נחשב לאמין, ישנם מקרים בהם אנו זקוקים להחלפתו:

כאשר ישנה תקלה בצילינדר הקיים והדלת אינה נפתחת כראוי או שאינה נפתחת בכלל, ניתן לפתור את הבעיה באמצעות החלפת צילינדר מולטילוק. מנעולן יבצע זאת עבורכם.

כאשר אתם רוצים לשלול את הגישה מאדם מסוים אשר מחזיק או החזיק בעבר במפתח (יתכן ששכפל את המפתח). למשל אם זהו עסק שפיטר את אחד העובדים הבכירים אשר החזיק במפתחות ואתם חוששים שהוא ייכנס לעסק, אתם יכולים לבצע החלפת צילינדר מולטילוק ולפתור את הבעיה. או אולי נפרדת מהחבר שהיה לו מפתח לדירתך...

בעת מעבר לדירה שכורה. במקרים אלו אינכם יודעים כמה ידיים עבר המפתח וכמה שכפולים עשו לו. יתכן שישנם אנשים רבים שעדיין מחזיקים במפתחות הדירה ואינכם רוצים לקחת שום סיכון. הזמינו מנעולת להחלפת צילינדר בדחיפות.

מקרים של אובדן מפתחות. כאשר מאבדים מפתחות, גם אם יש לכם עוד מפתח שניתן לשכפל, אתם עדיין לא רוצים לקחת את הסיכון שמישהו ימצא את המפתח וידע לאיזו דירה הוא שייך. אולי אתם חושבים שזהו תרחיש מוגזם שמישהו ימצא את המפתח ויוכל לזהות לאיזו דירה הוא שייך אך בהחלט היו מקרים בעבר. למשל אם מישהו הבחין שנפלו לכם המפתחות, מעקב קצר אחריכם והוא ידע איפה אתם גרים...

במקרים של פריצה לפעמים נגרם נזק ואז צריך לבצע החלפת צילינדר מולטילוק. גם אם ניסיון הפריצה לא צלח, עדייו יתכן שנגרם נזק לצילינדר. ובמידה ופרצו לכם הביתה, שלא באמצעות דלת הכניסה והצילינדר תקין, עדיין קיים סיכון שהפורצים לקחו איתם מהדירה צרור מפתחות ויחזרו לפרוץ בעתיד. לכן חובה להתקשר למנעולן ולהזמין החלפת צילינדר מולטילוק.
כמובן שיש מקרים של בלאי טבעי המחייב את החלפת הצילינדר