יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת צילינדר פלדלת | החלפת מנעול פלדלת

שירות החלפת צילינדרים ומנעולים לדלתות פלדלת

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת צילינדר לפלדלת מנעול לפלדלת police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק להחלפת צילינדר פלדלת?

צילינדר הוא אחד הרכיבים במנגנון הנעילה; זהו החלק אליו נכנס המפתח. זוהי מערכת עדינה ומתוחכמת אשר נועדה להבטיח כי רק מפתח ספציפי הוא בעל יכולת לפתוח את המנעול. רבות מקריאות השירות של מנעולן הנוגעות להחלפת צילינדר הן עבור החלפת צילינדר פלדלת. אין זה מפתיע בהתחשב בכך שמנעולי פלדלת הם מאוד נפוצים בארץ. אלו הם מנעולים חזקים ומורכבים לפריצה ולכן הם נפוצים בבתים רבים. בנסיבות שונות אנשים מבקשים להחליף את הצילינדר.

החלפת מנעול פלדלת - האם ניתן לעשות לבד

ברמת העיקרון בהחלט ניתן לבצע בעצמכם החלפת מנעול פלדלת, אך שימו לב כי איננו אומרים שזה מומלץ. ישנם אנשים המנסים לעשות זאת בעצמם וישנם אחרים אשר מוותרים מראש ופשוט מתקשרים למנעולן. מהי ההחלטה הנכונה? האם לחסוך כסף ולעשות זאת בעצמכם או להתקשר למנעולן? והאם בכלל אתם חוסכים כסף? מי שרוצה לעשות זאת בעצמו יכול לרכוש בכל חנות המוכרת אביזרים לבית צילינדר חדש ולנסות לעשות זאת בעצמו. באינטרנט תוכלו למצוא מדריכים ואפילו סרטי וידאו המסבירים לכם כיצד לעשות זאת. האם זה מומלץ? אם יש לכם את החוש הטכני, כלי העבודה המתאימים, הסבלנות ואיזו ניסיון בעבודות מסוג זה אז אולי תוכלו לעשות זאת בעצמכם. יתכן שאם תבצעו החלפת צילינדר פלדלת תצליחו לחסוך כמה שקלים אבל אל תשכחו שאתם תצטרכו ללכת לרכוש את הצילינדר בחנות; אתם תצטרכו לשבור את הראש איך עושים זאת. כאשר חושבים בצורה הגיונית מבינים שמוטב לתת לאיש המקצוע לעשות את העבודה שבה הוא מתמחה. מנעולן המבצע החלפת מנעול פלדלת מעניק לכם גם אחריות על עבודתו; במידה ועשיתם זאת בעצמכם ומשהו השתבש אין לכם למי לבוא בטענות מלבד עצמכם.

מתי מבצעים החלפת צילינדר פלדלת?

במצבים שונים אנשים נזקקים להחלפת צילינדר פלדלת, לעתים הדבר נודע מתוך החלטה מודעת ולעתים בלית ברירה. אם למשל נכנסתם לדירה שכורה ואינכם מרגישים בנוח מכך שהמפתחות עברו ידיים של דיירים רבים, החליפו את הצילינדר בשביל הראש השקט שלכם. זוהי דוגמה להחלטה מודעת. אך כאשר הצילינדר שלכם פשוט מתקלקל עליכם להחליפו אם תרצו או לא. עוד דוגמה למקרים בהם יש צורך בהחלפת צילינדר פלדלת היא במקרים של פריצה לבית. לעתים במהלך הפריצה או במהלך ניסיון פריצה פשוט מחבלים בצילינדר ואז יש צורך להחליפו. חשוב גם להיזהר ממקרים בהם הפורצים נכנסו אל הבית בדרך אחרת ולא באמצעות דלת הכניסה. במקרים אלו גם מומלץ להזמין מנעולן להחלפת מנעול פלדלת - תמיד קיימת האפשרות שהפורצים מצאו בבית צרור מפתחות. כאשר פורצים מוצאים מפתחות בבית הם תמיד לוקחים אותם בתקווה לעשות שימוש עתידי.
בכל בעיה הדורשת החלפת צילינדר פלדלת, יוסי מנעולים הוא האיש שלכם; עם שירות מקצועי ומסור עשרים וארבע שעות ביממה.
במידה ואתם מעוניינים בהחלפת צילינדר רב בריח כנסו ללינק - החלפת צילינדר רב בריח

ההבדל בין החלפת צילינדר לבין החלפת מנעול פלדלת

במאמר זה נדבר על הנושא של החלפת צילינדר פלדלת וננסה לתת לכם את כל המידע בנושא. אך ראשית כל אולי כדי להתחיל מהסברת ההבדל בין החלפת צילינדר לבין החלפת מנעול. ישנם אנשים רבים אשר מתבלבלים. למשל השבוע התקשרה אליי גברת וביקשה שאבוא להחליף את המנעול בדלת הפלדלת שלה בדחיפות. כאשר שאלתי אותה מה הסיבה היא אמרה לי שהיא איבדה את המפתחות - במקרה של אבדן מפתחות אין צורך להחליף את המנעול אלא רק לבצע החלפת צילינדר דלת פלדלת !

המנעול הוא החלק אשר שולט על הבריחים של דלת הפלדלת ולתוכו נכנס הצילינדר. הצילינדר הוא החלק אשר שולט על המנעול באמצעות סיבוב המפתח. כאשר מאבדים מפתחות מחליפים את הצילינדר בלבד. אין סיבה להחליף מנעול כל עוד הוא תקין ובטח שלא בגלל איבוד מפתחות. החלפת מנעול דלת פלדלת היא עבודה יקרה יותר מאשר החלפת צילינדר פלדלת. חשוב גם שתהיו זהירים על מנת שלא תיפלו על מי שינסה להגיד לכם שצריך להחליף מנעול דלת פלדלת רק בשביל לגבות יותר כסף.

מתי צריך לבצע החלפת צילינדר פלדלת?

מלבד המקרה של איבוד מפתחות שכבר הזכרנו ישנם גם מקרים נוספים. אנשים אשר נכנסים לדירה שכורה צריכים לבצע החלפת צילינדר פלדלת. הסיבה לכך היא שהמפתחות שהם קיבלו מבעל הדירה עברו כבר הרבה ידיים של אנשים זרים. אתם לא מכירים אותם ולא יכולים לסמוך עליהם. אינכם יודעים אם מישהו מהדיירים הקודמים עדיין מחזיק במפתחות ואינכם רוצים לקחת סיכון. מסיבה זו עליכם להתקשר למנעולן ולבקש החלפת צילינדר פלדלת.

באופן דומה גם מי שרוכש דירה, בין אם זו דירה מקבלן או דירה מיד שנייה. גם כאשר זוהי דירה מקבלן אתם לא יודעים אצל מי מהעובדים היו המפתחות ועדיף לבצע החלפת צילינדר.

צילינדר גם עשוי להתקלקל כתוצאה מבלאי טבעי. כאשר הצילינדר מתקלקל בדרך כלל גם נדרשת פריצה של הדלת. מנעולן יבצע עבורכם פריצה ולאחר מכן החלפת צילינדר פלדלת.

והמקרה האחרון שבגינו מחליפים צילינדר הוא לצורך התקנת צילינדר איכותי יותר. אם יש לכם צילינדר מיושן בבית סביר להניח שגנבים יכולים לפרוץ אותו בקלי קלות ולכן כדאי להחליפו. גם אם קניתם בית חדש, סביר להניח שהקבלן חסך והתקין צילינדר זול במיוחד ובאיכות נמוכה, אלא אם כן היו סיכומים אחרים בנושא.

הרשו לי לתת לכם טיפ קטן וחשוב - אם אתם נזקקים להחלפת צילינדר פלדלת מוטב להחליפו לצילינדר אשר יכול לספק הגנה כנגד פריצה שקטה. פריצה שקטה היא נושא בפני עצמו, זוהי פריצה שגנבים עושים בעזרת כלים עדינים. צילינדרים מתקדמים כוללים אמצעי מיגון אשר אינם מאפשרים לגנבים לבצע פריצה שקטה ובכך הם מגבירים את הביטחון שלכם. כמו כן אתם מקבלים בקרת שכפול עם צילינדר נגד פריצה שקטה.

לפי דעתי אם מבצעים החלפת צילינדר פלדלת אשר יש לחפש את הטוב ביותר. ישנם מודלים שונים של צילינדר נגד פריצה וכדאי להתייעץ עם מנעולן.

החלפת צילינדר - על מי חשוב להקפיד

כאשר אתם מזמינים מנעולן להחלפת צילינדר פלדלת ישנם כמה דברים חשובים שיש להקפיד עליהם. הדבר הראשון חשוב שתוודאו שבאמת מדובר במנעולן מוסמך ושיש לו אישור מטעם משטרת ישראל. הדבר השני שצריך לשים לב אליו הוא במהלך הפרוצדורה עצמה - צילינדר מגיע במארז הכולל מפתחות. מפתחות אלו מיועדים עבורכם ורק עבורכם. חשוב מאוד שהמנעולן שהזמנתם לצורך החלפת צילינדר פלדלת יביא איתו מארז סגור (אריזה מקורית) ואותו יפתח מול עיניכם. כך תוכלו להיות בטוחים שלא נעשה שכפול של המפתחות עבור ”מישהו אחר“…

סיבות שונות שאנו נזקקים להחלפת צילינדר פלדלת

בנסיבות שונות אנו נזקקים להחלפת צילינדר פלדלת או שירות של החלפת מנעול פלדלת.

החלפת צילינדר פלדלת נבצע בנסיבות הבאות:

- כאשר אנו עוברים לגור בדירה שכורה וישנו חשש שלמישהו מהדיירים הקודמים ישנו מפתח של דלת הפלדלת של הדירה.

- כאשר היו שינוי כוח אדם בעסק ואנו חוששים שלעובד שפוטר ישנו מפתח, נוכל פשוט לבצע החלפת צילינדר פלדלת.

- כאשר רכשנו דירה מקבלן או דירה מיד שנייה ואנו רוצים לוודא שלאף אחד מלבדינו אין העתק של המפתח.

- כאשר הצילינדר מקולקל ולא ניתן לפתוח את הדלת אנו נזקקים לפריצת דלת פלדלת יחדיו עם החלפת צילינדר.

- כאשר מאבדים את מפתחות הבית ואין לנו מפתח אותו ניתן לשכפל, אנו חייבים לבצע החלפת צילינדר פלדלת. אם יש לנו מפתח עדיין כדאי לעשות החלפת צילינדר מטעמי ביטחון.

- כאשר נרצה לשדרג את הצילינדר הקיים. למשל אם נרצה להתקין צילינדר נגד פריצה שקטה במקום הצילינדר הקיים.

החלפת מנעול פלדלת נבצע כאשר ישנה תקלה טכנית במנעול. החלפת מנעול פלדלת היא פעולה קצת יותר מורכבת ויותר יקרה. ובהזדמנות זו כדאי להזכיר שיש להיזהר מאנשים אשר ינסו למכור לנו שירות של החלפת מנעול פלדלת בשעה שכל מה שאנחנו צריכים זה החלפת צילינדר. אם למשל איבדתם את מפתחות הבית, כל מה שאתם צריכים זה החלפת צילינדר ולא החלפת מנעול פלדלת. החשש הוא שיעבדו עליכם על מנת לגבות מכם מחיר גבוה יותר.

איך בוחרים מנעולן להחלפת מנעול פלדלת או צילינדר ?

כאשר אתם נזקקים לשירות של החלפת צילינדר פלדלת או החלפת מנעול מגיע לכם שירות טוב, אמין ומקצועי. אתם צריכים מנעולן שאפשר לסמוך עליו, שיודע לבצע עבודה מקצועית ללא נזקים ושמעניק לכם אחריות על עבודתו. לכן חשוב לבחור אותו בזהירות. אז כיצד נבחר את המנעולן לצורך החלפת מנעול/צילינדר או תיקון דלת פלדלת.

1. הקפידו על מנעולן מוסמך - הקפידו לעבוד אך ורק אצל מנעולן אשר למד את המקצוע וקיבל תעודת מנעולן. בקורס המנעולנות הוא למד בצורה יסודית כיצד להעניק שירות לדלת פלדלת וכיצד לבצע החלפת והתקנות.

2. מנעולן באישור משטרת ישראל - אתם לא רוצים מנעולן שיספר לכם סיפורים על החלפת מנעול פלדלת בשעה שרק צריך להחליף צילינדר. אתם לא רוצים שום סוג של פולישטוק ולכן חשוב שתבחרו במנעולן ישר. שיש לו תעודת יושר מטעם המשטרה.

3. מנעולן מנוסה - כדאי להעדיף מנעולן מנוסה. מי שעובד שנים במקצוע יודע לבצע החלפת מנעול פלדלת או החלפת צילינדר פלדלת כמעט בעיניים עצומות ובמהירות שיא. מדוע המהירות חשובה לכם? תארו לכם מצב שאתם לא יכולים להיכנס הביתה בגלל בעיה במנעול או בצילינדר, ברור שתרצו עבודה מהירה ומבלי להתפשר על האיכות.

4. מנעולן 24 שעות - תקלות במנעול או בצילינדר עלולות להתרחש בכל יום ובכל שעה. זהו בהחלט תרחיש אפשרי שתזדקקו להחלפת מנעול פלדלת כאשר תחזרו ממסיבה בארבע לפנות בוקר, או החלפת צילינדר ביום שבת. לכן חשוב לבחור במנעולן המעניק שירות 24 שעות.

החלפת מנעול פלדלת מחיר ואיכות

כאשר נזקקים להחלפת מנעול או החלפת צילינדר בבית, ברור שאכפת לנו מהחלפת צילינדר פלדלת מחיר, לא נרצה להיות פראיירים. אבל מצד שני גם לא נרצה להתפשר על איכות העבודה ואיכות המוצר. אם נבחר במוצר באיכות ירודה או שאת ההתקנה יבצע חובבן, בסוף זה יעלה לנו ביוקר.

החלפת מנעול פלדלת מחיר תקבע על פי שני פרמטרים עיקריים, הראשון הוא עלות הצילינדר והשני הוא עלות העבודה. בשוק ישנם צילינדרים זולים אשר לכאורה יחסו לכם כסף. אבל למעשה האיכות שלהם ירודה מאוד והם לא יחזיקו הרבה זמן מעמד. הם יהפכו להיות עוד דוגמה למקרים הללו שבהם אתם רוצים לחסוך כסף ובסוף זה עולה לכם ביוקר. והאמת שהמחירים של מוצר איכותי לא יקרים בהרבה.

אל תבחרו את הצילינדר על פי המחיר. אמנם הזול ביותר הוא כנראה הנחות ביותר, אך לא בהכרח שהיקר ביותר הוא הטוב ביותר. מוטב להתייעץ עם מנעולן לגבי החלפת צילינדר מחיר, יצרן ודגם ולקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

החלפת מנעול פלדלת מחיר העבודה

הנקודה השנייה היא החלפת צילינדר פלדלת מחיר העבודה. מנעולן מתחיל וחסר ניסיון עשוי לגבות מחירים שהם מעט נמוכים בהשוואה לאחרים. מנעולן ותיק ומנוסה עשוי לגבות מחירים יותר גבוהים, אך בקלות תוכלו לראות שכולם בטווח ההגיוני. בוודאי תגיעו לבד למסקנה שכדאי להוסיף מעט במחיר וליהנות מאיכות גבוהה. במילים אחרות החלפת מנעול פלדלת במחיר קצת יותר גבוה, אבל ללכת על בטוח.

החלפת צילינדר פלדלת מחיר סביר

חשוב שתדעו שהחלפת צילינדר והחלפת מנעול זה לא בדיוק אותו הדבר. החלפת הצילינדר היא פעולה פשוטה יותר, ולכן גם זולה יותר מאשר החלפת מנעול פלדלת. ישנן נסיבות בהן צריך להחליף את הצילינדר וישנן נסיבות בהן צריך לבצע החלפת מנגנון.

ממה להיזהר?

חשוב שתיזהרו משני דברים - צילינדר משומש וצילינדר באריזה פתוחה. לא מקובל להתקין צילינדרים משומשים, הבלאי בהם הוא גבוה ואם התקינו לכם צילינדר משומש אינכם יודעים כמה זמן הוא יחזיק מעמד. מה גם שמי יודע למי יש העתק של המפתחות. ואם מדברים על מפתחות אז חשוב להיזהר מצילינדר באריזה פתוחה; אפילו אם מדובר בצילינדר חדש, בשום פנים ואופן לא מקבלים צילינדר באריזה פתוחה. על המנעולן לפתוח את המארז לנגד עיניכם על מנת שתהיו בטוחים שלא שוכפלו המפתחות.

החלפת מנעול פלדלת מחיר טוב ושירות טוב

אם אתם רוצים לקבל עבודה איכותית, עבודה אמינה, שירות טוב וכמובן מחיר טוב - יש רק אדם אחד שאתם יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות, יוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן בעל תעודות ובעל ניסיון של שנים רבות במקצוע המנעולנות. כבר שנים שהוא מעניק שירותים מסביב לשעון לתושבי השרון ואזור המרכז. בכל בעיה התקשרו ליוסי המנעולן